Вестник АТАКА

24 Юни 2017, 15:03:57
Добре дошъл/дошла, %1$s. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.

Радио Атака

Автор Тема: ако някой знае  (Прочетена 3631 пъти)

Edelweiss

• Редовен
  • **
  • Популярност: 8
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 243
ако някой знае
« -: 30 Април 2008, 18:06:09 »

Ако някой знае как се преобръща видео клип в хоризонтално положение, когато е бил заснет наопаки (вертикално), моля да каже, ще съм благодарна.
Активен
Любовта към отечеството превъзхожда всички световни добрини. Нашата свобода от нас зависи.
Г.С. Раковски

asen milanov

• Коментатор
  • Популярност: -7
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1427
  • ARTstr8
    • http://www.youtube.com/user/artstr8#g/u
Re: ако някой знае
« Отговор #1 -: 07 Май 2008, 09:09:29 »

Когато артиста  Джеимсбонд пристигна в България веднага го поканиха в министерството на  гости и то самият премиер  Сергей Станишев при посрещането  на входа на министерството артиста се представи - Бонд Джеймсбонд а Санишев с радост без да се осети и той се представи в лицемерен стил -Гей Сергей :lol: :lol: :lol: :lol:
Активен
Чл. 69.
Народните представители не носят наказателна отговорност за изказаните от тях мнения и за гласуванията си в Народното събрание.

Orthodox

• Герой
  • Популярност: 147
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 4434
« Отговор #2 -: 25 Май 2008, 04:04:22 »

Когато артиста  Джеимсбонд пристигна в България веднага го поканиха в министерството на  гости и то самият премиер  Сергей Станишев при посрещането  на входа на министерството артиста се представи - Бонд Джеймсбонд а Санишев с радост без да се осети и той се представи в лицемерен стил -Гей Сергей :lol: :lol: :lol: :lol:

Великолепен отговор на въпроса на Edelweiss - Асене, благодаря ти от нейно име! :wink:

А иначе и аз се интересувам от такава операция - завъртане на видеоклип на 90 градуса, но досега не съм намирал идея как се прави (ако въобще е възможно, де). Може би с някакъв видеоредактор - да кажат знаещите... :?:
Активен
За Вяра и Отечество!

Търпелив

• Шампион
  • Популярност: 319
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 13186
  • в политиката и един мандат им е много
« Отговор #3 -: 30 Юни 2013, 21:09:03 »

Sony Vegas има една програма за видеомонтаж
с нея мисля,че може

Активен
Плевнелиев и ГЕРБ угодничат на поробителите на България!
И 120 депутати са твърде много в Народното събрание!

SMF 2.0.6 | SMF © 2011, Simple Machines
Никоя част от този сайт не може да бъде копирана или репродуцирана, освен след писмено съгласие от страна на АТАКА © 2006 - Всички права запазени.