Вестник АТАКА

21 Август 2017, 02:02:04
Добре дошъл/дошла, %1$s. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.

Радио Атака

Автор Тема: Разпада ли се Стараната На ЛЮБОВта?  (Прочетена 10 пъти)

Буревестник

• Редовен
  • **
  • Популярност: 77
  • Активен Активен
  • Публикации: 288

Каталуния, Баскония, Галисия и Ине-Кариньо искат СВОБОДА!
Активен
"Nolite dare sanctum canibus, neque mittatis margaritas vestras ante porcos, ne forte conculcent eas pedibus suis, et conversi dirumpant vos."

Буревестник

• Редовен
  • **
  • Активен Активен
Re: Разпада ли се Стараната На ЛЮБОВта?
« Отговор #1 -: 18 Август 2017, 23:11:20 »

Съблякоха ме майка роден, взеха ми тетрадка и бота с Концерта, попрегледаха я, върнаха ми я, взеха ми кръвна проба, вързаха ме в 1 коридор на партера в болница Канделария, Тенерифе, в операционните вкарваха цели хора и ги изкарваха без крайници, 1 умря до мен сгърчен на кравай с пяна на устата, накрая ме качиха в Психу-ката и Биг Брадър се спродума: Todo fue una simulacion sobre nivel informacional, si no te arrepientas va a ocurir en la Realidad. 1984 solamente esta espe¡ranto!

AMOR E MORTE!
Активен
"Nolite dare sanctum canibus, neque mittatis margaritas vestras ante porcos, ne forte conculcent eas pedibus suis, et conversi dirumpant vos."

Буревестник

• Редовен
  • **
  • Активен Активен
Re: Разпада ли се Стараната На ЛЮБОВта?
« Отговор #2 -: 18 Август 2017, 23:11:26 »

Съблякоха ме майка роден, взеха ми тетрадка и бота с Концерта, попрегледаха я, върнаха ми я, взеха ми кръвна проба, вързаха ме в 1 коридор на партера в болница Канделария, Тенерифе, в операционните вкарваха цели хора и ги изкарваха без крайници, 1 умря до мен сгърчен на кравай с пяна на устата, накрая ме качиха в Психу-ката и Биг Брадър се спродума: Todo fue una simulacion sobre nivel informacional, si no te arrepientas va a ocurir en la Realidad. 1984 solamente esta espe¡ranto!

AMOR E MORTE!

100 години самота още не съм я асимилирал, но Властта на Мамона е класика в жанра!

БТВ, Който гласува въздържал се за Агресията срещу Либия е жид --> ако трябва ще го изтрия, не обичам банани
Активен

SMF 2.0.6 | SMF © 2011, Simple Machines
Никоя част от този сайт не може да бъде копирана или репродуцирана, освен след писмено съгласие от страна на АТАКА © 2006 - Всички права запазени.