Вестник АТАКА

23 Септември 2017, 10:10:20
Добре дошъл/дошла, %1$s. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.

Радио Атака

Автор Тема: Снимки на известни еврейски лица  (Прочетена 35579 пъти)

nelegalen

• Гост
Re: Снимки на известни еврейски лица
« Отговор #30 -: 02 Септември 2008, 22:10:46 »

Вие на талантите, космите по брадата и онези отзад ли гледате или техните постижения в литературата, киното, писателската дейност, науката и так дале...
И за да ви докажа, че сте дребни, нещастни душици, търсещи под телето - вол, ще ви светна, че аз съм стрейт (не съм педерасТ/пише се с "Т" накрая!!!) и не обичам педерастите и номерата им, но харесвам музиката на Фарок Булсара / Фреди (Мъркюри/Меркюри), Queen, неговата поезия и маниер на музициране и пеене.
Първото, уважаеми ненормалници, е личен живот, а второто е живот в изкуството - има разлика нали?! Та и с евреите и постиженията им е същата работа.
Има само един начин да не вредите на себе си - да спрете да си внушавте неща, в които болшинството от вас НЕ ВЯРВАТ!!!
Активен

Kenobi

• Коментатор
  • Популярност: -39
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 642
« Отговор #31 -: 02 Септември 2008, 22:10:42 »

Що се отнася до контекста, който авторът на "Снимки на известни еврейски лица", е пожелал да "ифилтрира", то мога да кажа, че до сега не съм виждал ПО-ГОЛЯМА РЕКЛАМА НА ЕВРЕИТЕ И ЕВРЕЙСТВОТО, от която даже и на мен ми призлява.

Не съм съгласен, че това е реклама, но от друга страна всеки може да го интерпретира по своя си начин. В случая за теб е реклама, за мен е просто начин, по който мога да изкажа гледната си точка. Ако се върна по-назад в постингите ти от тази тема, май ми се струва, че наистина ти се иска това да е някакъв вид реклама. Но не е. И не гледай само няколкото снимки на музиканти и певци, а свържи цялата картина с другите, които са останалата част от веригата или машината за пропаганда и си направи извода, който искам в крайна сметка да бъде направен от темата тук. А ето ти и косвената връзка с тази тема - или другата страна на монетата: "Мел Гибсън си навлече гнева на еврейската общност, след като на пияна глава обяви юдеите за световно зло №1. Режисьорът на "Смело сърце" и "Страстите Христови" вчера цял ден се извинява за антисемитските си изказвания от края на миналата седмица.
В петък през нощта кинозвездата бе арестуван в Малибу за това, че карал своя "Лексус" с двойно по-висока от позволената скорост. По време на проверката се оказало, че е и пиян. В колата била намерена преполовена бутилка текила.
След освобождаването си Гибсън призна, че напълно е загубил контрол над себе си и е говорил "отвратителни неща", които не отговарят на неговите схващания и разбирания. Офицерът Джеймс Мий, задържал актьора, не сподели какво точно е казал той в участъка. На сайта tmz.com обаче се появи ксерокопие на протокола от задържането и освидетелстването на Гибсън, където са записани нелицеприятни думи по адрес на служителите на реда и на евреите. Мел заявил, че именно тази нация е виновна за всички войни, които се водят на планетата. Той запитал и офицер Мий: "Ти евреин ли си?".
Австралиецът не за пръв път е обвиняван в антисемитизъм. Атаките започнаха още след премиерата на скандалния му филм "Страстите Христови". На Гибсън не му е за сефте и да кара като рали-състезател - в последните две години той още два пъти е спиран от ченгетата за превишена скорост на близката до дома си "Пасифик Коуст Хайуей", но и двата го пускали заради честните му сини очи. Общо взето, до момента Мел, който има 7 деца, бе смятан за примерен баща и ревностен католик.
Актьорът е пуснат под гаранция от 5000 долара.
Според коментари в Холивуд, потърсени от Асошиейтед прес, обаче антиеврейското изказване ще има ефекта на "ядрена катастрофа" върху кариерата му."

А НЯКОЙ В ДЕЙСТВИТЕЛНОСТ ДА Е ЗАБЕЛЯЗАЛ НЯКАКВО ДВИЖЕНИЕ В КАРИЕРАТА НА ТОЗИ ГОЛЯМ ЧОВЕК НАПОСЛЕДЪК???

"Аз, Роб Шнайдер, 1/2 евреин, давам дума от днес-нататък никога да не работя с Мел Гибсън - актьор-режисьор-продуцент и антисемит.” — Роб Шнайдер, в холивудското списание "Variety" („Открито писмо до холивудската общественост") по повод антисемитските изказвания на Гибсън; 2006

Типично по чифуски - прошка няма и никога няма да има. Защо тогава да сме толерантни и милостиви ние?

Още инфо по скандала с Мел Гибсън тук: http://news.netinfo.bg/index.phtml?tid=40&oid=916987
« Последна редакция: 02 Септември 2008, 23:11:32 от Kenobi »
Активен

nelegalen

• Гост
« Отговор #32 -: 02 Септември 2008, 23:11:46 »

Това не е критерий за определени нападки, при положение, че някой се е натряскал ката руска сволочь или бляд и след това е загубил контрол над разума си, плещейки каквото си иска, защото е бил в състояние на умопомрачение от погълнатото количество алкохол или приета дрога.
Тези хора се класифицират с термина невменяеми под въздействие на опиати и освен лека присъда - ако не са отрепали някого - друго наказания не понасят.
В СССР-ОНД-Русия, където пияниците са чест и гордост на СеСеСеРе "цивилизацията", КПСС-Путинисти-Медведистите, даже и не ги задържат, а оставят на улицата да доизтрезнеят или се натряскат още повече.
Активен

ivan4o17

• Герой
  • Популярност: -3
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2331
« Отговор #33 -: 02 Септември 2008, 23:11:26 »

аз съм стрейт (не съм П******т/пише се с "Т" накрая!!!) и не обичам П******тите и номерата им, но харесвам музиката на Фарок Булсара / Фреди (Мъркюри/Меркюри), Queen, неговата поезия и маниер на музициране и пеене.

Ненормален, тези неща може би ще заинтересуват твоя психиатър. Тук не сме психиатри и няма как да вземем отношение какво си - това е работа на медицината. Това, че ти призлява, вероятно пак е от хапчетата - пак нещо си ги объркал.
Активен

Kenobi

• Коментатор
  • Неактивен Неактивен
« Отговор #34 -: 02 Септември 2008, 23:11:12 »

Това не е критерий за определени нападки, при положение, че някой се е натряскал ката руска сволочь или бляд и след това е загубил контрол над разума си, плещейки каквото си иска, защото е бил в състояние на умопомрачение от погълнатото количество алкохол или приета дрога.
Тези хора се класифицират с термина невменяеми под въздействие на опиати и освен лека присъда - ако не са отрепали някого - друго наказания не понасят.
В СССР-ОНД-Русия, където пияниците са чест и гордост на СеСеСеРе "цивилизацията", КПСС-Путинисти-Медведистите, даже и не ги задържат, а оставят на улицата да доизтрезнеят или се натряскат още повече.

Ще завърша спора си с теб по този начин: ще цитирам друг самотен войн от една друга тема - Американската стратегия, но пак в спор с теб и съответно мнението му за изказванията ти, към което се присъединявам 100%. Ето го и него: друг самотен войн каза: "Нелегален, тъп и долен си като чифутско прасе, а пропагандата ти е отчаян и БЕЗУСПЕШЕН опит да поддържаш чифутското робство над свободните хора. Простотиите ти – който не харесва гейски паради, осиновяване на деца от П******тки двойки, бракосъчетания между педали и прочие – е комунист, не вървят!
Предлагам ти да си събереш душевните гадости, които пишеш, и да си ги занесеш в родината – Богобория (т.е. Израиль)."

четника

• Шампион
  • Популярност: -300
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 10060
« Отговор #35 -: 02 Септември 2008, 23:11:01 »

Човек като си пийне,е най искрен.
Активен
ВЕЧНА СЛАВА!!!

nelegalen

• Гост
« Отговор #36 -: 02 Септември 2008, 23:11:20 »

Продължавайки да чета брилянтните ви съждения, действително си задавам въпроса, да не би тук да е събран елитът на "Училището за бавно развиващи се индивиди" или гирои от  "Дом за олигофрени".
За да стигна до тези съждения, значи хапчетата ще се окажат Запазена Марка за Вас и ще трябва да ги изпратя, макар и виртуално - подобни заболявания НЕ СЕ ЛЕКУВАТ!
Активен

Kenobi

• Коментатор
  • Неактивен Неактивен
« Отговор #37 -: 02 Септември 2008, 23:11:36 »

Преди да раздаваш хапчета, било то и виртуално, си оправи правописа "гирои" :))))
Еврейски боклук

nelegalen

• Гост
« Отговор #38 -: 02 Септември 2008, 23:11:14 »

Много точно съм го записал: гИрои, ама като ти е малко сивото вещество или въобще го нямаш, толкова и ще загрееш!
Активен

nelegalen

• Гост
« Отговор #39 -: 02 Септември 2008, 23:11:17 »

Понеже свързвате вашето изпростяване с еврейска намеса, искам само скромно да добавя една широко разпространена "мисъл" в това направление, която казва:
На калпав *уй, вълната му пречи".
Нищо по-точно и вярно не може да се каже!
Останалото са ваши психиатрични проблеми, резултат на безнадежден живот и несполучливи делници. Съчувствам ви. Имата нужда от помощ и то сериозна помощ. При вашия случай лекарства НЯМА да помогнат!
Активен

ivan4o17

• Герой
  • Неактивен Неактивен
« Отговор #40 -: 02 Септември 2008, 23:11:40 »

Какво представляват евреите като явление - потресаващия филм "Вечния евреин":

http://store2.data.bg/riefenstall/Filmi/Der%20ewige%20Jude/

Филмът не е за хора със слаби нерви - заради някои моменти - особено кадрите с ритуалното убиване на животни за кашер - най-добре да не сте яли преди да ги гледате.

Der ewige Jude

Приликата с циганите е поразителна. Тук се вижда откъде се почва и докъде се стига с цялата история с евреите и що за племе е това.

................... ..................

Още едно по-ранно наблюдение на същото явление:

Любен Каравелов за еврейското гето

“Ако солунската еврейска нечистотия се нарича готова холера, то софийския еврейски арсенал може свободно да се нарече вонещейша чума. Аз ниде не съм виждал, даже и в Измаил такова улично блато като, каквото видях в София.

Софийските нечистотии се отличават от нечистотиите на другите градове – аз говоря само за някой махали, особено за еврейската – с това, че в първите вие рядко виждате мъртви котки, издъхнали кокошки и магарета, незатъпкани още черупки от варени или пържени яйца и т.н.
Но и Софииският евреин не е по благовонен от своята улица. В София вие ще срещнете такива еврейски типове, каквито се не срещат даже и във Варшавския еврейски музеум. Разбира се, че между Родшилда и Биконсфилда и между софииския евреин съществува такова различие, каквото Катрфаж при всичките свои старания, не е можел да намери даже между горилата и Мария Стюард.
Не зная, имат ли редакторите на "Пестер Лойд” и на “Новата Виенска преса” своя собствена миризма, зная само това, че ако софийския евреин се приближи до вас, то вие сте принудени да идете в банята и да се умиете с хума.
Един мой приятел, който обича да си поговори, ми разказваше един път, че купил от един едирненски евреин пошове, които, даже като се скъсали(той ги прал 100-тина пъти) все още вонели на лакерда. Ако не би поживял няколко деня в София и ако не би помирисвал софийските евреи, то историята на пошовете отдавна вече би се изветряла из главата ми. Аз мисля, че ако в София желаят да имат здрав воздух и да се избавят от тифузните трески, то са длъжни да преселят своите евреи на връх Витоша или да ги натопят в саламура.
Но да оставим евреите, които са известни на всичкия свят не само чрез своята телесна, но и душевна нечистота.”

Любен Каравелов
Събрани съчинения, Том 4

................... .......

Любен Каравелов описва само началото на явлението - евреите в естествената им среда - гетото. Филмът "Вечният евреин" проследява цялото грозно развитие по-нататък.
Активен

nelegalen

• Гост
« Отговор #41 -: 02 Септември 2008, 23:11:58 »

Подобно нещо може да се каже и е казвано стотици пъти, дори и в "Бай Ганьо" от Дядо Алеко, за вмирисания, пърдящ и оригащ се българин, който все още използва поздрава "Честита Баня", подобно на "Честита Нова Година", "Честит Девети Септември" или "Честит 3-Ти Март" и т.н., явления случващи се доста рядко в годината. Смях другари, смях!
Така че някои българи са много по-смрадливи и от най-неизкъпаните евреи.
« Последна редакция: 02 Септември 2008, 23:11:55 от nelegalen »
Активен

ivan4o17

• Герой
  • Неактивен Неактивен
« Отговор #42 -: 02 Септември 2008, 23:11:41 »

Ще ти се. Вие колкото и да се къпете, пак си смърдите. Гледай и филма, да си припомниш, откъде е тръгнал дядо ти.
Активен

ничо_

• Герой
  • Популярност: 12
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 4394
  • СОФИЯ-БЕРЛИН-РИМ
« Отговор #43 -: 03 Септември 2008, 00:12:25 »

Да не забравяме, че докато в Европа строяха бани и в селата евреите скитаха мръсни и вонящи. Защото такава им е религията. Забраняваща грижите и чистотата на тялото като неспазващите тези правила биваха анатемосвани. Добре, че европейците промениха тези уродливи схващания и продължиха да си се къпят.
Активен
БЪЛГАРИЯ НАД ВСИЧКО    

nelegalen

• Гост
« Отговор #44 -: 03 Септември 2008, 00:12:03 »

Дано поне ти, дето толкова "знаеш" не викаш на себе си или ония около теб "Честита Баня", защото на много байганьовци по света им викат и днес "миризливци", а и от думи на западняци, идвали на БГ територия, се знае, че БАЙ ГАНЬО, МИРИШЕ ВСЕ ОЩЕ.
Активен

SMF 2.0.6 | SMF © 2011, Simple Machines
Никоя част от този сайт не може да бъде копирана или репродуцирана, освен след писмено съгласие от страна на АТАКА © 2006 - Всички права запазени.