Вестник АТАКА

21 Август 2017, 02:02:45
Добре дошъл/дошла, %1$s. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.

Радио Атака

Автор Тема: Здравейте и добре дошли!  (Прочетена 93542 пъти)

Владо

• Наблюдател
  • Популярност: 0
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 0
Re: Здравейте и добре дошли!
« Отговор #30 -: 06 Януари 2007, 14:02:28 »

Да се самопредлага в неговия си сайт
Активен
Владко Лалов се оказа един жалък предател... И ПЕДАЛ

http://www.youtube.com/watch?v=ypMED_j5wVY

ar_mando

• Гост
« Отговор #31 -: 03 Февруари 2007, 19:07:12 »

Ехее ко става тука, само за днес суматии народ се регна у форума. :)Дано продължава да бъде така и нека новодошлите да взимат от време на време участие в дискусиите. :wink:
Активен

Анти ДПС

• Коментатор
  • Популярност: 2
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1152
« Отговор #32 -: 09 Февруари 2007, 11:11:37 »

Ехее ко става тука, само за днес суматии народ се регна у форума. :)Дано продължава да бъде така и нека новодошлите да взимат от време на време участие в дискусиите. :wink:

Дам.Последните няколко дена форума силно се активизира.
Активен
Моля никой да не се ядосва и да не приема сериозно думите на "друг самотен луд (войн)".Защо ли -ето защо.

ar_mando

• Гост
« Отговор #33 -: 14 Февруари 2007, 00:12:11 »

Той през повечето време форума е привидно спокоен, но само нещо да се каже по медийте за АТАКА било то и най-малката новина и всички се активизират. :)
Активен

Анти ДПС

• Коментатор
  • Популярност: 2
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1152
« Отговор #34 -: 14 Февруари 2007, 01:01:40 »

Той през повечето време форума е привидно спокоен, но само нещо да се каже по медийте за АТАКА било то и най-малката новина и всички се активизират. :)

Така трябва да бъде.
Активен
Моля никой да не се ядосва и да не приема сериозно думите на "друг самотен луд (войн)".Защо ли -ето защо.

pipo_iv

• Гост
« Отговор #35 -: 19 Февруари 2007, 01:01:08 »

Форумът си е супер .Чувствам се между свои и се надявам да се присъединяват все повече хора.Така можеш да се изградиш, като човек по-пълно.Редно е да има и критика.
Късмет на Атака и всички атакуващи 8)!
Активен

mitkovski2005

• Гост
« Отговор #36 -: 08 Март 2007, 18:06:28 »

Мненията на този форум не обвързват по никакъв начин вестник АТАКА и/или партия АТАКА.
Този форум има въпреки всичко СКРИТА ИДЕЯ за откриване един за друг съмишленици. Всеки провокатор цели да вбие клин и да направи без съдържателни дискусиите за да се загуби интереса на участниците към разглежданите теми и проблеми.
Нека изборът и опитът на участниците да помага за РАЗПОЗНАВАНЕТО И ИЗОБЛИЧАВАНЕТО на вредителите и интригантите.
Активен

pipo_iv

• Гост
« Отговор #37 -: 12 Март 2007, 14:02:19 »

Искам да се въведе практика, да се обяснява от Админа или  Мода, защо даден човек, с логични постове  е баннат. Аз не искам да обменям идеи тук и в един момент да се окаже , че съм си губил времето, защото еди-кой си решил, че съм казал нещо по-така. Ако се работи така, това не води нищо добро след себе си.
 Опровергайте съмненията ми и обяснявайте, когато можете за случаи, като горепосоченият от мен
 С Уважение- pipo_iv
« Последна редакция: 05 Април 2007, 15:03:45 от pipo_iv »
Активен

Владо

• Наблюдател
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 0
« Отговор #38 -: 09 Април 2007, 17:05:13 »

Искам да се въведе практика, да се обяснява от Админа или  Мода, защо даден човек, с логични постове  е баннат.

Най добре ще е и по една пастичка с боза да раздаваме...иначе няма човек с логични постове да е баннат,объркал си се нещо ,или си объркал форума :)
Активен
Владко Лалов се оказа един жалък предател... И ПЕДАЛ

http://www.youtube.com/watch?v=ypMED_j5wVY

pekmop

• Наблюдател
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1
« Отговор #39 -: 12 Април 2007, 11:11:36 »

Да видим, кво че стане?
Активен

marabuba

• Наблюдател
  • Неактивен Неактивен
« Отговор #40 -: 02 Май 2007, 16:04:41 »

Всичко много убаво, ама вземете се в ръце и си оправете страницата за регистрации. Що не я направите я на руски, я на урду. Айде със здраве.
Активен

krasi.nk

• Наблюдател
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2
« Отговор #41 -: 05 Май 2007, 21:09:45 »

Току що се регистрирах на този форум. Имам молба от един мой познат да публикувам накои негови снимки. Как се прави това?
Активен

urs

• Коментатор
  • Популярност: 264
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1703
« Отговор #42 -: 05 Май 2007, 23:11:38 »

Току що се регистрирах на този форум. Имам молба от един мой познат да публикувам накои негови снимки. Как се прави това?
Отиваш на сайта http://picspirate.com/ . Кликваш върху бутона, който се намира под надписа Select a file:. Ще ти се отвори нов прозорец с файловете от твоя компютър. Избираш снимката, която искаш да качиш и натискаш бутона Upload Your Pictures, но преди това напиши нещо като име за снимката срещу надписа Description:, иначе няма да те пусне да я качиш. Като свърши качването излизат снимката в умален формат и няколко линка по - долу. Избираш предпоследния линк, който е директен към снимката и го вмъкваш тук във форума. Последният линк е за изтриване на снимката, така че внимавай да не ги объркаш. За качване на снимки тук ще е най - добре да се разгледаш из форума и да си избереш някой постинг със снимка. Кликваш върху цитат: като се отвори прозореца за публикуване на отговор: без да пишеш нищо, кликваш върху Предварителен преглед. Така ще можеш да сравняваш едновременно как е написано и как изглежда. Предполагам, че лесно ще се ориентираш как да продължиш. Ако нещо е останало неясно питай!
Активен

NORA

• Гост
« Отговор #43 -: 01 Октомври 2007, 22:10:36 »

Здравейте и добре заварили! :D Ще им спукаме балоните на предателите. Те са опасни гъзолизци, с извинение за цинизма, но си е така! Е не всички, но някои от тях, повечето. Другите са се срастнали с идиотщината си, която им е вродена по рождение!
Имам предложение: да изчистим България от "боклуци"! Това ще е трудно, почти невъзможно. Поне можем да ги ограничим до някаква степен и да се опитаме да ги рециклираме! Успех на всички достойни Българи!
Активен

yana_bankova

• Наблюдател
  • Неактивен Неактивен
« Отговор #44 -: 27 Февруари 2008, 13:01:27 »

Здравейте!
Тази година имаме годишнина от Освобождението.Реши ла съм да отида до Шипка.Разбрах, че организирате транспорт до там.Можете ли да ми дадете повече информация по въпроса.
Благодаря!
Активен

SMF 2.0.6 | SMF © 2011, Simple Machines
Никоя част от този сайт не може да бъде копирана или репродуцирана, освен след писмено съгласие от страна на АТАКА © 2006 - Всички права запазени.