Вестник АТАКА

25 Юни 2017, 13:01:30
Добре дошъл/дошла, %1$s. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.

Радио Атака

Автор Тема: КАЛЕНДАРИ на АТАКА за 2011 година!  (Прочетена 27871 пъти)

Владо

• Наблюдател
  • Популярност: 0
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 0
Re: КАЛЕНДАРИ на АТАКА за 2011 година!
« Отговор #30 -: 25 Февруари 2011, 17:05:52 »

Интересно е как така си пишеш сам със себе си?!?!?!?!
Активен
Владко Лалов се оказа един жалък предател... И ПЕДАЛ

http://www.youtube.com/watch?v=ypMED_j5wVY

abaji

• Гост
« Отговор #31 -: 25 Февруари 2011, 19:07:19 »

Аз не съм сам - усещам духовното присъствие на нашият лидер ...... не трябва напразно да споменаваме името му ,нали :P :P :P
Активен

Авитoхол

• Гост
« Отговор #32 -: 25 Февруари 2011, 20:08:30 »

Събранията на АТАКА в квартала аз ги организирам
Обезпокоително е, когато такива тотални олигофрени се обвързват по някакъв начин с АТАКА. Нека гласуват, но ще е добре да стоят далеч от всякаква активистка дейност.
Разбира се, напълно е възможно всичко това да са измишльотини и да си имаме работа с фантазиите на един идиот.
Активен

Авитoхол

• Гост
« Отговор #33 -: 25 Февруари 2011, 21:09:13 »

АВИТОХОЛЕ ,АКО ИМАШ И ГРАМ ОТ КУРАЖА КОЙТО АЗ ИМАМ , КАЖИ КОЙ СИ , СТОЯНЕ ТИ ЛИ СИ
Разкри ме.
Цитат
НЕ ТЕ ЛИ Е СРАМ, И ГРЯХ ДА ГОВОРИШ ТАКА  .....
Как? Говоря на нормален български език, за разлика от теб.
Цитат
НЕ ВИ ИСКАМ ПАРИТЕ
Е, поне аз, не съм и тръгнал да ти ги предлагам.
Цитат
НИЩО НЕ ВИ ИСКАМ ВЪРВЕТЕ ПО ДЯВОЛИТЕ
А един календар?
Цитат
НЕ СЕ МИСЛЕТЕ ЗА НАЙ-ХИТРИ
Няма.
Цитат
ЛЪЖЦИ-ТИ ЩЕ ЛАПАШ ,АЗ ЩЕ ГЛАДУВАМ ,МОГА ЛИ ДА ТИ ....... .....КАТА ....НА   МЪРЛЯЧ СКАПАН
И аз да ти еба майката(няма нужда от точки :)).
Активен

abaji

• Гост
« Отговор #34 -: 25 Февруари 2011, 21:09:53 »

ТУКА ГОВОРИШ ДОБРЕ , НО  ЗНАЕШ ЧЕ ТОВА Е ИСТИНА ,НАЛИ ,,СПОКО НАПИШИ ГО , НЕ ФЪФЛИ,
Активен

Авитoхол

• Гост
« Отговор #35 -: 25 Февруари 2011, 21:09:51 »

НО  ЗНАЕШ ЧЕ ТОВА Е ИСТИНА ,НАЛИ
Кое?
Активен

abaji

• Гост
« Отговор #36 -: 25 Февруари 2011, 21:09:22 »

НА МЕН НА ЛУД НЯМА ДА МИ СЕ ПРАВИШ , ВСИЧКО КОЕТО Е ГОРЕНАПИСАНО ЗНАЕШ ЧЕ ЕТАКА , НЕ СИ НА СЪБРАНИЕ И НЯМА КОЙ ДА МЕ ПРЕКЪСНЕ , МОЖЕМ ДА ГОВОРИМ ДО УТРЕ СУТРИНТА ,.....КАТО НАЧАЛО ЩЕ МИ ПОЗВОЛИШ ЛИ ДА ТИ ЗАДАМ 1 ВЪПРОС
Активен

Авитoхол

• Гост
« Отговор #37 -: 25 Февруари 2011, 21:09:05 »

НА МЕН НА ЛУД НЯМА ДА МИ СЕ ПРАВИШ , ВСИЧКО КОЕТО Е ГОРЕНАПИСАНО ЗНАЕШ ЧЕ ЕТАКА ,
Не знам. Прочетох го горе-долу на диагонал, по принцип ме заболява главата от подобни неграмотни публикации.
Цитат
НЕ СИ НА СЪБРАНИЕ И НЯМА КОЙ ДА МЕ ПРЕКЪСНЕ , МОЖЕМ ДА ГОВОРИМ ДО УТРЕ СУТРИНТА ,.....КАТО НАЧАЛО ЩЕ МИ ПОЗВОЛИШ ЛИ ДА ТИ ЗАДАМ 1 ВЪПРОС
Щом питаш, не може. Не че това ще те спре. :D
Активен

abaji

• Гост
« Отговор #38 -: 25 Февруари 2011, 21:09:29 »

КОЛКО ЛЕВА ТИ СТРУВАШЕ КОТЮМЧЕТО ,КОГАТО ТЕ ПОСРЕШНАХ И ТЕ ЗДРАВИСАХ ПРЕД ЧИТАЛИЩЕТО
Активен

Авитoхол

• Гост
« Отговор #39 -: 25 Февруари 2011, 21:09:51 »

КОЛКО ЛЕВА ТИ СТРУВАШЕ КОТЮМЧЕТО ,КОГАТО ТЕ ПОСРЕШНАХ И ТЕ ЗДРАВИСАХ ПРЕД ЧИТАЛИЩЕТО
Спаси го от мъките му, Господи!
Активен

abaji

• Гост
« Отговор #40 -: 25 Февруари 2011, 21:09:27 »

ПРОДЪЛЖАВАШ ДА СЕ ПРАВИШ НА ЛУД ,СЕГА ЩЕ ТИ ГО ПОСТНА -ДА СЕ ВИДИШ
Активен

Авитoхол

• Гост
« Отговор #41 -: 25 Февруари 2011, 21:09:47 »

Супер! :D
Активен

Владо

• Наблюдател
  • Популярност: 0
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 0
« Отговор #42 -: 25 Февруари 2011, 22:10:27 »

Eй, абаджи, я давай покротко, а?
Активен
Владко Лалов се оказа един жалък предател... И ПЕДАЛ

http://www.youtube.com/watch?v=ypMED_j5wVY

четника

• Шампион
  • Популярност: -300
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 10060
« Отговор #43 -: 26 Февруари 2011, 13:01:30 »

Ква градивна критика бе ненормалник, не сис прял да се лигавиш и да бълваш простотии. Наистина айде по леко!
Активен
ВЕЧНА СЛАВА!!!

abaji

• Гост
« Отговор #44 -: 26 Февруари 2011, 22:10:50 »

"Страшно е да се попита,а дваж по-страшно-да се отговори."

"На глупавия бабаитлък се прощава.Но усетят ли властниците,
помиришат ли с носовете си на разглезени хрътки,че се гнусиш от тях като от леш,че ги презираш и мразиш,защото си разгадал,че са кухи и празни,че са скопци без душа - пазил те господ,човече! Ако ли пък прозреш и проникнеш и в най-съкровената им подлост,че всичките им големи зехтинени приказки за доброто на сиромашта са само покривало,под което укриват алчност на плъхове,живеещи във враждебен съюз помежду си,глутнишки сдружили се да късат и ръфат,забранени с осветени и от тях създадени закони - то пак и пак горко ти,човече! Теб вече те няма,никакъв те няма,разбита на късове чаша си ти и мъртъв си,ако и да не знаеш още,че си мъртъв."
         Е,не е речено съвсем да те убиват.Има и по-лошо - жив да те оставят,ала да накарат цяло село да те загърби - ако и да те жали. И ти - ти си вече въздух,през който минават погледи,без да те съзират.И друго има - то е най-страшното: бавно и полека да подтикнат хората да те възненавидят,да те усетят трън в окото си само заради туй,че не си като тях,що искаш,твойта мама,и защо ни мътиш ума! И сиромахът напръхва срещу ти,защото от твоята вишна приказка е захванал да го убива хомотът,а преди туй не го е убивал.Заради мътната си пробуда те намразва ,щото преди това – добре-зле – поминувал е,мисъл не го е терзала.Мисълта мъчи.И сиромахът,нали е сляпо добиче,заклаща глава срещу оня,дето му е пришепнал мисъл.Ръка се спуща към земята,камък добарва,пък замахва...като подир куче.Половината светии са все с камъни избити,щото не са били от мира сего,щото дума все искали да издумат – нечута...И са платили...
         Тъй...Готов курбан си ти,защото си дръзнал с едничка дума да смутиш извечно спокойствие,а властникът не обича да е неспокойно край него.А може и да не си рекъл нищо,може само да си мълчал,кога други са крещели и викали в захлас "Яша сън!"И туй стига да те мернат с криво око,да те отлъчат в ума си,да те задебнат и призгода довършат."

Цитат от преписка от 1576г. валидна и сега.

Активен

SMF 2.0.6 | SMF © 2011, Simple Machines
Никоя част от този сайт не може да бъде копирана или репродуцирана, освен след писмено съгласие от страна на АТАКА © 2006 - Всички права запазени.