Вестник АТАКА

21 Август 2017, 02:02:23
Добре дошъл/дошла, %1$s. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.

Радио Атака

Автор Тема: Фотогалерия-снимки от домашния албум  (Прочетена 34033 пъти)

Владо

• Наблюдател
  • Популярност: 0
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 0
Re: Фотогалерия-снимки от домашния албум
« Отговор #30 -: 07 Април 2011, 18:06:53 »

Я да те видим тебе, тогава какъв си?
Активен
Владко Лалов се оказа един жалък предател... И ПЕДАЛ

http://www.youtube.com/watch?v=ypMED_j5wVY

Chanticleer

• Гост
« Отговор #31 -: 07 Април 2011, 19:07:28 »

Eто ти и още една конска глава.   :D

И да не вземе да се стреснеш, че работя в огромен офис в Нашингтон с две секретарки - не, лъжа е това. I am a fucking dishwasher . :D

И айде от мен да мине, днес съм в настроение, поради повишението в длъжност и работна заплата за активно участие във всички форуми на земЛята.

Из коридорите на конските глави - ДИШуошърИ.  :D

« Последна редакция: 07 Април 2011, 20:08:02 от Chanticleer »
Активен

Solidity

• Герой
  • Популярност: 590
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 4339
« Отговор #32 -: 07 Април 2011, 21:09:22 »

поздравления колега Нелегален и още успехи ти желая!
Активен
"Οι πιστοί ακολουθούν το Λόγο του Θεού"

Петър Алексиев

• Коментатор
  • Популярност: 100
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 801
« Отговор #33 -: 08 Април 2011, 07:07:12 »

Burbacher Waldweiher

Това е името на езерото, нали?
Активен
Когато се раждаш, всички се смеят, само ти плачеш. Живей така, че когато умираш, всички да плачат, само ти да се смееш.
                                                                                      Й. В. Гьоте

La Veuve Esmeralda

• Гост
« Отговор #34 -: 08 Април 2011, 17:05:00 »

Да, това е горско езеро, което се намира в Бурбах. Понеже е на 2 километра разстояние от нас, в хубаво време предпочитам да се разхождам до там. Има и приятно ресторанче с хубава кухня, детски кът, гъсти сенчести алеи, прохладно и приятно място за горещините. Напоследък много се позатопли климата при нас. Имаме почти същите температури като в България. От 2 седмици, страхотно топло време е, вчера термометрите отчетоха 24-26 градуса. :)
Активен

Chanticleer

• Гост
« Отговор #35 -: 08 Април 2011, 17:05:32 »

поздравления колега Нелегален и още успехи ти желая!

Благодаря от все сърце! И "от твоите уста в Божиите уши", както обичаха да казват майка ми и баща ми.

Те поне имаха щастието не само да видят, но и да поживеят в САЩ - Ню Йорк и Вашингтон, за да ми кажат:  "Бяхме безкрайно щастливи, че видяхме една държава от другото измерение и разбрахме колко сме били лъгани през целия си живот в комунистическа България."

Мисля, че бяха прави. "Виж Неапол и умри"  е поостаряла сентенция, защото който е видял "Земята отвъд океана" може спокойно да умре със затворени очи."

Заб. Мнението е лично и не ангажира други личности.

На тебе също желая всичко най-добро и не забравяй, че с труд и постоянство се постига ВСИЧКО на този свят. :)
Активен

Владо

• Наблюдател
  • Неактивен Неактивен
« Отговор #36 -: 08 Април 2011, 18:06:20 »

Ебаси, ти па тая Америка я изкара рая на земята...
Активен

Chanticleer

• Гост
« Отговор #37 -: 08 Април 2011, 18:06:21 »

Ебаси, ти па тая Америка я изкара рая на земята...

Влади, това не са мои мнения, но Раят или Адът са тук на земята и никъде другаде. Въпросът е в това къде човек ще се чувства добре, ще живее добре и работи пълноценно.
Под "работи пълноценно", считам да обича работата си и същата да му доставя наслада и удоволствие.

Между другото Петър Дънов /не съм дъновист!!!/ има МНОГО интересни студии относно "Омагьосаните места", т.е. онези места, на които се чувстаме добре, спокойни, без проблеми, където има някакво излъчване (невидимо), което демонстрира сливането ни с обкръжаващата реалност или обратно - места, които излъчват някаква заплаха, предизвикват подтиснатост, лоши настроения и чувства.

Сигурен съм, че всеки от нас е попадал на подобни места - не в чужбина, а в БЪЛГАРИЯ.
Активен

Гяур

• Редовен
  • **
  • Популярност: 1
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 336
  • Ислямът е малоумие
« Отговор #38 -: 11 Април 2011, 01:01:11 »

Гяур, нема ли да си пуснеш и ти една снимка да те видим? Или те е шубе да не ти се смеем?

За кво ти е моя снимка бе, сопол?!

И преди да запелтечиш, вземи пусни една твоя снимка, та да се поиздрайфаме - вярвам, че си пълен тюфлек..
Активен
Истината има качеството да бъде винаги сурова. Може и да не е най-доброто, което ти се иска да чуеш. Но тя си е истина.

Владо

• Наблюдател
  • Неактивен Неактивен
« Отговор #39 -: 11 Април 2011, 01:01:39 »

Аз пускам и ти пускаш, съгласен ли си бе, говньо? Айде понеже ти си шубенце аз пръв ще пусна. Утре, че сега ми се спи. Ама да не се покриеш после :)
Активен

Barack_Obama

• Гост
« Отговор #40 -: 11 Април 2011, 03:03:35 »

Активен

Остап Сюлейманович

• Редовен
  • **
  • Популярност: 2
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 153
« Отговор #41 -: 11 Април 2011, 12:12:02 »

Е добре че си честен да ни кажеш какво ще се случи с долара.

Chanticleer

• Гост
« Отговор #42 -: 11 Април 2011, 16:04:09 »

Нелегален, свирил ли си някога в Chanticleer, на какво свириш?

Ще я подкарам отзад напред. Завършил съм специалност "Китара" в Естрадния отдел на БДК (Българска Държавна Консерватория) в класа на Любен Панайотов, след това клас "Композиция" при Бенецион Елиезер, Националната школа за художествена самодейност, Пловдив (Намираше се вътре в Мострения панаир), даваща права за ръководител на вокално инструментален състав, имам "Солистична категория", артист-оркестрант присъдена от раз пред Постоянната комисия за категоризация в София, документ от Комитета за Култура за право на творческа работа, преподавателски статут по китара и пиано.

Що се отнася до щатския ВОКАЛЕН ансамбъл "Петел", имам две разработки за същия по теми от коледни песни.  :)

И запомни, че състав "Петел", 'кукурига', но НЕ свири.

И едно тяхно изпълнение.

A Christmas Carol / "Коледна Песен" в изпълнение на ансамбъл "ПЕТЕЛ"

Да се надявам, че ще усетиш българските мотиви, които са вплетени в полифоничната структура на вокалното изпълнение.  :)

« Последна редакция: 12 Април 2011, 14:02:56 от Chanticleer »
Активен

Barack_Obama

• Гост
« Отговор #43 -: 11 Април 2011, 17:05:43 »

Като сме почнали с автобиографийте да кажа и моята  :D

Роден на 11.11.1986. Зодия Скорпион. Завършва Частна Професионална Гимназия по Туризум със специалност "Мениджмънт в Хотелиерството" с успех 5.50. По това време работи в хотел "Интернационал 5 звезди" хотел "Марина Принс 5 звезди", като минава през всички длъжности - пиколо, сервитьор, готвач, сладкар, практически курс за управител на Хотел. През Април 2004 година създава третата най-голяма хостинг компания в България, през годините офиса се сменя три пъти, като към момента се намира в сградата на Бизнес Парк Варна, а също има сътрудничество с SoftLayer, Dallas USA, за използване на тяхният офис за плащане на месечни такси за хостинг, както и други такси. Придобити сертификати през годинит - Акредитиран представител на ENOM Inc. за България (един от най-големите регистратори на домейн имена в света), акредитиран от ICANN. Клиентите на ULTRAFASTHOST са предимно клиенти извън България. Кандидатства и е приет в American University и завършва Software Engineering и Optical Telecommunication Systems, през 2009, като полага 2 държавни изпита в София в централата на Американският филиал на университета за България на бул. Дондуков. Завършва с успех 5.50. След което е преминал курсове на Cisco Certified Network Administrator и е придобил международни сертификати. През 2010 година придобива Австралийски Сертификат на Симпозиума Buenas Vertas ISO 9001:2000 сертификат за качество при разработката на софтуерни продукти. През 2008 година създава онлайн магазин за Сателитна Техника в последствие открива офиси във всички по-големи градове в България, към момента в цяла България клиентите на DVB-SAT ползват над 360 каси, където могат да заплащат своите месечни такси за цифрова телевизия. Услугите и стоките които предлага DVB-SAT се отличават с високо качество и възможности което е без конкуренция на останалите оператори и фирми в бранша ! Отличава се с възможността за приемане на 10 000 програми с над 10 различни аудио потока и различни езикови настройки за субтитри на повече от 5 езика. Много от клиентите на DVB-SAT са почивни станции, къмпинзи, хотели, както и почти всички кабелни оператори в страната, като им се доставя периодично кабелно и сателитно оборудване. DVB-SAT също има много крайни клиенти които гледат цифровата телевизия на DVB-SAT на 3 и 4 телевизора и са клиенти от години. DVB-SAT предлага също и лизингови решения през Централна Кооперативна Банка. От 2011 година онлайн магазина ще наложи пълна гама от маркова компютърна техника и периферия, както и луксозни GSM Smartphonez за взискателни клиенти ! Повечето от клиентите на DVB-SAT са хора за които телевизията няма компромис с качеството и могат да приемат над 500 различни програми в HD MPEG 4 1920x1080 режим. А също и все по-голям и нарастващ брой 3DTV канали. Също над 10 000 SD канала (576i) с всички политематични жанрове. От 2011 година DVB-SAT разраства дейността си и ще прави доставки в цял свят през международна логичистична компания UPS, както и през DHL. Приамена на разплащания, чрез дебитни и кредитни карти, както и Western Union. А също и професионална аудио и осветителна техника внос от USA. През 2011 година DVB-SAT започна внос на 3DTV очила от SONY Corp. USA !
Активен

Владо

• Наблюдател
  • Неактивен Неактивен
« Отговор #44 -: 11 Април 2011, 17:05:46 »

Ето, слагам си снимка, сега очаквам и Гяура да си сложи реална снимка. Да видим дали е заешко сърце....

Активен

SMF 2.0.6 | SMF © 2011, Simple Machines
Никоя част от този сайт не може да бъде копирана или репродуцирана, освен след писмено съгласие от страна на АТАКА © 2006 - Всички права запазени.