Вестник АТАКА

24 Юни 2017, 15:03:31
Добре дошъл/дошла, %1$s. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.

Радио Атака

Автор Тема: Относно един от коментаторите във вестника  (Прочетена 5778 пъти)

Авитоxол

• Гост

От известно време във вестника има нов коментатор - Александър Томов-син. Въпросният обикновено пълни страниците с някакви окултизми и откровени щуротии за извънземни и прочее. Такива неща и в жълтите парцали не присъстват вече. Надявах се, че след разкарването на Капка нивото ще се вдигне, пък то става по-зле. Та вземете се стегнете, сложете един свестен политически коментатор и разкарайте хороскопи, врачки, окултизми, езотерики, извънземни и всякакви подобни гадости от вестника.
Активен

Търпелив

• Шампион
  • Популярност: 319
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 13186
  • в политиката и един мандат им е много
Re: Относно един от коментаторите във вестника
« Отговор #1 -: 23 Ноември 2011, 19:07:47 »

добре че го казваш брат

няма отърване от тия простотии
искаме напредък някакъв а как да дойде

едното е че лъжата е закон едва ли не в България
другото са окултистките ненормалщини

това са 2 много сериозни причини Бог да е по-далеч от всички ни
няма благодат
всичко става с родилни мъки ако въобще стане
« Последна редакция: 23 Ноември 2011, 19:07:55 от Търпелив »
Активен
Плевнелиев и ГЕРБ угодничат на поробителите на България!
И 120 депутати са твърде много в Народното събрание!

Авитоxол

• Гост
« Отговор #2 -: 23 Ноември 2011, 20:08:48 »

Реално без Капка вестникът не струва и пет пари. Тя беше човекът, който го правеше да е на ниво. Изключвам разбира се хороскопите и окултизмите.
И какво му е по-различното от времето на Капка?
« Последна редакция: 23 Ноември 2011, 20:08:54 от Авитоxол »
Активен

Авитоxол

• Гост
« Отговор #3 -: 23 Ноември 2011, 21:09:36 »

Не се изразих точно. Нищо му няма засега. Имах предвид, че практически тя го движи изцяло /това не е просто мое мнение, а съм го чувал от Волен Сидеров. /След изгонването и едва ли ще се намери човек, който да я смени пълноценно.
Хубавото на вестника е, че там има някои наистина добри журналисти. И на тях преди всичко се дължат добрите неща, не на Капка, според мен. Една Магдалена Ташева би била идеален главен редактор. Тя би изчистила и тези окултизми и жълтини, които при Капка бяха толерирани.
Активен

Авитоxол

• Гост
« Отговор #4 -: 23 Ноември 2011, 21:09:55 »

Е, щом знаеш повече от Сидеров, тогава добре. Ти си прав.
Знам. :)
Активен

Ограничител

• Коментатор
  • Популярност: 0
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 686
« Отговор #5 -: 24 Ноември 2011, 22:10:39 »

Както жинаги досега, Колегата Авитохол е абсолютно прав и точен.
Макар че аз лично допускам оставане на Томов-син във вестника - статиите му не са ми от най-интересните(чел съм една и половина до момента), ама все пак са си четиво загадъчно. Пък и не е казано, че требе да се вЕрва в написаното. Понякога е добре да се четат и щуротии - така се утвърждава още повече истината, която няма как да не блесне в такива случаи.

Магдалена Ташева е незаменим журналист и смятам, че няма нищо по-естествено в момента от заемането от нея на длъжността "главен редактор" на в. "Атака".

Ако се затрудняват пък по някаква причина и ако Ташева не ще да главноредакторства, могат да ми се обадят и на мен.
Първото, което ще направя, ще бъде изриване на хороскопите, ограничаване на тъпите "мнения на читатели"(които в никакъв случай не са на читатели на вестника), както и свеждане до минимум на шибаните правописни грешки. Може да поканя и Калинчо Руменов да посписва това-онова.

Абе, какво стана с Галин Йорданов? Тоя беше голяма чекия..
Активен
АТАКА, Волене!

Търпелив

• Шампион
  • Популярност: 319
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 13186
  • в политиката и един мандат им е много
« Отговор #6 -: 25 Ноември 2011, 07:07:31 »

Не се изразих точно. Нищо му няма засега. Имах предвид, че практически тя го движи изцяло /това не е просто мое мнение, а съм го чувал от Волен Сидеров. /След изгонването и едва ли ще се намери човек, който да я смени пълноценно.
Хубавото на вестника е, че там има някои наистина добри журналисти. И на тях преди всичко се дължат добрите неща, не на Капка, според мен. Една Магдалена Ташева би била идеален главен редактор. Тя би изчистила и тези окултизми и жълтини, които при Капка бяха толерирани.

едно от правилата на форума е нали никакви постове срещи Източно православното християнство
форума нали е на вестника
не знам какво друго са хороскопи и тем подобни гадаения ако не постове срещу Източноправославнот о християнство
ежедневни постове
Активен
Плевнелиев и ГЕРБ угодничат на поробителите на България!
И 120 депутати са твърде много в Народното събрание!

Авитоxол

• Гост
« Отговор #7 -: 25 Ноември 2011, 16:04:46 »

ограничаване на тъпите "мнения на читатели"(които в никакъв случай не са на читатели на вестника)
Абе на читатели са, има няколко човека, които редовно обичат да пращат писма и ги публикуват. Един от тях е Апостол Матев - координатор на Атака в Дряново, почти във всеки брой има негово писмо.
Активен

Ограничител

• Коментатор
  • Неактивен Неактивен
« Отговор #8 -: 25 Ноември 2011, 23:11:57 »

ограничаване на тъпите "мнения на читатели"(които в никакъв случай не са на читатели на вестника)
Абе на читатели са, има няколко човека, които редовно обичат да пращат писма и ги публикуват. Един от тях е Апостол Матев - координатор на Атака в Дряново, почти във всеки брой има негово писмо.

Не говоря за тези, а за "мненията" на разни "форумци", дето уж коментирали нещата от деня - въпросните "форумци" в никакъв случай не са форумците от форума на вестника.
Даже някои мнения намирисват на измислени.

Апостол Матев е известен и е храбрец, човекът.
Активен
АТАКА, Волене!

Терес

• Гост
« Отговор #9 -: 26 Ноември 2011, 00:12:30 »

Не говоря за тези, а за "мненията" на разни "форумци", дето уж коментирали нещата от деня - въпросните "форумци" в никакъв случай не са форумците от форума на вестника.
Абе то си личи, че са измислени, ама са и тъпо измислени. Преди години се публикуваха някакви коментари, които си бяха наистина от форума, но сега е тъпотия ...
Активен

Терес

• Гост
« Отговор #10 -: 26 Ноември 2011, 00:12:15 »

Що се хабите само , предстой спиране (закриване) на хартиеното издаване на вестника!!!
Не знам дали предстои- може и така да стане.
 Все пак ще е добре да обмислят дали не е подходящо да се мине на седмичник (ама сериозен и без хороскопи, простотии- главно коментари). Друг вариант е месечно списание.
Активен

Авитоxол

• Гост
« Отговор #11 -: 26 Ноември 2011, 14:02:34 »

Апостол Матев е известен и е храбрец, човекът.
Лалов веднъж разправяше, че това били някакви мнения, пращани по електронната поща. Не знам дали има истина в това.
Активен

Ограничител

• Коментатор
  • Неактивен Неактивен
« Отговор #12 -: 26 Ноември 2011, 15:03:15 »

Лалов веднъж разправяше, че това били някакви мнения, пращани по електронната поща. Не знам дали има истина в това.

Е, не знам как са пращани, ама Матев е истински.
По принцип на тъпия ловджия не бива да му се вЕрва много. Мамонизмът избиваше от всяка негова мазна пора.
Активен
АТАКА, Волене!

Авитоxол

• Гост
« Отговор #13 -: 26 Ноември 2011, 16:04:28 »

Е, не знам как са пращани, ама Матев е истински.
За Матев и въобще за дългите писма е ясно. За тези кратките мненийца става въпрос, дето уж трябвало да са на форумци (всъщност, никъде не пише, че са на форумци). Не помня кой беше казал, че и цитирали такива мнения от други сайтове. То като се замислиш, какво да цитират оттук - неграмотните спамаджии, българомразците или пък нашите кyрове :D? Преди доста време бяха цитирали Стареца, а наскоро и Иван Георгиев, ако не се лъжа.
Цитат
По принцип на тъпия ловджия не бива да му се вЕрва много. Мамонизмът избиваше от всяка негова мазна пора.
Не съм казал, че му вярвам. Споменах го като възможност просто.
Активен

Ограничител

• Коментатор
  • Неактивен Неактивен
« Отговор #14 -: 26 Ноември 2011, 16:04:51 »

Далеч съм от мисълта да цитират простотиите от този форум.
Просто не одобрявам, когато се лъже във вестника.
Това с мненията на читатели си беше традиция едно време в "Монитор", където Волен беше гл. редактор. Смътно си спомням, че май и в "Демокрация" по негово време бе така. Само че тогава нета беше лукс, а по времето на "демокрация" даже и полунеизвестен.

Днес тези "мнения" са повече от безсмислени.
Галинчо превеждаше добри неща пък и пускаше по някой икономическо-политически анализ, ама уви..

Ташева - ГЛАВЕН!
Активен
АТАКА, Волене!

SMF 2.0.6 | SMF © 2011, Simple Machines
Никоя част от този сайт не може да бъде копирана или репродуцирана, освен след писмено съгласие от страна на АТАКА © 2006 - Всички права запазени.