Вестник АТАКА

27 Април 2017, 21:09:20
Добре дошъл/дошла, %1$s. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.

Радио Атака

Автор Тема: Хайдушко-четническо движение.  (Прочетена 71994 пъти)

Mishok bg

• Гост
Re: Хайдушко-четническо движение.
« Отговор #15 -: 04 Март 2012, 11:11:04 »

Как е по-правилно: да действат или ще действаМЕ, защото ако е първото - ти няма да участваш, а ако е второто - ЩЕ има смисъл.  :D
Правилно е с една овчарска тояга да те млатя докато ти строша комунистическите кости. В с. Дъбница гогецеделчевско-неврокопско някога хората на великият воевода и четникИ. Михайлов така са решавали въпроса с комунисти боклуци като тебе.
Активен

SVINIATA

• Новобранец
  • *
  • Популярност: -55
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 64
« Отговор #16 -: 06 Март 2012, 18:06:39 »

Ей Мишоче ше ме пишеш ли и мене четник бе братле, понее като земеме влсата нали далаверки ше има и кокаинец а?
Активен

Kapitalist

• Гост
« Отговор #17 -: 06 Март 2012, 20:08:25 »

Как е по-правилно: да действат или ще действаМЕ, защото ако е първото - ти няма да участваш, а ако е второто - ЩЕ има смисъл.  :D
Правилно е с една овчарска тояга да те млатя докато ти строша комунистическите кости. В с. Дъбница гогецеделчевско-неврокопско някога хората на великият воевода и четникИ. Михайлов така са решавали въпроса с комунисти боклуци като тебе.

За Ванче (Иван) Михайлов ли ми говориш? Да, умира в Италия. Знаеш ли защо и от кого е бягал и се е криел?  8)
Активен

Mishok bg

• Гост
« Отговор #18 -: 07 Март 2012, 09:09:56 »

Знаеш ли гадино нелегална за къщата в село Дъбница - там такива прогресивни, като тебе са ги оправяли добре.
Активен

Kapitalist

• Гост
« Отговор #19 -: 07 Март 2012, 21:09:36 »

Знаеш ли гадино нелегална за къщата в село Дъбница - там такива прогресивни, като тебе са ги оправяли добре.

Откъде да зная?! Ти нали имаш експириънс от Италия, нали там те оправят?!   :x   
Активен

Mishok bg

• Гост
« Отговор #20 -: 07 Март 2012, 21:09:44 »

Откъде да зная?! Ти нали имаш експириънс от Италия, нали там те оправят?!   :x   
какво е експириънс , някаква П******тка дума ли е това. Думата е еспериенца и значи опит, ама форума е български не чуждороден.
Оппа ма ти си безродник и чуждородец.
 И ако обичаш спри с П******тките си глупости.
Оправят некого не го оправят, глей да не те докопам че така ше те оправя, като тези от село Дъбница.
Активен

Mishok bg

• Гост
« Отговор #21 -: 09 Март 2012, 12:12:03 »

Само мисълта за създаване на такова движение , кара хора като нелегален и подобните утрепки да полудяват. Значи именно това е пътя.
На мене мечтата ми е да видя български четници полагащи клетва върху евангелие и кръстосани на него кама и револвер или две ками. Е тогава ще съм постигнал мечтата на жовота ми.
Активен

Mishok bg

• Гост
« Отговор #22 -: 09 Март 2012, 12:12:44 »

Малко расъждения на тема униформи на съвременният четник.
Според мене трябва да са два вида: парадни , като тези от едно време за имащите възможност да си ги платят и камуфлажни -военни на нашата армия или кой каквото може да си набави, с изключение на калпака той трябва да си е баш както си е и за едните униформи и за другите.
Момчета малко по-малко си купувайте униформите, че не се знае кога ще ви потрябват и да не останете на сухо, или по дънки :D
Активен

Mishok bg

• Гост
« Отговор #23 -: 10 Март 2012, 12:12:03 »

Да отбележа: неправославни не могат да стават хайдути и четници. Който иска, ама не е кръстен да се кръсти и тогава. Не може индуист или будист или пък от онези на-хавите дъновисти да се носи свещената четническа униформа с православният осмоъгълен кръст на калпака.
Активен

Mishok bg

• Гост
« Отговор #24 -: 11 Март 2012, 20:08:56 »

Леко модерирана от мене клетва.
Заклевам се в името на всемогъщият Бог
че за свободата на българският народ, и честа на православната вяра.
че ще забия ножа си в гърдите на всеки враг, посягащ на рода и верата ми.
Ако престъпя клетвата си, нека бъда проклет навеки, и нека ме постигне най-тежкото Божие наказание.
В името на светата православна Троица: Отец, Син и дух свети АМИН !
Активен

Mishok bg

• Гост
« Отговор #25 -: 12 Март 2012, 20:08:12 »

Като живеех в България веднъж си викам - абе аз последовател ли съм на българските четници и хайдути или не съм ? Отговарям си - да естествено че съм.
Излизам на улицата и минават 5-ма гадни циганина с каруца викам им - ей какво правите тука а ? Повече да не съм ви видел.
-ама как- викат мангалите-  ние имаме  прав да ходиме навсякъде.
- да ама тука немате никакви права - им казвам с гаден поглед аз - ще ви изтрепам и ше ви закопам в гората, и коня ше ви утрепа.
Гледат ме злобно и се чудят да ми налетят ли. Обаче надушват че съм последовател на четници и хайдути и спряха да идват с каруците и конете си.
Веднъж си карам колата и гледам една каруца пред мене точно на границата дето им бях казал да не минават. Викам ае тоя го утрепах , спрях и го чакам. Циганина спря каруцата, мина пеша до кофата за боклука, взе каквото имаше да взема и на ръка си го пренесе до каруцата. Сега , като ме няма пак са започнали да минават границата, ама това е . Ако имаше повече последователи на нашите хайдути и четници , нямаше да има цигански проблем.
Активен

Kapitalist

• Гост
« Отговор #26 -: 12 Март 2012, 21:09:38 »

Шест последователни постинга???!!!  :lol:

Не можа ли да ги събереш в един?! Не че нещо си казал, но за подобни диагнози си отвори още няколко ника, за да си говориш сам с "тях".   :x
Активен

Mishok bg

• Гост
« Отговор #27 -: 13 Март 2012, 09:09:14 »

image.shutterstock. com/display_pic_with_logo/226651/226651,1249922477,1/stock-photo-bulgaria-circa-a-stamp-printed-in-bulgaria-shows-national-hero-of-bulgaria-vasil-levski-35044525.jpg[/img]
Главният знаменосец на четническата армия за която е мечтаел Раковски.

Поп четник, както си му е реда.

Активен

Mishok bg

• Гост
« Отговор #28 -: 13 Март 2012, 09:09:31 »

Активен

Mishok bg

• Гост
« Отговор #29 -: 13 Март 2012, 09:09:51 »

свети Георги
Покровител на хайдути, четници и българските войници.
Активен

SMF 2.0.6 | SMF © 2011, Simple Machines
Никоя част от този сайт не може да бъде копирана или репродуцирана, освен след писмено съгласие от страна на АТАКА © 2006 - Всички права запазени.