Вестник АТАКА

27 Април 2017, 21:09:40
Добре дошъл/дошла, %1$s. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.

Радио Атака

Автор Тема: Хайдушко-четническо движение.  (Прочетена 71993 пъти)

Mishok bg

• Гост
Re: Хайдушко-четническо движение.
« Отговор #30 -: 13 Март 2012, 09:09:27 »

Това би могло да е едно от знамената на бъдещите чети и дружини.
Активен

NORAD

• Гост
« Отговор #31 -: 13 Март 2012, 14:02:00 »

Ми пари за оръжие .Ско ще ги трепеш тия хора -с пъчки и ластици ли .А виж ,ще ти дам идея -правете им капани и примки  :D :D :D   Слагай ламарината на гъза си и хващай гората  :D :D :D  ама за всеки случай земи малко вазелин 8) :lol:  че ако срешнеш някой по корав от теб -да не почувстваш че сереш наобратно :D :D :D :D :D :D  Ари ибането -майната му ,ми боя.
« Последна редакция: 13 Март 2012, 15:03:01 от NORAD »
Активен

Mishok bg

• Гост
« Отговор #32 -: 13 Март 2012, 18:06:57 »

Ми пари за оръжие .Ско ще ги трепеш тия хора -с пъчки и ластици ли .А виж ,ще ти дам идея -правете им капани и примки  :D :D :D   Слагай ламарината на гъза си и хващай гората  :D :D :D  ама за всеки случай земи малко вазелин 8) :lol:  че ако срешнеш някой по корав от теб -да не почувстваш че сереш наобратно :D :D :D :D :D :D  Ари ибането -майната му ,ми боя.
нелегален с новият си но пак с П******тките си вулгарни мнения.
Активен

NORAD

• Гост
« Отговор #33 -: 13 Март 2012, 18:06:25 »

Просто реших да ти направя малко компания -че гледам сам си приказваш тука .
Активен

Mishok bg

• Гост
« Отговор #34 -: 13 Март 2012, 18:06:48 »

Просто реших да ти направя малко компания -че гледам сам си приказваш тука .
нали нямаше да те има цяла седмица, бях се накефил яката.
Я ни кажи защо така те дразни мисълта за появяването на четници и хайдути а ?
Активен

NORAD

• Гост
« Отговор #35 -: 13 Март 2012, 18:06:02 »

Чуй  ,ся аз не съм Нелегалния ,престани да ни бъркаш.Нямам нищо общо с ЦРУ-отвреме ,навреме си сътрудничим но много рядко.Какато и да е .Тебе не те интересуват тези неща -бъркаш ни защото ,,школовката,, ни е приблизително еднаква и дотук..........Сега ,ти започна да ми харесваш ,и наистина смятам че не пишеш само за да си говориш с умни хора .Затова ще ти сътруднича в създаването на ,ЧЕТНИЧЕСКОТО ДВИЖЕНИЕ,, под твой патронаж в РОДИНАТА -БЪЛГАРИЯ ......Без хора ,нищо не става . Ще направим ,,ЧЕТНИЧЕСКА КАСА,, ,като в банкова сметка която имам в сигурна банка ,всеки който наистина е родолюбец и се чувства пристрастен към НАШАТА кауза ще превежда ,колкото може -всеки долар и евро ще ни е нужен за да можем да осъществим каузата си .Започвам с 360  евро .
Активен

Mishok bg

• Гост
« Отговор #36 -: 13 Март 2012, 19:07:14 »

Добре Нелегален който уж не си Нелегален :D Обаче не разбрах нищо от мнението ти :D Явно дъската ти се е разхлопала здравата. :D
Активен

NORAD

• Гост
« Отговор #37 -: 13 Март 2012, 19:07:36 »

Не съм нелегания бе просто животно. Но явно и ти си само ,,лаладжия,, пълен си с идеи и мнения но стане ли дума да се действа си путю маринкин както повечето да не кажа 98процента от дървените филосафи тук .Четническо движение ще ми създава -нямаш мозък на 2 магарета плявата да разделиш .Да еба майкати проста да еба ,и педераз да еба . Ходи го духай в бара .
« Последна редакция: 13 Март 2012, 19:07:38 от NORAD »
Активен

Mishok bg

• Гост
« Отговор #38 -: 13 Март 2012, 19:07:55 »

Не съм нелегания бе просто животно.
да бе не си Нелегалният - така е , а аз съм Кенеди!!!
Активен

NORAD

• Гост
« Отговор #39 -: 13 Март 2012, 19:07:48 »

http://www.youtube.com/watch?v=MY1ps7Dhsuw  Аз ще поръчам по 1 ракия на наште тука -пък ти ходи слугувай на чуждите .Националис.Нацис.И скат да ми вземат таблета -ядоса ги .
Активен

NORAD

• Гост
« Отговор #40 -: 13 Март 2012, 20:08:34 »

Ние те избрахме за лидер -а ти ще ме изкарваш ,че съм Нелегалния .
Активен

Mishok bg

• Гост
« Отговор #41 -: 13 Март 2012, 20:08:57 »

Ние те избрахме за лидер -а ти ще ме изкарваш ,че съм Нелегалния .
Кои сте тези вие ?
.
Активен

NORAD

• Гост
« Отговор #42 -: 13 Март 2012, 20:08:01 »

Кажи ми кога ще идваш в Бургас ,ще видиш ,цяла АРМИЯ.Наш гост ще си -на мои разноски.
« Последна редакция: 13 Март 2012, 20:08:50 от NORAD »
Активен

Mishok bg

• Гост
« Отговор #43 -: 14 Март 2012, 10:10:25 »

Кажи ми кога ще идваш в Бургас ,ще видиш ,цяла АРМИЯ.Наш гост ще си -на мои разноски.
Не те познавам и не ти имам доверие. Като се опознаеме ще ти дойда на гости. Разноските и сам мога за сега да си ги покривам.
Кой ти е казал че си приет за четник ?
Активен

Mishok bg

• Гост
« Отговор #44 -: 16 Март 2012, 12:12:35 »

Много е вероятно това знаме свързано с Левски да е едно от знамената на бъдещите четнически формирования.
Активен

SMF 2.0.6 | SMF © 2011, Simple Machines
Никоя част от този сайт не може да бъде копирана или репродуцирана, освен след писмено съгласие от страна на АТАКА © 2006 - Всички права запазени.