Вестник АТАКА

25 Юни 2017, 13:01:48
Добре дошъл/дошла, %1$s. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.

Радио Атака

Автор Тема: Кой е този тип Мишока ?  (Прочетена 15810 пъти)

милицио-нерв

• Гост
Re: Кой е този тип Мишока ?
« Отговор #30 -: 03 Април 2012, 21:09:50 »

Мишок, я изпсувай веднъж на италиански, за да преценим навлезнал ли си в езика :)
Всеки незнаещ езика може да псува на жабарски, но псувните им са повече от глупави. най мръсната е ходи да си оправиш гъза - ва фан кулйо - казват я със съкращение. Друга е ходи да сереш - вай кагаре, и следващите няма да ги кажа понеже са против Бог и Богородица.

Аз сега се сетих за една много хубава италианска дума-"панорама де ла пичора"/къса поличка/.Вместо да слушаш псувни и простотии поискай от някоя италианка да ти открие панорамата към нейната пичора.
Активен

helios

• Гост
« Отговор #31 -: 03 Април 2012, 21:09:17 »

Ти пък, мозъкът ти кат на канарче, не помниш снощи кво си писал :D
Активен

милицио-нерв

• Гост
« Отговор #32 -: 03 Април 2012, 21:09:09 »

Авитохол много чувствителен нещо, май ще излезе анално разглезен

:D

Але-лей,сакън ,цъ,цъ,цъ.
Имах ли вече възможност да отбележа, че администраторът е П******т? Ако съм пропуснал, поправям моментално пропуска.

Е...все пак всяко твърдение трябва и да се доказва с факти...
Активен

helios

• Гост
« Отговор #33 -: 03 Април 2012, 21:09:42 »

Мишок, я изпсувай веднъж на италиански, за да преценим навлезнал ли си в езика :)
Всеки незнаещ езика може да псува на жабарски, но псувните им са повече от глупави. най мръсната е ходи да си оправиш гъза - ва фан кулйо - казват я със съкращение. Друга е ходи да сереш - вай кагаре, и следващите няма да ги кажа понеже са против Бог и Богородица.

Аз сега се сетих за една много хубава италианска дума-"панорама де ла пичора"/къса поличка/.Вместо да слушаш псувни и простотии поискай от някоя италианка да ти открие панорамата към нейната пичора.

:D :D :D,
Случайно да се познаваме от един друг форум? Подскажи мелиционерВската :D; много рядък случай на единомислие и проява на страхотно чувство за хумор. При моето принудително отсъствие си мислих притеснено: Ха, дано Нелегалния ми приятел да не бъди заблуден и включи на форумна кореспонденция с моя прототип :x
Активен

милицио-нерв

• Гост
« Отговор #34 -: 03 Април 2012, 22:10:14 »

:D :D :D,
Случайно да се познаваме от един друг форум? Подскажи мелиционерВската :D; много рядък случай на единомислие и проява на страхотно чувство за хумор. При моето принудително отсъствие си мислих притеснено: Ха, дано Нелегалния ми приятел да не бъди заблуден и включи на форумна кореспонденция с моя прототип :x

Това за панорамата го знаят много хора.За първи път го чух от една моя колежка в университета.Беше отдавна и повече подробности няма да разгласявам... :o :x
Активен

алгир

• Гост
« Отговор #35 -: 04 Април 2012, 12:12:21 »

Петкане как си бе ? :D :D :D :D
Тебе навсякъде ти се привиждат хора от оня форум, а  :D Май го сънуваш интернационалистче ха-хаво  :D :D :D
Активен

алгир

• Гост
« Отговор #36 -: 04 Април 2012, 12:12:35 »

Да сънувам го, ама не съм се регистрирал отново. :D :D
Най-сетне спря да досаждаш да !
Активен

MISHOK+

• Гост
« Отговор #37 -: 04 Април 2012, 19:07:14 »

Истинският Мишок е Мишок+ другият е некво менте.
Активен

MISHOK - -

• Новобранец
  • *
  • Популярност: 0
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 20
« Отговор #38 -: 04 Април 2012, 19:07:26 »

Мишок+ е безполов мелез, аз съм истинския мъж  8) и не съм енергийно интегриран в секса като – маж- жена!
Активен

алгир

• Гост
« Отговор #39 -: 04 Април 2012, 19:07:08 »

Истинският Мишок е Мишок+ другият е некво менте.
Кой от всичките ти никове е менте бре - та ти имаш поне 20 тука и се забавляваш да спамиш сам със себе си  :D
Активен

MISHOK - -

• Новобранец
  • *
  • Неактивен Неактивен
« Отговор #40 -: 04 Април 2012, 19:07:47 »

МАЖ, това звучи гордо 8) останалото е подробност!
« Последна редакция: 04 Април 2012, 22:10:45 от MISHOK - - »
Активен

NORAD

• Гост
« Отговор #41 -: 04 Април 2012, 21:09:19 »

И аз го и...б....ах.МИШОКА
« Последна редакция: 04 Април 2012, 21:09:04 от NORAD »
Активен

MISHOK - -

• Новобранец
  • *
  • Неактивен Неактивен
« Отговор #42 -: 04 Април 2012, 22:10:54 »

Готини сме а?

Мене ми е кеф, аз съм мъжа на ужким де....
Активен

MISHOK+

• Гост
« Отговор #43 -: 05 Април 2012, 09:09:11 »

Нелегален с колко ника спамиш бе?
Активен

алгир

• Гост
« Отговор #44 -: 05 Април 2012, 12:12:00 »

Нелегален с колко ника спамиш бе?
Ти пак сам си говориш  :o Ама оня път се хвалеше : "Мишок - ти си готин пич ! " - "Да, iztok - и ти"  :D Па сега се плюеш, туу бре шантава работа макаронаджийска !!!
Активен

SMF 2.0.6 | SMF © 2011, Simple Machines
Никоя част от този сайт не може да бъде копирана или репродуцирана, освен след писмено съгласие от страна на АТАКА © 2006 - Всички права запазени.