Вестник АТАКА

21 Август 2017, 02:02:47
Добре дошъл/дошла, %1$s. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.

Радио Атака

Автор Тема: Професия охранител в Италия- Милано  (Прочетена 46887 пъти)

Kapitalist

• Гост
Re: Професия охранител в Италия- Милано
« Отговор #15 -: 04 Март 2012, 14:02:20 »

Темата е страхотна. Отвори още две-три подобни през свободното си време.
Аз съм звезда ти помиярин и дегенерат.

Как да не си звезда? От всички нормални форум те БАНват, защото не могат да асимилират висшите ти логико-математически разработки по отделните теми.

Може би трябва да застанеш срещу огледалото, да си зададеш въпроса, какви пари получаваш, защото и Терес ти каза, че това са КЛОШАРСКИ пари, с които може да си купиш по някое кафе, малка пица, някакъв въшкав хамбъргър и нищо повече, а ако плащаш и квартира си замустачен.

52 евро не е заплащане, а помощ за безработни индивиди във Великобритания, дори парите са повече, тъй като ги дават в паунди.

Ето защо аз не съм звезда, не работя, но държавата ми плаща и храната, и квартирата, и транспорта, и допълнителни пари за лайф.

Помисли добре какво съм ти казал.
Активен

Ограничител

• Коментатор
  • Популярност: 0
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 686
« Отговор #16 -: 04 Март 2012, 14:02:19 »

Амстердаме, не ми е ясно за къв чеп висиш кат' дърт уй в Милано, при положение,че бичиш за мизерни пари. Това, същото, можеш да го бачкаш и у нас - в България.
Активен
АТАКА, Волене!

Mishok bg

• Гост
« Отговор #17 -: 04 Март 2012, 14:02:44 »

Нелегален парите са добри, а и работя не мързелувам - на мене ми стигат. Кафе не пия и пица или хамбургер навънка не ям. А и с времето ще заработя повече. Освен това не вдигам тежко и не пия вода уморен. В крайна сметка не те засяга колко, какво и защо вземам - комунизма свърши.
И мене не ме грее за тебе какво , защо о що го вземаш. То надали някой въобще го грее за тебе.
Колкото до форума на бг-интернационалисти: достатъчно е да се погледнат темите и пишещите там за да се види че не е нормален форум, а лудница.
Активен

Mishok bg

• Гост
« Отговор #18 -: 04 Март 2012, 14:02:41 »

Амстердаме, не ми е ясно за къв чеп висиш кат' дърт уй в Милано, при положение,че бичиш за мизерни пари. Това, същото, можеш да го бачкаш и у нас - в България.
ПИч има си причина да седя тука, но е лична и не искам да я споделям във форума. Освен това с времето ще започна да вземам повече пари по около 1000 евро, което е добре - без да работя много. В България вземат за подобна работа по 800лв и по-малко, ама не за три дена седмично а за по 5 дена или даже 6 дена - разликата е голяма. А и тука тази работа се работи доста по лесно. Освен това чакам да направя една далавера дето я глася от няколко години и ще изкарам поне 10 000 евра от нея.
И така за сега оставам тука.
Активен

Kapitalist

• Гост
« Отговор #19 -: 04 Март 2012, 14:02:58 »

Нелегален парите са добри, а и работя не мързелувам - на мене ми стигат. Кафе не пия и пица или хамбургер навънка не ям. А и с времето ще заработя повече. Освен това не вдигам тежко и не пия вода уморен. В крайна сметка не те засяга колко, какво и защо вземам - комунизма свърши.
И мене не ме грее за тебе какво , защо о що го вземаш. То надали някой въобще го грее за тебе.
Колкото до форума на бг-интернационалисти: достатъчно е да се погледнат темите и пишещите там за да се види че не е нормален форум, а лудница.

След напускането на някои пациенти от въпросния форум, същият не е за пренебрегване.

И вземи да ни светнеш колко заработваш от П******тлъка или колко плащаш, за да те онождат и се успокояваш.
Активен

SVINIATA

• Новобранец
  • *
  • Популярност: -55
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 61
« Отговор #20 -: 04 Март 2012, 14:02:50 »

Шъ алоооо баклук свинскиий темътъ е за неви охрани в чужбинътъ бе свиню селская.
Азе шопара оплождач сам охрана па у бългърските дискотеки и барове и бием народу за кефски кеф понее не са как требъ свински прасетъ.
Тоа форум не е и свинскиий бе той е прасешкиий форум на заклани глигайне.
Тамо са интергратиси свинските свини.
Активен

Mishok bg

• Гост
« Отговор #21 -: 04 Март 2012, 18:06:51 »

Въпросният бар е капацитет 150-200 ч0века , но в нарушение на всякакви ограничения тези пускат по около 1000 и нагоре. Ако стане пожар или нещо друго на 100% ще има жертви. За това и нещата са много деликатни.
Лошото е че собственика в идиотската си гордост и алчност не е обяснил на никого , какво да прави при по-специални обстоятелства.
Вчера от страх пред т.н. мафиози краката на жабарите трепереха. Един от охранителите дето е вътре и даже не го знаеха че съществува ходеше, като препариран от страх. В крайна сметка беше обикновен дребен скандал и на дали от мафията им ще тръгнат да убиват хора заради това.
Активен

Mishok bg

• Гост
« Отговор #22 -: 07 Март 2012, 21:09:24 »

За какво мислите си говореха събота вечер охранителите италианци ? За бойни искуства, за коли или нещо друго мъжко ?
Не говореха си за ядене: кой какво е ял, как му тежало на корема, ама как тая пица била хубава с това или онова и все подобни работи.
То това според вас дали са мъже а ? А после като стана проблема всичките бяха побелели от страх и ходеха, като препарирани.
Активен

Търпелив

• Шампион
  • Популярност: 319
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 13186
  • в политиката и един мандат им е много
« Отговор #23 -: 08 Март 2012, 18:06:59 »

Снощи беше доста топла и направо напечена вечер. Заведението има фейс-контрол и не допуска вътре видимо опасни типове или пък големи мъжки компании.
Вчера бяха дошли 6-ма дебели, брадясали типове с просташки южняшки физиономии. Искали да влезнат но контрола Марко не ги пуснал. Онези се оказа че са мафиоти и направо побесняха. Започнаха да блъскат решетките, да налитат и крещят. Веднага се спуснах натам и единият даже леко ме удари - женски удар с пръстите на ръката, даже не го усетих, ама се ядосах и опитах и аз да го ударя. Ако пред мене не бяха решетките не само щях да го ударя, ами да го потроша. Това поведение обаче е грешно и добре че решетката ме спря. Другите от охраната много се уплашиха и седяха настрана, тогава и аз се дръпнах. Дори не бяха посмяли от шубе да викнат по радиото подкрепа. Мафиозите бяха заплашили този Марко да го утрепат и тоя яката се уплаши, направо побеля, седна на един стол и цяла вечер не мръдна, краката от притеснение не го държаха.
Сега идва при нас още един българин: Краси от Пловдив, бил е шеф на агитката на Ботев. Та този ги познавал и дойде и ми вика - какво направи бе, свършено е с тебе , ти си позволи да им замахнеш, знаеш ли кои са тези.
Викам му - Краси боли ме дедовият кои са аз съм българин от България и ич не им се притеснява.
Били мафиози, е и ? Аз пък съм последовател на българските национални герои, а те са сто и повече пъти по-смели, опасни и печени от някакви си насрани мафиоти.
От агенцията пратиха подкрепление от 4-ма човека и въобще вечерта беше напечена яката. Мафиозите по едно време пак се върнаха и всички отново се насраха. На мене не ми дремеше, понеже ги видях че всъщност не могат да се бият, и няма да ми е трудно да опукам поне двама от тях.
От мене поздравления за теб!
Активен
Плевнелиев и ГЕРБ угодничат на поробителите на България!
И 120 депутати са твърде много в Народното събрание!

Търпелив

• Шампион
  • Популярност: 319
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 13186
  • в политиката и един мандат им е много
« Отговор #24 -: 08 Март 2012, 18:06:21 »

За какво мислите си говореха събота вечер охранителите италианци ? За бойни искуства, за коли или нещо друго мъжко ? Не говореха си за ядене: кой какво е ял, как му тежало на корема, ама как тая пица била хубава с това или онова и все подобни работи. То това според вас дали са мъже а ? А после като стана проблема всичките бяха побелели от страх и ходеха, като препарирани.

А тия ако дойдат да живеят при нашите условия в България или ще скочат от Аспаруховия мост или отнякъде другаде.
Активен
Плевнелиев и ГЕРБ угодничат на поробителите на България!
И 120 депутати са твърде много в Народното събрание!

Mishok bg

• Гост
« Отговор #25 -: 08 Март 2012, 18:06:01 »

За какво мислите си говореха събота вечер охранителите италианци ? За бойни искуства, за коли или нещо друго мъжко ? Не говореха си за ядене: кой какво е ял, как му тежало на корема, ама как тая пица била хубава с това или онова и все подобни работи. То това според вас дали са мъже а ? А после като стана проблема всичките бяха побелели от страх и ходеха, като препарирани.

А тия ако дойдат да живеят при нашите условия в България или ще скочат от Аспаруховия мост или отнякъде другаде.
Т е дори на почивка, като отидат и имат проблеми с яденето. В България не биха оцелели повече от месец, ако се държат, както в Италия.
Активен

Mishok bg

• Гост
« Отговор #26 -: 09 Март 2012, 12:12:14 »

Снощи мина спокойно. Имаше бум на желаещи да влезнат гратис без печати или с направени с химикалка такива. Като заловех нахално започваха да ми спорят, а аз със страшен кеф ги изгонвах, като мръсни псета.
На няколко пъти ми предлагаха пари да ги пусна, можех да си туря в джоба около 100евро. Да ама нали съм християнин и съвеста не ми позволява да правя така. Платили са ми да си върша работата, а не да правя далавери. Иначе бяха много лесни пари.
От мафиотите от миналата седмица още им държеше влага и ходеха, като насрани.

http://www.youtube.com/watch?v=3PJXAajQ8_E
Активен

Kapitalist

• Гост
« Отговор #27 -: 09 Март 2012, 12:12:57 »

Снощи мина спокойно. Имаше бум на желаещи да влезнат гратис без печати или с направени с химикалка такива. Като заловех нахално започваха да ми спорят, а аз със страшен кеф ги изгонвах, като мръсни псета.
На няколко пъти ми предлагаха пари да ги пусна, можех да си туря в джоба около 100евро. Да ама нали съм християнин и съвеста не ми позволява да правя така. Платили са ми да си върша работата, а не да правя далавери. Иначе бяха много лесни пари.
От мафиотите от миналата седмица още им държеше влага и ходеха, като насрани.

http://www.youtube.com/watch?v=3PJXAajQ8_E

Мишка, да ти дам една идея! Защо не започнеш да си водиш записки, белким някой ден издадеш книга, която ще се превърне в световен бестселър.  :D

И внимавай, че ако те изтрият няма да можеш да ползваш постингите си за материал.  :x
Активен

Mishok bg

• Гост
« Отговор #28 -: 09 Март 2012, 13:01:29 »

Мишка, да ти дам една идея! Защо не започнеш да си водиш записки, белким някой ден издадеш книга, която ще се превърне в световен бестселър.  :D

И внимавай, че ако те изтрият няма да можеш да ползваш постингите си за материал.  :x
Не съм ли ти казал вече че от :помияри, П******ти, отстъпници, мекерета и курвенски синове съвети не приемам. А ти си всичките тези неща на едно.
Същата тема има в един друг националистически форум. Та не се бой сине курвенски.
Активен

Kapitalist

• Гост
« Отговор #29 -: 09 Март 2012, 15:03:58 »

Цитат
За бойни искуства, за коли или нещо друго мъжко ?

Че то П******тлъка не е мъжка работа, а "женска".  :x

Мишка, кажи нещо за тази песен или ни я преведи на бюлгарский.

По "нашенски" Килим от Ягоди     :arrow: "Tappeto di fragole"

Цитат

Tappeto di fragole

Resto fermo tra le onde
mentre penso a te,
fuoco rosso luce e rondine..
tra le foglie soffia
un vento molto debole,
nel frattempo un fiore
sta per nascere..
« Последна редакция: 09 Март 2012, 15:03:24 от Kapitalist »
Активен

SMF 2.0.6 | SMF © 2011, Simple Machines
Никоя част от този сайт не може да бъде копирана или репродуцирана, освен след писмено съгласие от страна на АТАКА © 2006 - Всички права запазени.