Вестник АТАКА

21 Август 2017, 02:02:01
Добре дошъл/дошла, %1$s. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.

Радио Атака

Автор Тема: Професия охранител в Италия- Милано  (Прочетена 46886 пъти)

Mishok bg

• Гост
Re: Професия охранител в Италия- Милано
« Отговор #30 -: 09 Март 2012, 18:06:54 »

Нелегален П******тията е заболяване ма мъже, а не на жени - не знаеш ли бе ? Та ти самият си П******т.
как искаш да ти преведа текста : буквално или баш как си трябва ?
Защото няма да ти го преведа никак.
Понеже си останал спрян сред вълните
докато мисли за тебе някой от ваште педеруги
изгаря ви задниците червен огън и светлина и лястовици излизат от там :D
между листата-П******тите духа
един много слаб вятър
междувременно едно цвете се ражда - демек новият масон П******т
от вашите. Айде носи го това в сектата ви и се радвайте. :D
Активен

Kapitalist

• Гост
« Отговор #31 -: 09 Март 2012, 18:06:10 »

Нелегален педерастията е заболяване ма мъже, а не на жени - не знаеш ли бе ? Та ти самият си педераст.
как искаш да ти преведа текста : буквално или баш как си трябва ?
Защото няма да ти го преведа никак.
Понеже си останал спрян сред вълните
докато мисли за тебе някой от ваште педеруги
изгаря ви задниците червен огън и светлина и лястовици излизат от там :D
между листата-педерастите духа
един много слаб вятър
междувременно едно цвете се ражда - демек новият масон педераст
от вашите. Айде носи го това в сектата ви и се радвайте. :D

Eстесвено, че е заболяване на мъже и за това слагаш яки акценти върху мъжките работи. По този начин, сам се издаваш, че си педер.  :x

А за превода, по-добре НЕ превеждай НИЩО, че като ти гледам българския си представям какъв зор ще видиш да превеждаш от език, който НЕ знаеш, и на който НЕ можеш да пишеш. (италиано  :lol:)
Активен

Mishok bg

• Гост
« Отговор #32 -: 09 Март 2012, 19:07:00 »

Тъпако аз ти го преведох, ама леко го преправих за сектата ти. :D
Това ли е новата ви стратегия : да изкарате националистите, глупаци и лумпени?
Активен

Kapitalist

• Гост
« Отговор #33 -: 09 Март 2012, 21:09:12 »

Тъпако аз ти го преведох, ама леко го преправих за сектата ти. :D
Това ли е новата ви стратегия : да изкарате националистите, глупаци и лумпени?

Ти, НАЦИОНАЛИСТ???!!!  :x   :x   :x

Недей приказва подобни работи, че ще чуеш и смеха на Джокондата чак от Лувъра.  :D

И да ти пусна нещо за душата и то на италиански.

Italia nostra...
« Последна редакция: 09 Март 2012, 21:09:13 от Kapitalist »
Активен

Mishok bg

• Гост
« Отговор #34 -: 10 Март 2012, 12:12:31 »

Ти, НАЦИОНАЛИСТ???!!!  :x   :x   :x
Недей приказва подобни работи, че ще чуеш и смеха на Джокондата чак от Лувъра.  :D
И да ти пусна нещо за душата и то на италиански.

Italia nostra...
Абе спри се с тези снимки бе - темата е мъжка, юнашка не П******тка - гей. Ти верно си П******т а.
Активен

Mishok bg

• Гост
« Отговор #35 -: 10 Март 2012, 13:01:55 »

Странно , оказа че много ме бива за охранител, направо ми е в кръвта, а досега не го знаех.
Залавям нарушителите още докато си мислят за нарушението и имам доста набито око.
Абе удавами се тоя занаят, ама ше видя до къде ше стигна с него
Активен

Kapitalist

• Гост
« Отговор #36 -: 10 Март 2012, 13:01:40 »

Странно , оказа че много ме бива за охранител, направо ми е в кръвта, а досега не го знаех.
Залавям нарушителите още докато си мислят за нарушението и имам доста набито око.

Цитат
1. Странно , оказа че много ме бива за охранител, направо ми е в кръвта, а досега не го знаех.

На този анонс може да се отговори само по един начин: "Умря циганката, дето ме хвалеше."

Цитат

Ще стигнеш много далече - до най-близката психиатрия.  :x
Заб. Ти май вече чукаш яко на вратите й.

Активен

Mishok bg

• Гост
« Отговор #37 -: 10 Март 2012, 13:01:58 »

Да ще чукам на врататати облечен в четническа униформа с калашник , два барабанлии и една кама. Ше чукам да те водя да ти изпълня присъдата.
Активен

Kapitalist

• Гост
« Отговор #38 -: 10 Март 2012, 13:01:24 »

Да ще чукам на врататати облечен в четническа униформа с калашник , два барабанлии и една кама. Ше чукам да те водя да ти изпълня присъдата.

Ще чукаш, ама с гол задник, а оттам нататък пътища много.  :lol:
Активен

Mishok bg

• Гост
« Отговор #39 -: 10 Март 2012, 19:07:45 »

Ще чукаш, ама с гол задник, а оттам нататък пътища много.  :lol:
Ще чукам с приклада на калашника, а ти ще се насираш от страх, понеже по стар четнически обичай преди да те гръмнеме ше те помъчиме да си издадеш къде са ти рублите и кои са ти съветските явки, та и тех да изтрепаме.
Активен

Mishok bg

• Гост
« Отговор #40 -: 10 Март 2012, 19:07:40 »

Да ви кажа понякога се отнасям доста жестоко с италианците. Казвам на някого - ти нямаш печат и не го пускам да влиза и тоя започва, като помиярин да ми се моли.
Друг път им говоря, като на престъпници в полицията и им искам с вик печата, а те се свиват от страх и си го показват. Или пък заявявам на някого : че не може да излезе понеже просто не ми харесва :D Онзи се стресира и се чуди какво да прави. :D
И въобще така си се забавлявам. :D
Активен

Mishok bg

• Гост
« Отговор #41 -: 11 Март 2012, 13:01:05 »

Мислех си че за охрана не му трябва на човека език, да ама съм грешал. Напротив говорисе много, постоянно ме питат някакви глупости, направо преграхвам. Като ми писне им казвам нон капире - не разбирам чужденец съм, ама някои са ме запомнили и ме разкриват че знам да говоря.
Вчера сума ти жени ми се сваляха и някои не бяха грозни. Аз обаче като куче ги срязах. Една ми вика - ти какви жени харесваш:руси или тъмни ?
Отговарям и - като жена ми. Да де пак се натиска тая, ама руси или тъмни коси.
Ми отговарям им - каквато е на жена ми косата в момента такива харесвам.
После една искаше да съм я греел. Дори и да исках да я грея, няма как да стане докато работя, за това направо я изхвърлих на студа.
Активен

Kapitalist

• Гост
« Отговор #42 -: 11 Март 2012, 17:05:51 »

Цитат
HAIDUTIN/well-known as Мишок бг/ (11 Мар 12:51 pm): Ех ако можех да съм девственик цял живот, щеше да е добре, но човешката греховност ме е лишила от девството ми.

Много добре казано. Значи са те подкарали още от детската градина.

Следи внимателно за следващият П******т-парад, за да не пропуснеш купона.  :x
Активен

Mishok bg

• Гост
« Отговор #43 -: 11 Март 2012, 18:06:34 »

Цитат
HAIDUTIN/well-known as Мишок бг/ (11 Мар 12:51 pm): Ех ако можех да съм девственик цял живот, щеше да е добре, но човешката греховност ме е лишила от девството ми.

Много добре казано. Значи са те подкарали още от детската градина.

Следи внимателно за следващият П******т-парад, за да не пропуснеш купона.  :x
Рабира се че следя за гей-парадите - купона в БЪлгария е як. Протестиращите тормозят П******тите, куките ги бият и така става четническа веселба. Кефи ме провала на прадите им.
Активен

Mishok bg

• Гост
« Отговор #44 -: 12 Март 2012, 10:10:29 »

Сега в бара с мене и Радо дойде да работи още един българин -Краси-Крис от Пловдив. Този се прави на някакъв много пекан бандит и престъпник. Бил шеф на агитката на Ботев Пловдив. В България го чакала присъда от 3-4г. и бил съден в общо 4-ри държави или нещо подобно. С една дума не го слуша главата и е леко, а може би и доста ненормален. Иначе бачка, ама в збиване не съм го забелязал да се намества. Всяка вечер по план изхвърля по един човек от долу, понякога и без ососбена причина. Тарикат: така прави точки пред шефа. От предишният му бар или дискотека ли е било са го изхвърлили. За да те изгонят от някъде трябва бая да си се издънил. Та ръцете на този Краси са огромни над 50см. диаметър, ама врата и краката ги няма никакви тънки, като клечки. Човек без здрави крака е нищо.
Та този вече на няколко пъти го режа яката , понеже ми се прави на хитър. Какво ми дреме за криминалното му минало, аз последовател на нашите национални герои ли съм или не ?
Активен

SMF 2.0.6 | SMF © 2011, Simple Machines
Никоя част от този сайт не може да бъде копирана или репродуцирана, освен след писмено съгласие от страна на АТАКА © 2006 - Всички права запазени.