Вестник АТАКА

27 Април 2017, 19:07:46
Добре дошъл/дошла, %1$s. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.

Радио Атака

Автор Тема: Професия охранител в Италия- Милано  (Прочетена 45857 пъти)

МИШОК@

• Герой
  • Популярност: -441
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 6660
Re: Професия охранител в Италия- Милано
« Отговор #555 -: 20 Февруари 2014, 18:06:25 »

Весело му е на инфантила,понеже е далече..а?!Коя е тази тошка бе,шизо..кой от бесовете ти се казва така?!
Нали си знаеш...?!;)
Тодор от П. бе не помниш ли Бисере не се прави на ударен.
Активен
Бъди верен до смърт , и ще ти дам венеца на живота (Откр. 2:10)

branco

• Герой
  • Популярност: -62
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 3038
  • Хубавата България си отива-казваше прадядо ми
« Отговор #556 -: 20 Февруари 2014, 19:07:24 »

Я,Бисере..пак стават каламбури ..кой бяс по напред ще излезе..
Много ниска проба си бе..с тези пуберски отговори..не..ти ти..ти си..айде дете,отдавна знам че интелектуалното ти ниво е такова,като на примат..ама стига...досажда.Изм исли нещо..ако нямаш искаш мога да ти дам идея?!
Турлаците имате и особеността..не само че не можете,но и да не искате да научите нещо...

Майната ти,майната ти на теб..говедо антибългарско..тръг нал той да се внедрява в патриотичните среди..майка ти мръсна мелезняшка..майната ти..мяйната и на оная шаврантия дето те е  изс...изходила.. :)
Всички предателчета ще идете на майните си!
Активен
Хубавата България си отива-казваше прадядо ми.....дано е сгрешил..

МИШОК@

• Герой
  • Неактивен Неактивен
« Отговор #557 -: 20 Февруари 2014, 20:08:31 »

Майната ти,майната ти на теб..говедо антибългарско..тръг нал той да се внедрява в патриотичните среди..майка ти мръсна мелезняшка..майната ти..мяйната и на оная шаврантия дето те е  изс...изходила.. :)
Всички предателчета ще идете на майните си!
Активен

МИШОК@

• Герой
  • Неактивен Неактивен
« Отговор #558 -: 03 Март 2014, 18:06:21 »

По миналата седмица единият от собствениците на дискотеката в която работя си позволи: да не се държи с мене достатъчно уважително и даже нагло ми каза че повече нямало да ме вика да работя. Отговорих му че ще направи добре да не ме вика и че не е и длъжен, а и аз не искам.  Тоя е едно л**** та знае ли се, не че не работя добре, ами да ми се прави на велик.
Отидох до агенцията и им казах че повече няма да ходя там, па ако ще това да е последната работа на света. Тия онемяха. Обадиха се на дискотеката и баш шефа много се ядоса че оня ми се е правил на интересен и може да загуби един от добрите си охранители. Тази седмица, четвъртъка си поговорихме с него, изяснихме се, извини ми се и ме преместиха от горе ( дето е многото работа ) долу на лекото.  Сега съм на един ВИП вход и даже ми дадоха 10 евро да го пусна един тарикат. Не правя верно нищо и съм доволен, само дето музиката е малко силна, ама си слагам тапи в ушите и така.
Та добрият охранител се цени и търси.
Активен

МИШОК@

• Герой
  • Неактивен Неактивен
« Отговор #559 -: 15 Март 2014, 19:07:08 »

В нашата агенция до скоро работеше един руснак на име Ото, та той се водеше най-големият бияч .
Това нещо все ме дразнеше, не го познавам лично, ама не ми допадаше един руснак да е най-големият бияч.
Обаче вчера разбрах че някой си Юлиян българин по народност е бил по-голям бияч и от този Ото , та ми стана добре.
Активен

Haidut

• Коментатор
  • Популярност: -162
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 552
« Отговор #560 -: 17 Май 2014, 13:01:38 »

На стадиона на мача Милан - Интр на входа бяхме 3-ма българи и гледахме да не се влиза гратис, на другият вход бяха 3-ма украинци, които минават за твърди. По едно време дойде агитката и започна да нахълтва гратис, украинците омекнаха, ние българите се закучихме все едно сме на Шипка и за малко да стане страшен бой. Дойдоха шефовете и ни наредиха да ги оставиме да си влизат гратис, защото така било прието.
Та това българите сме страшно нещо - нема назаде. Онези от агитката на Интер се уплашиха от нас.
Активен

mister killer

• Герой
  • Популярност: -842
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2234
« Отговор #561 -: 17 Май 2014, 13:01:35 »

На стадиона на мача Милан - Интр на входа бяхме 3-ма българи и гледахме да не се влиза гратис, на другият вход бяха 3-ма украинци, които минават за твърди. По едно време дойде агитката и започна да нахълтва гратис, украинците омекнаха, ние българите се закучихме все едно сме на Шипка и за малко да стане страшен бой. Дойдоха шефовете и ни наредиха да ги оставиме да си влизат гратис, защото така било прието.
Та това българите сме страшно нещо - нема назаде. Онези от агитката на Интер се уплашиха от нас.
Блазе ти.Такъв мач не е за изпускане.
Активен

Haidut

• Коментатор
  • Неактивен Неактивен
« Отговор #562 -: 24 Юни 2014, 18:06:44 »

Тази събота имах тежка вечер. Първо работихме от 18 часа  до 4 сутринта, второ имаше доста проблеми.
Първият проблем се оказаха 6-ма марокинци, зеха да ми се дръвчат и както обичам исляма и арабите : веднага ги налетях. Дойде един колега и ми помогна да ги изхвърлим навънка.
После обаче стана сериозно с едни румънци, ем бяха между 20 и 30г. ем , бяха  гадни и нагли и 12-15 души. Естествено ги подкарах сам, което не е много умно, ама поколебаеш ли се и оставиш ли да те смачкат психически боят ти е в кърпа вързан. Обаче нали съм хайдутин и четник и не се превих над ве. Налетях ги и стана страшен скандал. Ама колегите жабари се уплашиха и онези без малко да скочат на охраната. Ако не бях ги стреснал от преди това немаше да се чудят много-много.
Активен

Haidut

• Коментатор
  • Неактивен Неактивен
« Отговор #563 -: 22 Юли 2014, 19:07:36 »

За това колко добър съм в работата ми говори факта че работя в една дискотека с доста капризни собственици вече 3-и години. Там некадърници или не достатъчно добри не г държат повече от 2 седмици.
На практика цялата дискотека се крепи на мене и още един българин, а от скоро и на друг трети новопристигнал. Останалите са черни и не работят добре и според мен не са за тази работа. Да но агенцията в която работя и ме праща в тази дискотека не знам защо не ме оценява, както си му е редът и сега за лятото зеха да се занасят с мене. Не ми дават достатъчно вечери и разни други тъпи номера. Естествено елитен работник, като мене, мъж българин и почитател на хайдутите и четниците : такова отношение не търпи, нямам никакво намерение да им бъда роб. Имах на пред вид няколко други агенции, но още в първата в която отидох днес ме взеха, като топъл хляб: знаят ме от стадиона където съм стюард охрана че работя много добре, не правя проблеми и не вървя назад при бой. Естествено че такъв добър работник всеки ще го вземе. Старата ми агенция ще съжалява, но проблема си е техен, а не мой.
Жалко само че постъпих почтено с тях и цял месец се чудех дали наистина ме занасят  или просто нямат работа.
Активен

Дърта Мъстия

• Новобранец
  • *
  • Популярност: 2
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 10
  • По добре Дърта Мъстия, отколкото Червен Боклук
    • ИТАР-ТАСС
« Отговор #564 -: 30 Юли 2014, 19:07:58 »

For All Haidutis.

https://www.youtube.com/watch?v=v7Thg6sJ2Hs]https://www.youtube.com/watch?v=v7Thg6sJ2Hs
Активен

Haidut

• Коментатор
  • Неактивен Неактивен
« Отговор #565 -: 31 Юли 2014, 12:12:10 »

For All Haidutis.

https://www.youtube.com/watch?v=v7Thg6sJ2Hs]https://www.youtube.com/watch?v=v7Thg6sJ2Hs
Урод ненормален лайнен.
Активен

Haidut

• Коментатор
  • Неактивен Неактивен
« Отговор #566 -: 08 Октомври 2014, 10:10:01 »

От тази седмица започнах работа и в един магазин за обувки, като охрана. Плащат ми 8 евро докато за такава работа тука се плаща между 4,50 и 6, 40 максимум. Та не съм зле. Вчера дойде една дива банда българи от  Дупница, ама още от вратата ги познах и им заговорих на български, та не окрадоха магазина.
Тука тъпотата е на почит. На стоките слагат пищялки, и те пищят на вратата, но само когато се мине през поставените пред нея две колони, ако ги заобиколи човек и не пищят, та за да не ги заобикалят слагат две метални кошчета. Крадците обаче го знаят това и заобикалят. НО сега там съм аз и нема да им мине номера.
Активен

Haidut

• Коментатор
  • Неактивен Неактивен
« Отговор #567 -: 25 Януари 2015, 22:10:25 »

Туко що миналият петък беше наистина тежка вечер.
Предполагам че банда дилъри на дрога продават около заведение евтина дрога с лоши ефекти.,
Клиентите бяха свръх агресивни, направо ненормални. Първо един в самата дискотека едвам го укротихме, не беше силен ама двама едвам се справихме с него - явно беше се надрусал здравата с нещо.
После горе един удари ей така без причина колегата ми българин в лицето. Онзи после го напомпа, ама белята стана. Накрая гледам един колега лайнарин се бие с един, а иначе ни се прави на големият майстор на бокса, ама оня му отпра една тупаница и тамън да му отпере втора аз от заде по хайдутски го фнанаф и го свалих на земята, ама съм сецнал тогава и кръста та сега ме боли. Душа го това говедо, ама на него не му пука, сила има та знае ли се . И от долу зе да ме рита и удря, не силно ама ме ядоса. Абе викам : майка ти да еба и боклука западен - искаш бой ли - ето ти по българската и за около 5сек. го напълних с тупаници, ама дивашката мамицата му и западняка мръсен ненормален. Дойде едно л**** и ми се дърви земах му очилата , а те скъпи и му викам майка ти да еба ше те утрепам и тебе и тоя избега, ама после искал да става свидетел на оня битият от мене пред полицията.
Некой викна и полиция та се скрихме в заведението и един час ми отиде от съня. А тоя П******т италианец колегата ми дето го спасих избяга место да ми помага с тия боклуци. Та некаф клиент зе да ми помага, ама аз тогава не разбрах и като го нацепих един десен прав в гърдите , та тоя падна на земята. Абе беше страшна бъркотия. И боксьора колега да земе да се обади на агенцията да ме клевети че съм биел хората , та на другият ден дойдоха да видат , какво е станало, ама им се оплакаха от тоя педал и сигурно ше го махат да еба и боклуците западни. Та на полицията тоя битият се кълнял че са го били негри колеги, накрая се съгласил че може да са били бели - демек аз. Казаха ми че изглеждал доста зле, ама се отказал да подава жалба и си заминал. А и полицията го зема на майтап, защото им обяснил че ги извикал на номер 911, а те му казали че гледа много филми и тоя номер е за САЩ, а не за Италия. Та такива ми ти работи. Ама му се отепах на боклука.
Активен

Haidut

• Коментатор
  • Неактивен Неактивен
« Отговор #568 -: 05 Март 2015, 18:06:54 »

От март месец не работя вече в магазина. Оказа се че имало политика на фирмата да не държи хора повече от 3м. аз изкарах цели 5м. своебразен рекорд. Така било защото можело да се сдушат с продавачките и да започнат да крадат. Доста глупаво понеже на практика щом охранителя разбере че е за 3м. и веднага започва да краде или не си гледа работата.  Сега ми предложиха на друго място но ми е страшно далеко на 4к от нас и не и изнася.
Цели 5 м. работих без нито един ден почивка, като четвъртък, петък и събота правех и вечери в дискотеката.
Бая се уморих, но сега ще си почина
Активен

SMF 2.0.6 | SMF © 2011, Simple Machines
Никоя част от този сайт не може да бъде копирана или репродуцирана, освен след писмено съгласие от страна на АТАКА © 2006 - Всички права запазени.