Вестник АТАКА

27 Април 2017, 21:09:35
Добре дошъл/дошла, %1$s. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.

Радио Атака

Автор Тема: Васил Левски -дякон Игнатий , апостола на свободата.  (Прочетена 41562 пъти)

Mishok bg

• Гост

Никаква информация няма да е играл хазарт нито дали е псувал, обаче  твърдението, че е имал връзка и то с монахиня го има - влез в някой форум, където пишат историци и ги питай колко вярно е- можеш да ги питаш и дали Раковски е предлагал отказ от православието и т.н.- ако се опитваш да изкараш възрожденците някакви свръхчовеци, си правиш кумири.
Напротив има информация: че дори не е знаел да псува, камо ли за игра на комар. Има сведения че не е и пиел.
Тази грозна лъжа с монахинята съм я слушал от комунистите в училище.
Абе ти комунист ли си а ? Ако не защо разпространяваш тяхната пропаганда а ?
Като попрочетеш по-подробно за Левски ми се обади, а не да ми цитираш комунисто-масона Б. Димитров.
Активен

Терес

• Гост

Абе ти комунист ли си а ? Ако не защо разпространяваш тяхната пропаганда а ?
Като попрочетеш по-подробно за Левски ми се обади, а не да ми цитираш комунисто-масона Б. Димитров.
Аз не разпространявам тяхна пропаганда, защото по комунистическо такива не са разправяли- ако ти е интересна темата влизай в някой форум с историци (примерно Бойна слава) и питай.
 Обаче какво ще кажеш за факта, че Раковски е предлагал отказ от православието?
Активен

Mishok bg

• Гост

Аз не разпространявам тяхна пропаганда, защото по комунистическо такива не са разправяли- ако ти е интересна темата влизай в някой форум с историци (примерно Бойна слава) и питай.
 Обаче какво ще кажеш за факта, че Раковски е предлагал отказ от православието?
Да де не правиш комунистическа пропаганда, само пропагандираш техните работи !!! И какво там във форума на Бойна слава са съвременници и съратници на Левски ли ? Защото драги си има книги със спомени на негови съвременници и там е истината, а не в некаф си форум. Не мога да коментирам Раковски - не съм чел нищо сериозно за него. Вероятно е искал да направиме уния, а не да се откажеме от вярата си - има разлика. Относно Раковски и аз съм чувал странни работи. Важното е обаче че не е вършел на дело тези странни неща.
Ако обичаш не ми цапай повече темата с комунистическа пропаганда.
Активен

Mishok bg

• Гост

Левски навсякъде е носел под дрехата си една черкезка кама. Много добро оръжие. Преди време си направих копие на тази кама и много ми харесва, ей знаел е този човек с какво оръжие да ходи. Камата е тежка и може и да сече , а за намушкване е направо страхотна, бас ловя че острието и влиза в човека , като в масло.
Активен

Търпелив

• Шампион
  • Популярност: 319
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 13348
  • в политиката и един мандат им е много

Тия дни ровех в мазата и освен други неща намерих в един кашон и една книга за Левски.Срам,нали? Книга за Левски да стои в маза. Но на жените всичко им пречи май.
Като започна да я чета се надявам,да ми остава време да допълвам темата тук.
Автор Иван Унджиев ако съм запомнил добре.
Активен
Плевнелиев и ГЕРБ угодничат на поробителите на България!
И 120 депутати са твърде много в Народното събрание!

Mishok bg

• Гост

Тия дни ровех в мазата и освен други неща намерих в един кашон и една книга за Левски.Срам,нали? Книга за Левски да стои в маза. Но на жените всичко им пречи май.
Като започна да я чета се надявам,да ми остава време да допълвам темата тук.
Автор Иван Унджиев ако съм запомнил добре.
Ами опитай да я четеш и ако успееш ме допълвай.
Трябва да отбележа че книгите за Левски умишлено или не са напълнени с безброй безмислици, глупости и еднакви свидетелства. Поне до сега не съм попадал на лесна за четене книга за Левски.
Тази дето я чета сега е от някой си академик Хр. Христов, ама това ако е академик, то аз съм Елвис Пресли.
Активен

Mishok bg

• Гост

гениална е идеята на Левски да се обединят в името на свободата всички слоеве на българското общество.
Друга за мене гениална идея е : да бъдат всички равни пред закона, независимо от коя вяра и народност са. Така предварително се тушират всякакви възможни вътрешни сътресения.
Трябва да се знае че чорбаджиите по онова време са били доста гадно племе мазнещо се на турците. Та Левски редовно ги е сплашвал.
---------------------------------------
Всеки попрочел малко от малко по въпроса знае че : Кръстю не е и не може да е предател. Просто Левски е поел голям риск и след срещата на моста е шподценил едното от заптиетата, което е довело и до залавянето му.
Работата е в това че : всеки път на 19 февруари се говори повече за поп Кръстю отколкото за Левски, а това никак - никак не е редно.

Mishok bg

• Гост

СКВЕРНОСЛОВЕЦ ИТАЛИАНСКИ

Слушай друже к'во ш'ти кажа:

ЛЕВСКИ се е борил - бил е ЛЪВ.
Ти си Мишка - жалък Плъх.
Даже плъх не си, а Мишка
нежен задник, търсещ пишка.

И оглеждай се за кожена тояга,
да не прилети отзад във изненада
- ще ти скъса задната вратяга
и ще дрискаш като канонада.

Спри да черниш нашите светини
мизирабъл мръсен фарисейски.
На светлинни си години
задник долен - полицейски!  :(
Сега и темата за Левски ли ще изП******тяваш ? Голям боклук си !!!
Активен

Mishok bg

• Гост

Писал съм го ясно
Левски е светиня
ти си куче бясно.  :D
като е светиня защо превръщаш темата за него в П******тка тема а ?
Активен

alabalaboo

• Редовен
  • **
  • Популярност: 7
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 143
Активен

Mishok bg

• Гост

Кои са тези двете маймунета ?
Активен

Mishok bg

• Гост

Преди години реших да съм последовател на Левски. И започнах в живота да харесвам и ценя, каквото той е ценял, да се опитвам да му подръжавам . До сега не съм съжалил за това. Да се подражава на Левски е печеливша работа.
Активен

Търпелив

• Шампион
  • Неактивен Неактивен

Достоверен ли е оня цитат,където казва на Каравелов и Ботев,че задето искали да докарат руския ботуш в България, ще им откъсне чепките?
В едно цитирано писмо?
Активен

Mishok bg

• Гост

Достоверен ли е оня цитат,където казва на Каравелов и Ботев,че задето искали да докарат руския ботуш в България, ще им откъсне чепките?
В едно цитирано писмо?
Не знам - не съм стигнал в иследванията си до там.
НО Левски е бил срещу освобождаването с чужда помощ, та може и верно да им го е казал, а и понякога се е карал с хората. С Раковски например са се скарали в Белград.
Активен

Търпелив

• Шампион
  • Неактивен Неактивен

Не може и да става някаква дума за сравнение да речем между Левски и сегашните продажници в българската политика.
Левски е живял във време когато е нямало такива комуникации като интернет,телевизия,сателити,кабелни тв и какво ли не каквито има сега. Единствено някоя снимка останала и ако някой напише някъде за някой друг и това се предава през годините. И въпреки всичко се говори за такива като Левски и днес,а съвременните имат на разположение всички комуникации на разположение,в добавка имат журналистически слугинаж във всички медии и накрая излиза,че дори едно добро и свястно дело за народа не могат да свършат. Нито могат,нито знаят как се върши добро.

Е това си мисля.
Активен

SMF 2.0.6 | SMF © 2011, Simple Machines
Никоя част от този сайт не може да бъде копирана или репродуцирана, освен след писмено съгласие от страна на АТАКА © 2006 - Всички права запазени.