Вестник АТАКА

27 Април 2017, 21:09:07
Добре дошъл/дошла, %1$s. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.

Радио Атака

Автор Тема: Националистии са бг-националисти ?  (Прочетена 43800 пъти)

MISHOK+

• Гост
Re: Националистии са бг-националисти ?
« Отговор #15 -: 05 Април 2012, 10:10:05 »

Да във форума на бг-интернационалисти Нелегалният е уважаван, нищо че наричаше съратниците на Левски цигани.
Да ви е*** и национализма.
Активен

алгир

• Гост
« Отговор #16 -: 05 Април 2012, 12:12:25 »

Да във форума на бг-интернационалисти Нелегалният е уважаван, нищо че наричаше съратниците на Левски цигани.
Мишок - щото не те допускаме да сереш там и станахме интернационалисти ли бре нещастнико шантав ! Па и сатанисти - а имаме отправка към православният сайт ДВЕРИ.БГ !
Активен

Haidut

• Коментатор
  • Популярност: -162
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 552
« Отговор #17 -: 05 Април 2012, 12:12:09 »

Мишок - щото не те допускаме да сереш там и станахме интернационалисти ли бре нещастнико шантав ! Па и сатанисти - а имаме отправка към православният сайт ДВЕРИ.БГ !
Самият Хашпъпис е езичник от сатанински тип, модераторката Абсинтия беше открито сатанински настроена, Йордан 13 също беше окултист, сатанист и модератор в този форум, както и Щурмана изгонен от БРЗО за анти-православни писания. Е форум с такива модератори не е сатаниснки а ? Не не е и Елвис е жив.
Активен

алгир

• Гост
« Отговор #18 -: 05 Април 2012, 12:12:43 »

Самият Хашпъпис е езичник от сатанински тип, модераторката Абсинтия беше открито сатанински настроена, Йордан 13 също беше окултист, сатанист и модератор в този форум, както и Щурмана изгонен от БРЗО за анти-православни писания. Е форум с такива модератори не е сатаниснки а ? Не не е и Елвис е жив.
Ти що лепиш етикети на хората бе говньо ? Ти ли си последна инстанция ?
Активен

Haidut

• Коментатор
  • Неактивен Неактивен
« Отговор #19 -: 05 Април 2012, 13:01:07 »

Въпросните модератори сами се наричаха такива. Нека сега помислиме какъв ли е собственика и администратора на форума за да назначава все такива.
Активен

Кантарджиев

• Гост
« Отговор #20 -: 05 Април 2012, 18:06:20 »

По темата. С някои изключения са помияри.
Активен

алгир

• Гост
« Отговор #21 -: 05 Април 2012, 18:06:37 »

Щото не ти дават да пишеш там ли ве отпадък ? То и от тука си БАНиртан неколкократно, ама админа май трябва пак да те резне !
Активен

Haidut

• Коментатор
  • Неактивен Неактивен
« Отговор #22 -: 05 Април 2012, 18:06:13 »

Напоследък там май не останаха хора изключения, има само боклуци от рода на Ратникъ. :D
Активен

алгир

• Гост
« Отговор #23 -: 05 Април 2012, 18:06:44 »

Напоследък там май не останаха хора изключения, има само боклуци от рода на Ратникъ. :D
Оооо хора има,а ма ей такива педерунгелчета като тебе и авитохола няма

:D
Активен

МИШОК@

• Герой
  • Популярност: -441
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 6660
« Отговор #24 -: 05 Април 2012, 19:07:55 »

Оооо хора има,а ма ей такива педерунгелчета като тебе и авитохола няма

:D
Брате много си изтрещял бе. :D :D :D
Активен
Бъди верен до смърт , и ще ти дам венеца на живота (Откр. 2:10)

МИШОК@

• Герой
  • Неактивен Неактивен
« Отговор #25 -: 05 Април 2012, 20:08:55 »

Алгите-Куцулане сега ще те прекарам много гадно. В форума на Императора си имам регистрация и се правя на нацист, пиша и никой не се отваря че съм аз.
Ще се направя на умряла лисица, ще дойда на следващата среща на форума ви и тебе и Императора ще ви смачкам от бой, ще ви пратя в болница, понеже сте много отворени.
А да те видиме какво ще правиш сега и помиярина ти долен, както и оня боклук Калоян.
Активен

алгир

• Гост
« Отговор #26 -: 05 Април 2012, 20:08:00 »

Алгите-Куцулане сега ще те прекарам много гадно. В форума на Императора си имам регистрация и се правя на нацист, пиша и никой не се отваря че съм аз.
Ще се направя на умряла лисица, ще дойда на следващата среща на форума ви и тебе и Императора ще ви смачкам от бой, ще ви пратя в болница, понеже сте много отворени.
А да те видиме какво ще правиш сега и помиярина ти долен, както и оня боклук Калоян.
Ми ти вече си призна ма лайнярке ! СЕГА АКО ДОЙДЕШ ЩЕ ТЕ ПОТРОШИМЕ И ТВА Е  :D
Активен

МИШОК@

• Герой
  • Неактивен Неактивен
« Отговор #27 -: 05 Април 2012, 20:08:37 »

Ми ти вече си призна ма лайнярке ! СЕГА АКО ДОЙДЕШ ЩЕ ТЕ ПОТРОШИМЕ И ТВА Е  :D
:D :D :D :D :D :) :) :) :D :D :D
Активен

МИШОК@

• Герой
  • Неактивен Неактивен
« Отговор #28 -: 06 Април 2012, 12:12:34 »

Император калоян или за какъвто там се мисли този перколясник ми е наложил поденият бан. За това съм му крайно благодарен и го моля да не ми вдига забраната за посещаване на изтрещелият му форум. Така си пестя много време и не се занимавам с дегенератите дето пишат там. Калояне благода ря ти - имаш една бира от мене.
Активен

алгир

• Гост
« Отговор #29 -: 06 Април 2012, 12:12:32 »

Император калоян или за какъвто там се мисли този перколясник ми е наложил поденият бан. За това съм му крайно благодарен и го моля да не ми вдига забраната за посещаване на изтрещелият му форум. Така си пестя много време и не се занимавам с дегенератите дето пишат там. Калояне благода ря ти - имаш една бира от мене.
Шизофренико, просто не се регистрирай там - както и другите отпадъци - дервиша евнух и авитохола

Активен

SMF 2.0.6 | SMF © 2011, Simple Machines
Никоя част от този сайт не може да бъде копирана или репродуцирана, освен след писмено съгласие от страна на АТАКА © 2006 - Всички права запазени.