Вестник АТАКА

28 Юни 2017, 23:11:43
Добре дошъл/дошла, %1$s. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.

Радио Атака

Автор Тема: Солидити - един неприятен фанариот и комунист.  (Прочетена 14615 пъти)

МИШОК@

• Герой
  • Популярност: -441
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 6204

Момчето е гръг, син на гръцки комунист учил в България, естествено понеже е модерно мрази Русия, но пък с татко му са се кефили на СССР.
Мрази и България понеже гръка си е грък и е свиня.
Защо посещава форума е интересното, няма ли си гръцки форуми за гръцки П******ти ?
Защо ни досажда, да си досажда на гърците ?
Как мислите гърците дали да добри хора ? Според мене са гадни, гнусни антихристи и свине.
Солидити е типичен представител на това П******тко племе, ама за капак е и комунист и интернационалист.
Активен
Бъди верен до смърт , и ще ти дам венеца на живота (Откр. 2:10)

helios

• Гост

Aз, Нелегален, Ziezi, Румито, а сега и Солидити. Всички в общ кюп като един организъм! Ех, че кеф и забавление :D
Активен

Цар Киро

• Редовен
  • **
  • Популярност: -1
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 147
  • Патриот

Г-Н Мишок, това не е барът в който упражнявате Вашата професия.
Това е интернет Форум и нормално е да има различни мнения.
Гледам в една друга тема се каните да биете някакъв си Расате и общо взето сте доста агресивен интернет потребител.
Не се нервирайте, релакс - както обичаме да казваме ние интелектуалците.
Пийте чаша студена вода и потъркайте слепоочията си. Успокойте се и поемете дълбоко въздух.
Активен

милицио-нерв

• Гост

Г-Н Мишок, това не е барът в който упражнявате Вашата професия.
Това е интернет Форум и нормално е да има различни мнения.
Гледам в една друга тема се каните да биете някакъв си Расате и общо взето сте доста агресивен интернет потребител.
Не се нервирайте, релакс - както обичаме да казваме ние интелектуалците.
Пийте чаша студена вода и потъркайте слепоочията си. Успокойте се и поемете дълбоко въздух.

Ти изобщо знаеш ли чий портрет си закачил за форумен фасон бе идиот с идиот???!!!!Ако те познавах направо щях да те отстрелям и да ти окача главата на стената като трофей!
Активен

Ограничител

• Коментатор
  • Популярност: 0
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 686

Мрази и България понеже гръка си е грък и е свиня.
..гръцки форуми за гръцки П******ти..
 ..гърците ... са гадни, гнусни антихристи и свине.
Солидити е типичен представител на това П******тко племе, ама за капак е и комунист и интернационалист.

Така е, Мишок.
Подкрепям.
Активен
АТАКА, Волене!

МИШОК@

• Герой
  • Неактивен Неактивен

Интересно защо защитниците на гръцката свиня се оказаха все интернационалисти.
Хелиос ти си ненормална ма - отивай да готвиш мама ти да *** и уруспията.Нелегал и ти си уруспия марш да готвиш!!! :D :D :D
Активен

Solidity

• Герой
  • Популярност: 590
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 4339

Така, всичко си е в реда на нещата- гея пак реве, както и шибаните тъпанарчета около задника му!

Ок, ще ви задам един прост въпрос- вие след като не сте интернационалисти като какви се определяте?
-консерватори, това е абсурд, щото немате материалната основа, за да сте такива- бедняците са пролетариат и комуняги по рождение, искащи да цоцат от държавата. Немаааа работа, дай безплатно здравеопазване. Италианския келеш не е ли точно от тия? :lol:

националисти и това е абсурд, щото самите вие не знаете какво да защитавате- 50 г. комунягите ви пълниха през всека дупка интернационализъм, бг. историографията си беше руска- преписваческа "школа". От такива националисти нема как да се родат.

От постингите на италианския парцал, си правя следните изводи:

- бедняк
- слабо образован елемент, озлобен естествено към по- умните от него, това е нормално и в психологията го има- надлежно описано!
-на над 40 годишна възраст- живял е бая време при тошо и има определена носталгия към "безплатните обеди" казано с една дума!
- безимотен- имам предвид без една браздица земя, защото ако не беше тъй нямаше да си вее голия задник в Италия, а щеше като човек обичащ страната си да работи собствения си имот.
- споменах, за предполагаемата му възраст, но има и още нещо- тоя гей никога не е бил женен, нема деца, нема семейство, баси пропадналия тип с една дума!

Сега бесней и псувай мамати, единствено това го докарваш некак си, въпреки че да псуваш жени нееднократно във форума, означава че си доста по- долен и от описаното по- горе от мене.

Активен
"Οι πιστοί ακολουθούν το Λόγο του Θεού"

helios

• Гост

Аз отдавна имах подозрения, че доста супер задръстен и изостанал народ пише по форумите, за да избива своите Балкански комплекси.
Минава ми през ума една реплика на Нейчо Неев : "Егати държавата, щом аз съм й вицепремиер”.
Та, и от мене една изтръгната въздишка: Егати националистическия форум, щом празнодумеца Мишока им е фаворит  :D
Активен

Solidity

• Герой
  • Неактивен Неактивен

Много си права колежке.
Активен

Зевзек

• Гост

Чета темата и се сещам за един форум, който бяхме направили с група приятели и познати преди време. Имаше към 20-30 регистрирани потребители и абсолютно всички бяхме с права на Администратори. Няма да ви разправям на кво приличаше, та в тоя ред на мисли тъпо е да се прави пропаганда да се гони член на форума, който на някой друг член не му бил приятен. В крайна сметка има админ и ако няма нарушения на правилата да се БАНира само заради лични сметки е тъпо просто .

Аз никой не защитавам и не взимам страна, казвам само че ако всеки тръгне да раздава БАНове на тоя който му е малко крив ще стане като в оня нашия форум !
Активен

МИШОК@

• Герой
  • Неактивен Неактивен
Re: Солидити - един неприятен фанариот и комунист.
« Отговор #10 -: 30 Април 2012, 09:09:25 »

Солидити кефиш ме!!! Простотията ти няма край!!! Психоаналитичните ти напъни в стил Холивуд па са супер постижение на гръцката П******тия.
Естествено гръцкият комунист по комунистически ме заклеймява , като предател защото не живея в България. Комунизма свърши моето момче . Ти как си позволяваш, като небългарин да заклеймяваш чист българин последовател на Левски и бг-националните герои а ? Ако можех да те видя щях хубаво да ти смачкам простата гръцка комунистическа тиква. Не поради друго, а защото комунистите , много досаждате с тази ваша демокрация и уж про-западните ви виждания.
Господин Зевзек аз не искам БАН за гръцкото прасе, а само да се знае кой е и що е !!!
Активен

МИШОК@

• Герой
  • Неактивен Неактивен
« Отговор #11 -: 30 Април 2012, 17:05:22 »

Солиднъ свиня е солидите шефа на свините у гръцко и иска се фръцко да го о гадният манаФФФФ манафски педераски свински профил на шопарин.
Точно в 10-ката :D :D :D
Активен

Solidity

• Герой
  • Неактивен Неактивен
« Отговор #12 -: 30 Април 2012, 19:07:58 »

Цитат
Ти как си позволяваш, като небългарин да заклеймяваш чист българин последовател на Левски и бг-националните герои а ?

Що си "говориш" сам бе оръфляк, тук отдавна се разбра че свинкЯта и мишката сте един и същи гей. Обаче кво, познах за 100 % от нещата нали бе говненце редко? Изобщо не ми дреме какъв предател си и на какво, боли ме  ... и на кой СИ МИСЛИШ ЧЕ СИ "последовател". Сигурен съм обаче, че не си добре психически, щом дори капка скромност и смян нямаш, че чак на Левски "последовател" се изкарваш. Ти в милано "апостол" ли си? КомУтети праиш ли?

Цитат
Ако можех да те видя щях хубаво да ти смачкам простата гръцка комунистическа тиква. Не поради друго, а защото комунистите ,

Ей овцо, ти на всеки се ежиш, не ти ли омръзна ?

Активен

МИШОК@

• Герой
  • Неактивен Неактивен
« Отговор #13 -: 30 Април 2012, 20:08:24 »

Солидити гръцка маймуно:
Според мене свинята си ти понеже си гръцки комунист.
- позна друг път за нещата - това да не е П******тки холивудски филм. Нищо не позна - всичко е точно наобратно.
-е на кого да съм последовател бе боклук на Ленин, като баща ти ли ? Естествено че съм на Левски.
-аз не вярвам в минали животи аз съм православен християнин, а не окултист П******т, като тебе.
-ежа се и имам с какво да се ежа - ела да се пробваш гадино гръцка комунистическа.
Активен

МИШОК@

• Герой
  • Неактивен Неактивен
« Отговор #14 -: 30 Април 2012, 20:08:22 »

Солидити и баща му Йорго комуниста.
Активен

SMF 2.0.6 | SMF © 2011, Simple Machines
Никоя част от този сайт не може да бъде копирана или репродуцирана, освен след писмено съгласие от страна на АТАКА © 2006 - Всички права запазени.