Вестник АТАКА

21 Август 2017, 02:02:17
Добре дошъл/дошла, %1$s. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.

Радио Атака

Автор Тема: Солидити - един неприятен фанариот и комунист.  (Прочетена 14754 пъти)

Solidity

• Герой
  • Популярност: 590
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 4339
Re: Солидити - един неприятен фанариот и комунист.
« Отговор #15 -: 30 Април 2012, 20:08:48 »

Според мене свинята си ти понеже си гръцки комунист.

Леле колко си болен, и психиатър надали ще ти помогне.

Исках да те питам как се чувства отминалия 40- те лазарника без жена до него, без лапета, абе без семейство? Озлобен ли си към хората и защо проваления си живот криеш зад портретите на Левски, Ботев и т.н., не правиш ли разлика между действителността и историите за някогашни хайдути?
Активен
"Οι πιστοί ακολουθούν το Λόγο του Θεού"

четника

• Шампион
  • Популярност: -300
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 10060
« Отговор #16 -: 30 Април 2012, 21:09:33 »

Наред с различията, които имаме, мисля, че е свестен съфорумец колегата Солидити. С Гърция трябва да си подържаме добри икономически и културни връзки, като православна държава, имаща твърда позиция против приемането на Турция в ЕС!
Активен
ВЕЧНА СЛАВА!!!

Solidity

• Герой
  • Неактивен Неактивен
« Отговор #17 -: 30 Април 2012, 21:09:14 »

Различията си ги имаме колега, но това не пречи на хората да се разбират и говорят. Благодарство за казаното от тебе и моето уважение Четник.
Активен

МИШОК@

• Герой
  • Популярност: -441
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 6204

Исках да те питам как се чувства отминалия 40- те лазарника без жена до него, без лапета, абе без семейство? Озлобен ли си към хората и защо проваления си живот криеш зад портретите на Левски, Ботев и т.н., не правиш ли разлика между действителността и историите за някогашни хайдути?
Чувствам се добре и не съм озлобен към хората. Искаш да ти говоря за мои лични работи, но няма да стане. Дали имам семейство или не - няма да обсъждам по форумите. Колкото до живота ми ДА провален е не заради друго , а защото България загива и не мога да направя нищо по въпроса. Относно нещата от свинската ти ценностна система - не съм се провалил и съм отличник, ама това не го броя понеже не съм комунист, като тебе.
Не се крия зад Левски - той ми е пример за подръжание. Ботев не ми е никакъв пример. Другарю гръцки комунист хайдутите и четниците са реално съществували хора с реални истински дела - те са действителноста по нашите земи. Аз съм техен последовател.
Ти на кого си последовател а ? На Ленин нали ?

Активен
Бъди верен до смърт , и ще ти дам венеца на живота (Откр. 2:10)

МИШОК@

• Герой
  • Неактивен Неактивен

Наред с различията, които имаме, мисля, че е свестен съфорумец колегата Солидити. С Гърция трябва да си подържаме добри икономически и културни връзки, като православна държава, имаща твърда позиция против приемането на Турция в ЕС!
Е как няма да мислиш така нали и ти, като него си комунист.
Свиня славянска ненормална.
Активен

Зевзек

• Гост

Колкото до живота ми ДА провален е не заради друго , а защото България загива и не мога да направя нищо по въпроса.
Това е голяма истина за доста голяма част от българите за жалост !!!
Активен

МИШОК@

• Герой
  • Неактивен Неактивен

Колкото до живота ми ДА провален е не заради друго , а защото България загива и не мога да направя нищо по въпроса.
Според мене не е никаква истина понеже повечето хора имат изкривена ценностна система и им пука за други неща.
Тези другите неща съм ги видял и съм и отличник там, ама са ветър и мъгла.
За Солидити модерният гръцки П******т обаче са важни вятърничавите П******тки работи и ме вкарва и мене в това комунистическо клише.
Активен

Зевзек

• Гост

Според мене не е никаква истина понеже повечето хора имат изкривена ценностна система и им пука за други неща.
Тези другите неща съм ги видял и съм и отличник там, ама са ветър и мъгла.
За Солидити модерният гръцки П******т обаче са важни вятърничавите П******тки работи и ме вкарва и мене в това комунистическо клише.
Е как да не е никаква истина според теб,  като ти самия току що каза че България умира и нищо не можеш да направиш ?!?!
Активен

Търпелив

• Шампион
  • Популярност: 319
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 13186
  • в политиката и един мандат им е много

Ако има надежда тя е в сегашните младежи на по 18-20-25. Нашето се оказахме един пореден ташак.Между 40 и 50 г сега са най-смазани след пенсионерите. Когато имаш и деца и възрастни родители и си ограбен всеки ден.
Активен
Плевнелиев и ГЕРБ угодничат на поробителите на България!
И 120 депутати са твърде много в Народното събрание!

МИШОК@

• Герой
  • Неактивен Неактивен

Е как да не е никаква истина според теб,  като ти самия току що каза че България умира и нищо не можеш да направиш ?!?!
За мене е истина, а за някои истината е в моята борба на другаря Хитлер.
Активен

Зевзек

• Гост

За мене е истина, а за някои истината е в моята борба на другаря Хитлер.
Така е - и явно се разпространява мълвата, че форума толерира анти-български прояви и се появяват нови и нови измекяри, които една книга не са прочели през живота си. Днеска дори един пиян влезна във форума да псува !
Активен

МИШОК@

• Герой
  • Неактивен Неактивен

Мисля че онзи все по- деградиращ форум ще е идеалното место за дегенерата Солидити :D :D :D Там комунистите не ги банират, и Солидити ще се чувства добре П******тина му с П******тин драглив грозен гръцки помиярин ненормален.
Активен

Solidity

• Герой
  • Неактивен Неактивен

Щурмана е пичага бе мишок, я да му ядеш предника баш  :D Само ние монархистите сме по- пичове от щурмоваците, щото ни харесват женките. кво ли ти говорим аз за жени, ти по мъжко налиташ, като муха на л..но
Активен

Зевзек

• Гост

Щурмана е пичага бе мишок, я да му ядеш предника баш 

То ти май му го ядеш вече !
Активен

Solidity

• Герой
  • Неактивен Неактивен

Аз ли говоря за Щурмата непрекъснато или некои други двама?  :o
Активен

SMF 2.0.6 | SMF © 2011, Simple Machines
Никоя част от този сайт не може да бъде копирана или репродуцирана, освен след писмено съгласие от страна на АТАКА © 2006 - Всички права запазени.