Вестник АТАКА

26 Май 2017, 06:06:46
Добре дошъл/дошла, %1$s. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.

Радио Атака

Автор Тема: Солидити - един неприятен фанариот и комунист.  (Прочетена 14510 пъти)

Зевзек

• Гост

Аз ли говоря за Щурмата непрекъснато или некои други двама?  :o
Говоренето си е говорене, ама ти му го олигави направо бре :)
Активен

Solidity

• Герой
  • Популярност: 590
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 4339

Даааа говорейки за некой си, значи че натрапчиво мислиш за него, това ми беше идеята. Ще ти дам и примерче, ситуацията с италианецо е алта фаца, а именно- диалог, оня псува, а другите се ебават с него, но за Щурмана вие двамата си го обсъждате, та това прави впечатление. Впрочем действайте си, както смятате за правилно, мене не ме бърка, просто се заяждах с плъха
Активен
"Οι πιστοί ακολουθούν το Λόγο του Θεού"

МИШОК@

• Герой
  • Популярност: -441
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 6204

Щурмана е пичага бе мишок, я да му ядеш предника баш  :D Само ние монархистите сме по- пичове от щурмоваците, щото ни харесват женките. кво ли ти говорим аз за жени, ти по мъжко налиташ, като муха на л..но
Съмнявам се жените да харесват гръцки П******ти !!!
Абе ти да не си любовник със Щурмана а ?Викаш бил пичага а !!!  А секси ли е а ? :D :D :D :D :D
Ей нема отърване от това гадно извратено племе.
Активен
Бъди верен до смърт , и ще ти дам венеца на живота (Откр. 2:10)

Зевзек

• Гост

Сигурно си бъркат по дупките !
Активен

Centurion

• Коментатор
  • Популярност: -77
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1890

....Щурмана ?Викаш бил пичага а !!А секси ли е а ? :D :D :D :D :D

Няма,няма... :o
Активен

МИШОК@

• Герой
  • Неактивен Неактивен

....Щурмана ?Викаш бил пичага а !!А секси ли е а ? :D :D :D :D :D

Няма,няма... :o
Не бе Щурмана е пичага бе - ти не разбираш :D :D :D
Активен

Зевзек

• Гост

Хер Шнур откакто изяде БАНаните от тука внимава какво пише и не псува АТАКА както преди за да не го банират пак еврейския циганин :)
Активен

Solidity

• Герой
  • Неактивен Неактивен

Забелязвате ли, че единствено вие двамата (куция и мишока) говорите за хомосексуализъм в почти всичките си мнения, къде с намеци, къде директно, но цялата система за вас се върти, около мъжката любов и големия морков. Когато е ставало дума за хомосексуалисти, не веднъж съм казвал че на мен не ми пречат стига да не се бутат постоянно "под прожекторите", демострирайки своята "сексуалност". и обвинявайки на ляво и дясно останалите в своите собствени "игрички".  Интересно е и друго, и двамата не се усещате, когато се е...ат с вас, всъщност само чакате повод да се закачите с някой колега във форума, аман от гейове демонстриращи гейството си.
Активен

четника

• Шампион
  • Популярност: -300
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 10060

+ 1 колега
Активен
ВЕЧНА СЛАВА!!!

Зевзек

• Гост

Краставите магарета се надушиха ууууу бряяяяя :)
Активен

МИШОК@

• Герой
  • Неактивен Неактивен

не веднъж съм казвал че на мен не ми пречат стига да не се бутат постоянно "под прожекторите", демострирайки своята "сексуалност". и обвинявайки на ляво и дясно останалите в своите собствени "игрички". 
Нормално нали си гръцки П******т да ти е** май** циганска.
Активен

Зевзек

• Гост

Да, момчето определено е доста шантаво ! Не знае на кой свят се намира :)
Активен

Solidity

• Герой
  • Неактивен Неактивен

Ако за момент спреш да се вглеждаш в имагинерните "шантавости" на заобикалящите самия тебе хора, ще имаш време да видиш собствената си шантавост и неадекватност в поведението. Може би тогава ще можеш и да вземеш необходимите мерки в посока, коригиране, а може би не- продължавайки с псувни на кило. Дъ чойс ис юърс  :)
Активен

Зевзек

• Гост

Ако за момент спреш да се вглеждаш в имагинерните "шантавости" на заобикалящите самия тебе хора, ще имаш време да видиш собствената си шантавост и неадекватност в поведението. Може би тогава ще можеш и да вземеш необходимите мерки в посока, коригиране, а може би не- продължавайки с псувни на кило. Дъ чойс ис юърс  :)
Говори нормално бе момче, не като обладан от бяс !
Активен

Solidity

• Герой
  • Неактивен Неактивен

Ще ти кажа още нещо, когато човек се отнася културно с теб, обвиненията са ти, че е "обладан от бяс", когато опонента ти се снижи на твоето ниво претендираш за култура? Уточни собствените си критерии на поведение и изказ и околните принципно ще отговорят адекватно (в болшинството си) по линия на максимата: "каквото повикало, такова се обадило".
Активен

SMF 2.0.6 | SMF © 2011, Simple Machines
Никоя част от този сайт не може да бъде копирана или репродуцирана, освен след писмено съгласие от страна на АТАКА © 2006 - Всички права запазени.