Вестник АТАКА

27 Април 2017, 10:10:26
Добре дошъл/дошла, %1$s. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.

Радио Атака

Автор Тема: Някои страни на нацизма или за Магда и Винифред.  (Прочетена 7438 пъти)

МИШОК@

• Герой
  • Популярност: -441
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 6660

Сега гледах че и на Гьоринг майка му е била яка курветина, и го е отгледал вторият и мъж по народност евреин. :D :D :D
Ми то баш като майка ти бе - ти що не си фен на майката на Гиоринг ?
Извинявай ама форумът е интелектуален център на национализма. Не е редно тука да си изливаш : злобата и простотията. Пиши по темата, а тя не е за майка ми или баща ми !
Ти и ИНТЕЛЕКТ - ДА, ДА  :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D
Аз не съм интелектуалец и нямам и не искам да имам интелект - и друг път съм го казвал.
Сега може ли да пишеме по темата. Нека не подриваме нивото на форума.
Активен
Бъди верен до смърт , и ще ти дам венеца на живота (Откр. 2:10)

МИШОК@

• Герой
  • Неактивен Неактивен

Казват световните медии и филмите били срещу нацизма. Да донякъде е така, но са само до определена степен срещу него и доста често даже постоянно му правят реклама. Всеки филм за нацизма, макар да го дават в отрицателна светлина е реклама. Ако сте забелязали за Византия няма никога нищо по медиите, тоест не и правят реклама и наистина са срещу нея. А тука за 3-и дена гледах пет филма за нацизма и нацистите - странно защо го рекламират.
Активен

МИШОК@

• Герой
  • Неактивен Неактивен

Как се държат медиите, когато нещо не им е удобно - не говорят за него, не правят филми за него, не го споменават дори и критично или за лошо. Просто все едно не съществува и не е съществувало никога. Сега си помислете колко филни игрални или документални сте гледали за Черносотниците например, или пък за Византия . Като се има на пред вид че източната римска империя е била по-велика от предшестващата я западна. Какво и колко сте гледали по тези западни канали и за православната църква. Държат се все едно никога не е съществувала. За тях християнството свършва с католицизма. Да но на земята има около цели 2млрд. православни - и за тях нищо никога не се дава.
Сега да помислиме как така все дават филми за 2-та световна война, за нацизма, за Хитлер и Мусолини, а за Франко например почти не ? Много просто правят реклама на нацизма. Да дават го в отрицателна светлина, но и това е реклама.Рекламират го защото им е удобен. Нацизма няма бъдеще - той е обречен на провал още от създаването си.
Да разни пубери ще ми кажат  - ама ги показват че са лоши. Да бе така е ,ама ги показват - дават им трибуна.
Активен

МИШОК@

• Герой
  • Неактивен Неактивен

Ето ви до какво водят горните страни на нацизма.

НАЦИЗМА, СКИНАРИТЕ И ЗАПАДНИТЕ НЕЩА - БЯС, БЯС И ПАК БЯС И САТАНА И НИЩО ДРУГО.
Ето ви част от мненията на поредният нацист и скинар, нарекъл се е бесен и правилно в него наистина има бяс.
Забележете че налита и на мъжко, нормално западната култура ражда П******тия.

Скинар Бесен Ела бе курво!!! С верига ще те галя по главата!!!

Скинар Бесен    Комунист, ще те ръгам в устата!!!

Скинар Бесен С кубински ще те газя бе абдал!!! Майката съм ти ебал!!!

Скинар Бесен Лягай по гръб и си казвай молитвата мангал!!!

Скинар Бесен Какво спокойно бе кибер бот... извън фейсбук си една курва! Ела на живо ми се отваряй циганин!!

Скинар Бесен Лапай ми х** бе П******т пробит!!!
Активен

МИШОК@

• Герой
  • Неактивен Неактивен

В момента нацизма е най-големият приятел на българският, а гледам и на руският комунизъм.
Да обикновеният комунист се възмущава от нацизма, хитлеризма и т.н.
На кой обаче му дреме за обикновеният комунист, той е пионка в ръцете на висшият комунизъм.
На висшият комунизъм никак не му дреме от нацизма и какво е представлявал. Висшият комунизъм ползва днес нацизма за свои цели. Какви са те ли ? Важното е българите да не са по българската култура, пък да са каквито ще други, само да не са , това което са . Ето защо им пробутват хитро нацизма, чудесен начин за обезродяване и много успешен, и за сметка на това не подлежащ на възприемане от българите като цяло.
Нека си викат "хайл Хитлер" да си вдигат ръцете в нацистки поздрави, абе да си правят каквото искат, само да не се обръщат към българското и православната вера. Не случайно им показват по медиите си секи ден филми за нацисти, да представят ги в лоша светлина, ама закона на рекламата гласи: няма лоша реклама.
И така днес най-големият приятел на комунизма е т.н. нацизъм, който даже не е особено близък до някогашният нацизъм и е откровено сатанински. Другари нацисти помагате на висшият комунизъм без пари да знаете.
Активен

Haidut

• Коментатор
  • Популярност: -162
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 552

SKINARITE - БИЛИ СРЕЩУ ЕВРЕИТЕ. !!!
Дали наистина е така ? Я да видим.
- носят дънки, като част от униформата си: кой е измислил дънките ? Да не би да беше евреинът Леви Щраус ? Ми да той е ха-ха.
- носят якета "БОМБЪР" , които са на САЩ армията. Кой ръководи САЩ ? Да не би да са евреите ? Ми да баш те са !!!! Значи скинарите са срещу евреите, но със  якета на еврейските САЩ .......ха-ха.
- слушат метъл и т.п. Кой е измислил рока ? А , да не би да са евреите ? Ми да те са !!! Я а........ значи слушат еврейска музика ...... ха-ха-ха.
- повечето са езичници и сатанисти. Кой седи зад езичеството и сатанизма от времето на Христа ? Ми да не са пак евреите ? Ми да : те са сладурите........ и пак за скинарите ха-ха-ха.
Още ли някой мисли че скинарите са срещу евреите. Според мене направо са за тях и се борят за техните интереси.
Активен

Haidut

• Коментатор
  • Неактивен Неактивен
Re: Някои страни на нацизма или за Магда и Винифред.
« Отговор #21 -: 06 Януари 2015, 11:11:59 »

Една от големите основни грешки на нацизма и фашизма  е : че обявяват другите за нисши, без да погледнат сами себе си. Тоест те са на принципа: другите са зли, лоши и т.н. а ние сме добрите и правилните и каквото и да сгрешим   вината е у другите, а не у нас. Така с годините са се наложили грешка върху грешка и финала им го знаят  всички. Финала има и продължение в наши дни. Продължението е че и немци и италианци са тотално разложени, като народи. Собственият им естествен природен национализъм на практика е подменен с тези идеологии идващи от университетите, в които пък са ги развивали не други а евреи които нацизма уж преследваше.
Активен

branco

• Герой
  • Популярност: -62
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 3038
  • Хубавата България си отива-казваше прадядо ми
« Отговор #22 -: 06 Януари 2015, 12:12:00 »

" Продължението е че и немци и италианци са тотално разложени, като народи."
Да,което се вижда ясно сега..при PEGIDA;
http://www.dw.de/thousands-march-against-anti-islam-pegida-movement/a-18171877
Разложените са на протест срещу исламизацията на Европа,а читавите човешки елементи,правят дудуци за по някое евро...

Активен
Хубавата България си отива-казваше прадядо ми.....дано е сгрешил..

Haidut

• Коментатор
  • Неактивен Неактивен
« Отговор #23 -: 08 Януари 2015, 10:10:43 »

" Продължението е че и немци и италианци са тотално разложени, като народи."
Да,което се вижда ясно сега..при PEGIDA;
http://www.dw.de/thousands-march-against-anti-islam-pegida-movement/a-18171877
Разложените са на протест срещу исламизацията на Европа,а читавите човешки елементи,правят дудуци за по някое евро...
Не знам да са на протест, но и да са : то е фалшив протест. Напротив тези народи са свръх толерантни и приемат секакви цигани и  мюсюлманин с кеф. Специално италианците даже не различават християни от мюсюлмани.
Нацизма и фашизма убиха националната култура на тези народи и я замениха с идеологии, които основна точка е гордостта и само-превъзнасянето.
Нека не се държиш, като тъп комунист и не ми обясняваш какви са хората тука дето живея в момента аз.
« Последна редакция: 08 Януари 2015, 10:10:46 от Haidut »
Активен

branco

• Герой
  • Популярност: -62
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 3038
  • Хубавата България си отива-казваше прадядо ми
« Отговор #24 -: 08 Януари 2015, 13:01:09 »

По делата им ще ги познаете....
Активен
Хубавата България си отива-казваше прадядо ми.....дано е сгрешил..

Haidut

• Коментатор
  • Неактивен Неактивен
« Отговор #25 -: 08 Януари 2015, 20:08:05 »

По делата им ще ги познаете....
Ами делата им на нацисти и фашисти са ясни: създадоха Израел. На днешните им наследници са още по-ясни. Превъзнасят сатанизма и са антихристиянски настроени.
На другаря Тошко делата също са ясни: постоянно от 10г. насам обявява че започва съпротива в световен мащаб и естествено не се случва нищо. За това пък тебе те командва и настрои срещу мене, с което пък ти показа що за лайнарин си. Самите твои дела са още по-трагична история.
Активен

Haidut

• Коментатор
  • Неактивен Неактивен

ВИНАГИ СЪМ ТВЪРДЯЛ ЧЕ НАЦИСТИТЕ СА : дегенерати, боклуци, хора без чест и достойнство ,помияри, лъжци и мръсници - вредни за България.
Ето вижте какво е направила една наркоманска банда скинари. Казвам ви ще спукам от бой поне едно такова л**** , та квото ще да става.
___________________ ___________________ ___________________ ___
Винаги много ме е забавлявало невежеството, или по - точно целенасоченото невежество на българските журналисти, иобщество които се възхищават на запада и особено на извратената Германия
Но да разясним на неинформираната публика, кои и от КОЙ след 10.11.89г. , в България беше създадена докерската, анархистична, наркоманска организация скин хед.
Веднага след така наречените промени, а според мене още преди това на група оперативни работници в ДС е била поставена задача от отговорни другари от ЦК на Компартията целенасочено да се дискредитират крайно десните политически идеологии и движения и хай-вече БЪЛГАРЩИНАТА и всичко българско, за да парират и предотвратят всякакви опити за създаване на независими про-български движения способни да разбият статуквото .Скин хед движенито по това време беше много нашумяло в Европа, и естествено бе много удобно за ползване и даже и още е.
Единствената цел поради която на ДС е било възложено да създаде нацистки и скин хед движения в България е била пълното унищожение на българщината чрез крайно десните движения и идеологии,.
В скин хед движението, което е и Нацистко е било ЗАДЪЛЖИТЕЛНО да се привличат млади хора но те да бъдат единствено и само, ако може от комунистически семейства, за да не стават неприятни грешки кандидатите за скинчета са набирани предимно от футболните агитки, защото за ДС е било задължително кандидатите да са от ортодоксални тъпаци и аутсайдери и в НИКАКЪВ СЛУЧАЙ други, за да може да се разчита изцяло да вярността и преданността на младите нацисто-комунистически кандидати предатели на българщината и почитатели на западните моди и идеологии.Към задачите които ДС и световният сатанизъм са щели да им възлагат по дорасипването на българщината и след това те много точно и прецизно е трябвало да изпълняват задачите и да сеят окултизъм и сатанизъм и западни идеологии.
По същият начин след 10.11.89г. ДС създаде ПСЕВДОопозиционната и ПСЕВДОантиКОМУНИСТИ ЧЕСКА - СДС, която целенасочено беше напълнена единствено и само с потомствени доносници и комунисти, дослужили верно на ДС. По- късно по същият начин ДС създаде псевдо националиста Волен, който също е човек на ДС, както и БНС и Расате и т.н.
Както забелязвате, след като родоотсъпниците скинчета изпълниха по безупречен начин поставените от компартията и ДС повели и задачи за отдалечаване на младите от българщината иобезличаването и сега вместо истински млади или стари родо-любци имаме само дегенерати
крещящи фалшиво как и колко обичали България
___________________ ___________________ ___________________
"Нацисти"?! Скинари пребили дядо, завел внучетата си в Борисовата градина?!?!
http://www.vesti.bg/…/skinari-prebili-diado-zavel-vnuchetat…
Активен

Haidut

• Коментатор
  • Неактивен Неактивен
« Отговор #27 -: 19 Август 2015, 19:07:03 »

Алберт Шпеер свидетелства, че Хитлер посягал често към „Винету” на Карл Май, която „му дава смелост подобно на философските книги за други или на Библията за по-възрастните”. Даже поръчал специално полево издание за войниците на фронта.
Активен

Haidut

• Коментатор
  • Неактивен Неактивен
« Отговор #28 -: 14 Декември 2015, 17:05:38 »

СЛАВЯНИТЕ :  реалност, идеологиите на нацизма и ШОТАРО.
Според идеологията на нацизма славяните са нисша раса, народ и култура и не стават за нищо. Според реалността обаче , нацистите пак са излъгали, както и за много други неща. Славяните всъщност са работливи, добронамерени и свестни хора. На практика славянските народи са по-работливи и задружни от народите на западна Европа и немците в това число. Реалността на запад, където съм и аз показва че работят здраво, сериозни са, думата им струва нещо и не са лицемерни, подли и коварни, като западните народи.
Ето ви и пример. Фирма FIRST тука се занимава с охранителна дейност( всеки може да го провери във гугъла и да го преведе с преводача) . Та тази фирма охранява и стадиона демек има  СТЮАРДИ, тези нейни стюарди не са от друга националност, а главно от украинска , тоест славянска и охраната именно на този стадион е най-добрата в Европа и Италия естствено. Ако италианците, които бяха обявени от лъжливият нацизъм за висша раса, не участват в тази охранителна група, защото не стават за тази работа, то е явно че славяните са по-висш народ от тях и въобще от народите на запада.
Сред стюардите охранители имам честта да бъда и аз.
Георги Минчев утре ше има мач на стадиона Сан Сиро, та ако искаш ела там да ме набиеш ха-ха-ха, и ти Таширо си поканен.
 Когато тука идват да играя сърби или хървати и други си правят каквото искат по другите градове, немците и холандците също, но в Милано са кротки и добри защото преди години са се опитали и са яли бой до такава степен че са викали по телефоните си полицията да ги извежда от стадиона и да ги пази. Тогава е имало и доста българи стюарди, но те са друга тема и по делата им спокойно мога да кажа че сме народ по-висш и от славяните. Та така пак нацизма и запада за пореден път лъжат.
Активен

Allen Dulles

• Новобранец
  • *
  • Популярност: 45
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 94
« Отговор #29 -: 26 Януари 2016, 16:04:21 »

Мишок/офф, полудял си. Къде е жена ти Мюмюн? :D
Активен

SMF 2.0.6 | SMF © 2011, Simple Machines
Никоя част от този сайт не може да бъде копирана или репродуцирана, освен след писмено съгласие от страна на АТАКА © 2006 - Всички права запазени.