Вестник АТАКА

21 Август 2017, 02:02:40
Добре дошъл/дошла, %1$s. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.

Радио Атака

Автор Тема: Някои страни на нацизма или за Магда и Винифред.  (Прочетена 7933 пъти)

МИШОК@

• Герой
  • Популярност: -441
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 6204

Сега гледах че и на Гьоринг майка му е била яка курветина, и го е отгледал вторият и мъж по народност евреин. :D :D :D
Ми то баш като майка ти бе - ти що не си фен на майката на Гиоринг ?
Извинявай ама форумът е интелектуален център на национализма. Не е редно тука да си изливаш : злобата и простотията. Пиши по темата, а тя не е за майка ми или баща ми !
Ти и ИНТЕЛЕКТ - ДА, ДА  :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D
Аз не съм интелектуалец и нямам и не искам да имам интелект - и друг път съм го казвал.
Сега може ли да пишеме по темата. Нека не подриваме нивото на форума.
Активен
Бъди верен до смърт , и ще ти дам венеца на живота (Откр. 2:10)

МИШОК@

• Герой
  • Неактивен Неактивен

Казват световните медии и филмите били срещу нацизма. Да донякъде е така, но са само до определена степен срещу него и доста често даже постоянно му правят реклама. Всеки филм за нацизма, макар да го дават в отрицателна светлина е реклама. Ако сте забелязали за Византия няма никога нищо по медиите, тоест не и правят реклама и наистина са срещу нея. А тука за 3-и дена гледах пет филма за нацизма и нацистите - странно защо го рекламират.
Активен

МИШОК@

• Герой
  • Неактивен Неактивен

Как се държат медиите, когато нещо не им е удобно - не говорят за него, не правят филми за него, не го споменават дори и критично или за лошо. Просто все едно не съществува и не е съществувало никога. Сега си помислете колко филни игрални или документални сте гледали за Черносотниците например, или пък за Византия . Като се има на пред вид че източната римска империя е била по-велика от предшестващата я западна. Какво и колко сте гледали по тези западни канали и за православната църква. Държат се все едно никога не е съществувала. За тях християнството свършва с католицизма. Да но на земята има около цели 2млрд. православни - и за тях нищо никога не се дава.
Сега да помислиме как така все дават филми за 2-та световна война, за нацизма, за Хитлер и Мусолини, а за Франко например почти не ? Много просто правят реклама на нацизма. Да дават го в отрицателна светлина, но и това е реклама.Рекламират го защото им е удобен. Нацизма няма бъдеще - той е обречен на провал още от създаването си.
Да разни пубери ще ми кажат  - ама ги показват че са лоши. Да бе така е ,ама ги показват - дават им трибуна.
Активен

МИШОК@

• Герой
  • Неактивен Неактивен

Ето ви до какво водят горните страни на нацизма.

НАЦИЗМА, СКИНАРИТЕ И ЗАПАДНИТЕ НЕЩА - БЯС, БЯС И ПАК БЯС И САТАНА И НИЩО ДРУГО.
Ето ви част от мненията на поредният нацист и скинар, нарекъл се е бесен и правилно в него наистина има бяс.
Забележете че налита и на мъжко, нормално западната култура ражда П******тия.

Скинар Бесен Ела бе курво!!! С верига ще те галя по главата!!!

Скинар Бесен    Комунист, ще те ръгам в устата!!!

Скинар Бесен С кубински ще те газя бе абдал!!! Майката съм ти ебал!!!

Скинар Бесен Лягай по гръб и си казвай молитвата мангал!!!

Скинар Бесен Какво спокойно бе кибер бот... извън фейсбук си една курва! Ела на живо ми се отваряй циганин!!

Скинар Бесен Лапай ми х** бе П******т пробит!!!
Активен

МИШОК@

• Герой
  • Неактивен Неактивен

В момента нацизма е най-големият приятел на българският, а гледам и на руският комунизъм.
Да обикновеният комунист се възмущава от нацизма, хитлеризма и т.н.
На кой обаче му дреме за обикновеният комунист, той е пионка в ръцете на висшият комунизъм.
На висшият комунизъм никак не му дреме от нацизма и какво е представлявал. Висшият комунизъм ползва днес нацизма за свои цели. Какви са те ли ? Важното е българите да не са по българската култура, пък да са каквито ще други, само да не са , това което са . Ето защо им пробутват хитро нацизма, чудесен начин за обезродяване и много успешен, и за сметка на това не подлежащ на възприемане от българите като цяло.
Нека си викат "хайл Хитлер" да си вдигат ръцете в нацистки поздрави, абе да си правят каквото искат, само да не се обръщат към българското и православната вера. Не случайно им показват по медиите си секи ден филми за нацисти, да представят ги в лоша светлина, ама закона на рекламата гласи: няма лоша реклама.
И така днес най-големият приятел на комунизма е т.н. нацизъм, който даже не е особено близък до някогашният нацизъм и е откровено сатанински. Другари нацисти помагате на висшият комунизъм без пари да знаете.
Активен

branco

• Герой
  • Популярност: -62
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2916
  • Хубавата България си отива-казваше прадядо ми
Re: Някои страни на нацизма или за Магда и Винифред.
« Отговор #20 -: 06 Януари 2015, 12:12:00 »

" Продължението е че и немци и италианци са тотално разложени, като народи."
Да,което се вижда ясно сега..при PEGIDA;
http://www.dw.de/thousands-march-against-anti-islam-pegida-movement/a-18171877
Разложените са на протест срещу исламизацията на Европа,а читавите човешки елементи,правят дудуци за по някое евро...

Активен
Хубавата България си отива-казваше прадядо ми.....дано е сгрешил..

branco

• Герой
  • Популярност: -62
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2916
  • Хубавата България си отива-казваше прадядо ми
« Отговор #21 -: 08 Януари 2015, 13:01:09 »

По делата им ще ги познаете....
Активен
Хубавата България си отива-казваше прадядо ми.....дано е сгрешил..

Allen Dulles

• Новобранец
  • *
  • Популярност: 41
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 89
« Отговор #22 -: 26 Януари 2016, 16:04:21 »

Мишок/офф, полудял си. Къде е жена ти Мюмюн? :D
Активен

Sturmmann Батбаянов

• Герой
  • Популярност: -1278
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2054

Хитлер е велик, а ти си МИШОК.
Активен
Капитализъм = диктатура на капитала

CHETNIK

• Коментатор
  • Популярност: -57
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 609

Хитлер е велик, а ти си МИШОК.
Велик еврейски приятел - бих казал.
Активен

SMF 2.0.6 | SMF © 2011, Simple Machines
Никоя част от този сайт не може да бъде копирана или репродуцирана, освен след писмено съгласие от страна на АТАКА © 2006 - Всички права запазени.