Вестник АТАКА

23 Септември 2017, 10:10:11
Добре дошъл/дошла, %1$s. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.

Радио Атака

Автор Тема: Тема за кучета и кучкари - долу котките !!!  (Прочетена 10350 пъти)

BRB

• Новобранец
  • *
  • Популярност: 2
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 35
Re: Тема за кучета и кучкари - долу котките !!!
« Отговор #30 -: 11 Юли 2012, 00:12:42 »

Знаете котките са врагове на мишките, а кучетата давят котки , та съм за кучетата и мразя от дете котките и ги убивах и мъчех садистично.
Като взема власта ще изкарам закон срещу гадните диви тъпанарски котки.

Ти наистина си тъпо парче - не знаеш ли че твоят идол - Васил Левски е взел куче,котка и агне и ги е научил да живеят в разбирателство, и не е бесел котките а е трепал предателите.

Я кажи как са се казвали кучето и котката на Апостола - това е начина да се поровиш из нета и да научиш нещо за Дякона

Изобщо  .... нищо добро не чака България, щом ти си се обявил за Баш Войводата.

Щом не си навит да се хвърлиш от високо, замисли се поне да се хвърлиш в морето с тежък камък на шията. Наистина ще си спестиш много мъки.
« Последна редакция: 11 Юли 2012, 00:12:18 от BRB »
Активен

МИШОК@

• Герой
  • Популярност: -441
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 6204
« Отговор #31 -: 11 Юли 2012, 10:10:52 »

Слабо ме интересуват имената на котките на Левски, аз мразя котки и ги изтезавам.
Като дете тренирах на тях как да коля и мъча турци. Слагал съм им и бомби с фитил и гледах как остават без глави. В у-ще учителките ми викаха че съм имал някакви отклонения, ама аз знам тези бяха мръсни комунистки.
Даже бях направил чета занимаваща се с избиване на котки и котенца - прекарвахме си страхотно.
Сега като голям съм готов за етническо прочистване: деца, жени, старци всичко мога да заколя и котките им разбира се.
Активен
Бъди верен до смърт , и ще ти дам венеца на живота (Откр. 2:10)

Зевзек

• Гост
« Отговор #32 -: 11 Юли 2012, 10:10:24 »

Не е християнско да се тормозят животни ! ДА ЖИВЕЯТ КОТАРАЦИТЕ !
Активен

МИШОК@

• Герой
  • Неактивен Неактивен
« Отговор #33 -: 11 Юли 2012, 12:12:52 »

Не е християнско да се тормозят животни ! ДА ЖИВЕЯТ КОТАРАЦИТЕ !
Не е християнско,но на някои им доставя удоволствие.
Да бе да живеят котките друг път - тия са гадни диви същества.
Активен

ничо_

• Герой
  • Популярност: 12
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 4394
  • СОФИЯ-БЕРЛИН-РИМ
« Отговор #34 -: 11 Юли 2012, 23:11:55 »

Сред животните кучето е това, което е негрото сред хомосапиенсите. Роб на верига за коричка хляп. Котката е гордо и непозволяващо гавра с личноста му животно.
Активен
БЪЛГАРИЯ НАД ВСИЧКО    

mister killer

• Гост
« Отговор #35 -: 11 Юли 2012, 23:11:52 »

Слабо ме интересуват имената на котките на Левски, аз мразя котки и ги изтезавам.
Като дете тренирах на тях как да коля и мъча турци. Слагал съм им и бомби с фитил и гледах как остават без глави. В у-ще учителките ми викаха че съм имал някакви отклонения, ама аз знам тези бяха мръсни комунистки.
Даже бях направил чета занимаваща се с избиване на котки и котенца - прекарвахме си страхотно.
Сега като голям съм готов за етническо прочистване: деца, жени, старци всичко мога да заколя и котките им разбира се.

Със сигурност имаш отклонения...
Активен

BRB

• Новобранец
  • *
  • Неактивен Неактивен
« Отговор #36 -: 12 Юли 2012, 00:12:18 »

Тогава спри да срамиш името му, и махни всички картинки на клетви,ками и кръстове,които си сложил в форума.

И спри да се наричаш хайдутин и православен, КОТКОУБИЕЦО

И сам прецени имаш ли нещо общо с Апостола
Цитат
„Ученицитѣ му разправятъ, че той вземалъ едно агне (символъ на смирение и кроткость), едно куче, (символъ на преданностьта и гордостьта) и една котка (символъ на ревностьта и разногласието). Тѣзи три животни отначало живѣели въ голѣма вражда помежду си. Той показвалъ на своитѣ ученици начина на примирението, успѣлъ да приближи тѣзи животни. Отначало тѣ бѣгали едно отъ друго, но толкова се сближили, че тритѣ вкупомъ стояли и не се раздѣляли. При напущане на учителствуването му, агнето далъ на единъ овчарь, кучето на другъ, а котката на ученика си Петъръ Стояновъ. На кучето казвалъ Никифоръ, на котката Рисиндра, а на агнето не се знае"

А кой го е писал това - няма смисъл да ти казвам - ти показваш такава начетеност, че няма начин да си пропуснал даже неиздадените и ненаписаните биографии на Васил Левски.

А най добре си духай по италианските чурки, взимай си 20-те евра и си събирай пари за пластика на сфинктера - ще ти трябва на стари години.

« Последна редакция: 12 Юли 2012, 00:12:30 от BRB »
Активен

МИШОК@

• Герой
  • Неактивен Неактивен
« Отговор #37 -: 12 Юли 2012, 12:12:45 »

БРБ ти да не си някаква мръсна котка а ? Пипна ли те - ще те изтезавам с кеф. Ще те одера жива, мама ти и котката мръсна долна подла свинска.
Активен

Зевзек

• Гост
« Отговор #38 -: 12 Юли 2012, 12:12:51 »

СВИНСКА КОТКА хахаха
Активен

МИШОК@

• Герой
  • Неактивен Неактивен
« Отговор #39 -: 12 Юли 2012, 13:01:39 »

СВИНСКА КОТКА хахаха
Кучетата са супер особено булдоците.
Моят френски булдог тия дни ми се обади и ми каза че вече бил станал български планински булдог - нова супер порода.
Понеже България и българското много му харесвали.
Активен

BRB

• Новобранец
  • *
  • Неактивен Неактивен
« Отговор #40 -: 12 Юли 2012, 13:01:55 »

БРБ ти да не си някаква мръсна котка а ? Пипна ли те - ще те изтезавам с кеф. Ще те одера жива, мама ти и котката мръсна долна подла свинска.

Хаха, как ще стане това,нали ако се покажеш извън нета ще се разбере че си изрусен пухкав мангал травестит  :D
Активен

МИШОК@

• Герой
  • Неактивен Неактивен
« Отговор #41 -: 12 Юли 2012, 18:06:09 »

Хаха, как ще стане това,нали ако се покажеш извън нета ще се разбере че си изрусен пухкав мангал травестит  :D
Ще тура на ченгела дето слагаме агнетата, а аз котките и ще одера жива уруспийо селска котешка свинска.
Активен

Зевзек

• Гост
Активен

Зевзек

• Гост
« Отговор #43 -: 12 Юли 2012, 18:06:29 »

Активен

МИШОК@

• Герой
  • Неактивен Неактивен
« Отговор #44 -: 12 Юли 2012, 18:06:41 »

Кучето си е куче: добро, верно, умно и весело.
Активен

SMF 2.0.6 | SMF © 2011, Simple Machines
Никоя част от този сайт не може да бъде копирана или репродуцирана, освен след писмено съгласие от страна на АТАКА © 2006 - Всички права запазени.