Вестник АТАКА

28 Юни 2017, 11:11:26
Добре дошъл/дошла, %1$s. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.

Радио Атака

Автор Тема: Краят на западната цивилизация и култура !!!  (Прочетена 22156 пъти)

МИШОК@

• Герой
  • Популярност: -441
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 6204

Имам лоши новини за поклониците на нацизма, расизма и викингите. Западната култура и цивилизация е мъртва, но не от сега , ами още от 10век. Сега обаче тялото и загни и се размириса много неприятни на : П******тия, извратеност, наркомания и ненормалщина. В България медиите постоянно ни обясняват колко : са свестни, готини, културни и добри хората на запад, ама лъжат - точно обратното са.
Как така е загнила културата им ?
Културата идва от религията. С изпадане в ерес католиците изпадат и в гордост и от там пътя е кратък.
От еретиците пък се появяват сектанти и така до ден днешен, когато се роят дегенерати и хомо-сексуалисти.
Ако някой е живял на запад знае че на практика всеки: негър, арабин, циганин е по-свестен от западният човек. На практика цветът на ЕС сега не са европейците а емигрантите. Европа иска да ги претопи и деградира, но трябват години за това. Ако човек на запад си има работа с бял европеец : винаги ще има проблеми и неприятности. На думата им не може да се вярва, непостонянни са, лигави, лъжливи, доносници и то големи, подлеци, мръсници и ненормалници, както и педали и наркомани. Виж със всеки негър, арабин, турчин или какъвто и да е друг без латиноамериканец може да се разбереш, със европееца НЕ не става и не може.
Най зле са англоговорящите, после немците, холандците и т.н.
За това ми е и странно как бг-националисти стенят за западната европейска култура че я унищожавали. Тоя  няма отдавна бе хора. Бяла Европа е на ниво по ниско в морално отношение от черна Африка.
Да паднеш на нивото един негър да е по-качествен човек от тебе сами си правете сметката за какво става дума.
Активен
Бъди верен до смърт , и ще ти дам венеца на живота (Откр. 2:10)

МИШОК@

• Герой
  • Неактивен Неактивен

Погледнете им само спортистите на запада, повечето са цветнокожи. Моралното падение ги е довело до физическо немощие. Тука катоохрана общувам със всякакви и от опит мога да ви кажа че от западняка нищо не става. Нито като се бият се бият, като хората, нито са възпитани, нито нищо.
Негрите са по-възпитани от белите.
Активен

МИШОК@

• Герой
  • Неактивен Неактивен

Пич нацизма на който си привърженик им беше последният  безмислен опит, но както се знае и е естествено се провалиха и от тогава, всеки негър морално е на по-високо ниво.
Активен

Зевзек

• Гост

Пич нацизма на който си привърженик им беше последният  безмислен опит, но както се знае и е естествено се провалиха и от тогава, всеки негър морално е на по-високо ниво.
Глупости ! Негър и морал в едно изречение е несъвместимо ! Европейската цивилизация е доказано най-интелигентната !
Активен

МИШОК@

• Герой
  • Неактивен Неактивен

Глупости ! Негър и морал в едно изречение е несъвместимо ! Европейската цивилизация е доказано най-интелигентната !
Ми ела тука до Италия и за една вечер ще ти покажа че един негър е по-качествен човек от западняците. Европейската цивилизация е доказано най-дегенеративната и изродената и в това няма никакво съмнение.
Не трябва да смесваш научните открития с морала.
Активен

МИШОК@

• Герой
  • Неактивен Неактивен

Жестоката истина е че думата на: негър, арабин, турчин или друг без латиноамериканец струва много повече от тази на западният човек.
До преди да дойда тука го бях чел, но не го вярвах. Истината е още по-гадна и от тази дето я пишат.
Активен

Зевзек

• Гост

Ми ела тука до Италия и за една вечер ще ти покажа че един негър е по-качествен човек от западняците. Европейската цивилизация е доказано най-дегенеративната и изродената и в това няма никакво съмнение.
Не трябва да смесваш научните открития с морала.
Значи и ти катоевропеец си дегенерат и изрод, така излазя  :D
Активен

МИШОК@

• Герой
  • Неактивен Неактивен

Зевзек зададе добър въпрос. Отговорът е че в Европа има два вида култури: православна и западна католическо-протестантска.
Между тези две култури разликата е огромна и хората в културно отношение нямат нищо общо едни с други.
България не е част от западната култура, а от източната т.н. византийска.
И накрая : когато бях модернист по западен образец- бях голям боклук, поне така се определям аз.
Активен

МИШОК@

• Герой
  • Неактивен Неактивен

Как ще видиш истината и прозреш културата, възпитанието, интелекта, човешките взаимоотношения, когато си влязал в най-миризливия и жалък италиански кенеф, а редом с тебе съжителстват чернилки, араби, цигани, сган, джанкиз, бамс, моронс и други мадъфакърс?

Като съдя по това какво пишеш и как те оценя форумната аудитория, ти просто си един от онези, които описваш.
Не е зле да пишеш по темата, а не да се заяждаш с мене. Оппа забравих че на хората от запада това им е нивото на културата - просташко и ненормално.
Не случайно си известен из форумът, като голям лъжец.
Активен

МИШОК@

• Герой
  • Неактивен Неактивен

Тъпанарино деградирал йерархията за която говориш е дегенеративна. Мене подобни неща в този живот не ме интересуват. Моята стълбица е : какво си направил и какво правиш за България и как изглеждам пред Бога. Твоите П******тки разбирания и оценки просто не ги разбирам.
Между другото не съм в никакъв кенеф и съм на доста високо ниво във йерархията.
Аз например съм член на настоятелството на българската православна църква в Милано и хората ме уважават. А ти на какво си член и кой те уважава а ?
Те тоя те уважава.
Активен

МИШОК@

• Герой
  • Неактивен Неактивен

Всички български педери се оредихте около нашата П******тка църква в Италия - не че в САЩ или Канада е нещо по-различно: кой раздава манджата и сандвичите на булгар-клошар, кой го раздава КУРиер на свещената обител, кой като тебе станал "паркинг" за много членове с висящи параграфи и т.н.  :lol:

Това друсан ли го написа - нормално нали си от западната култура на наркоманията.
И накрая нали си знаеш : да ти е** ненормалната уруспия !!!
Активен

МИШОК@

• Герой
  • Неактивен Неактивен

Вижте сега, на запад хората са наобратно: кръстят се наобратно, черната котка им носи щастие, П******тията им харесва, евреите също и т.н.
За това каквото ви кажат там го правете на обратно и всичко ще ви е наред.
Тука пише на метрото да си купувам билет - наобратно не си купувам билет, като ме хванат ми искат документите - наобратно не им давам нищо.
По ескалаторите пише да седиш вдясно - наобратно седя в ляво.
В работата ми казаха да съм, много учтив с клиентите - наобратно ръчкам ги като говеда и им крещя и са доволни как работя.
И така карайте я само на обратно на това, което вика запада.
Активен

Радославистъ

• Редовен
  • **
  • Популярност: 122
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 361
  • За русофилите и сърбоманите - Смъртъ!

черната котка им носи щастие
А всъщност как е - черната котка носи нещастие ли?  :o
Активен
Ние ще воюваме противъ сърбите едновременно с храбрите войски на Централните империи!

branco

• Герой
  • Популярност: -62
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2916
  • Хубавата България си отива-казваше прадядо ми

Вижте сега, на запад хората са наобратно: кръстят се наобратно, черната котка им носи щастие, П******тията им харесва, евреите също и т.н.
За това каквото ви кажат там го правете на обратно и всичко ще ви е наред.

И така карайте я само на обратно на това, което вика запада.
Нали нямаше значение как се кръстят?!Сега ...!!?
Няма никакво значение как точно ще се кръстиш !!! Важно е да не се отстъпва от догмите и писанията на светите отци. Календара не е отстъпване от догматиката.
?!?!?!?!?!?!?!!?!?!?!?!?!!?!?!!?!?!!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?
Активен
Хубавата България си отива-казваше прадядо ми.....дано е сгрешил..

МИШОК@

• Герой
  • Неактивен Неактивен

черната котка им носи щастие
А всъщност как е - черната котка носи нещастие ли?  :o
Аз съм православен и не вярвам в суеверия за черни котки.
Важното е да не правите както правят на запад.
Бранко няма значение как се кръстят, ама щом не е като нас не е правилно. Ние българите сме всичко правилно, а те всичко наопаки. Даже църквите им гледат наопаки. Сега си карах колелото и гледам един кръст направен от дърво - добра идея, ама го сложили наопаки и него.
Активен

SMF 2.0.6 | SMF © 2011, Simple Machines
Никоя част от този сайт не може да бъде копирана или репродуцирана, освен след писмено съгласие от страна на АТАКА © 2006 - Всички права запазени.