Вестник АТАКА

25 Април 2017, 19:07:12
Добре дошъл/дошла, %1$s. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.

Радио Атака

Автор Тема: Краят на западната цивилизация и култура !!!  (Прочетена 21713 пъти)

Зевзек

• Гост

няма значение как се кръстят, ама щом не е като нас не е правилно.
Е как хем няма значение, хем не е правилно !?!?!? Има или няма значение последно !
Активен

МИШОК@

• Герой
  • Популярност: -441
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 6660

няма значение как се кръстят, ама щом не е като нас не е правилно.
Е как хем няма значение, хем не е правилно !?!?!? Има или няма значение последно !
И има и няма. Нашто е добро , западното лошо - щом не се кръстят, като нас е лошо. Аз например никога не бих се прекръстил като католиците - за мене това е отричане от вярата.
От богословска гледна точка начина на кръстене обаче не е толкова важен.
Активен
Бъди верен до смърт , и ще ти дам венеца на живота (Откр. 2:10)

branco

• Герой
  • Популярност: -62
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 3038
  • Хубавата България си отива-казваше прадядо ми

Ааа,да ги нямаме тези.Мократа връв е българска поговорка,трябва да я знаеш?!
Много добре знаеш в каква връзка ми го каза това,което го копнах,пък то си го и пишеш..всеки може да го прочете....че няма значение как се кръстиШ.Не как се кръстят,ами как се кръстя аз..и тези като мен.
Та това ми бе въпроса.Последно как?!Има или няма значение?!
Активен
Хубавата България си отива-казваше прадядо ми.....дано е сгрешил..

МИШОК@

• Герой
  • Неактивен Неактивен

От богословска гледна точка няма нарушаване на догматиката с начина на кръстене. Обаче всички знаеме че еретиците католици и произлизащите от тях секти се кръстят по друг начин. Тоест така се означава и религиозната им принадлежност. Православните се кръстиме по наш си начин и никак не е редно да го правиме по чуждият начин. Бранко , много добре знаеш какво говоря - не се прави че не разбираш. католиците не с начина на кръстене и почитане на статуи вместо икони са нарушили догматиката.
Активен

МИШОК@

• Герой
  • Неактивен Неактивен

И сега по темата. на запад понеже са сатанизирани всичко е като при дявола : наобратно.
Българите си мислят че на запад: ще ги оценят, като работят и са старателни. Да но не е така - никой тука не цени хората за това че работят и са старателни, даже напротив - дразнят се от такива хора и гледат да ги провалят. Тука се ценят подмазвачите, доносниците, мръсниците.
Активен

Зевзек

• Гост

Тука се ценят подмазвачите, доносниците, мръсниците.
То било съвсем като в БГ у Европата бре :D
Активен

МИШОК@

• Герой
  • Неактивен Неактивен

Не никак не е даже подобно. Българите само така си мислят , ама защото медиите са им го казали.
Активен

Зевзек

• Гост

Не никак не е даже подобно. Българите само така си мислят , ама защото медиите са им го казали.
Бе те българите са прости бре, каквото им кажат медиите медиите това си мислят  :D Добре, че се появи спасителя от Милано, че да им донесе просветление !
Активен

МИШОК@

• Герой
  • Неактивен Неактивен

Ми те и на запад хората вярват на медиите. Аз не съм от Милано, а от София - тука съм временно.
Активен

МИШОК@

• Герой
  • Неактивен Неактивен

Човек, катоопознае запада и остава шокиран. Ето чак сега разбирам защо всеки опит да се копират западни идеологии и философии - предварително е обречен на провал.
Активен

Радославистъ

• Редовен
  • **
  • Популярност: 122
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 361
  • За русофилите и сърбоманите - Смъртъ!

От богословска гледна точка няма нарушаване на догматиката с начина на кръстене. Обаче всички знаеме че еретиците католици и произлизащите от тях секти се кръстят по друг начин. Тоест така се означава и религиозната им принадлежност. Православните се кръстиме по наш си начин и никак не е редно да го правиме по чуждият начин. Бранко , много добре знаеш какво говоря - не се прави че не разбираш. католиците не с начина на кръстене и почитане на статуи вместо икони са нарушили догматиката.
Значи, когато се нарушава православната догматика е лошо, но когато се нарушава православното предание всичко е наред, така ли?  :o
Активен
Ние ще воюваме противъ сърбите едновременно с храбрите войски на Централните империи!

Зевзек

• Гост

на запад понеже са сатанизирани всичко е като при дявола : наобратно.
A пък още по-НА ЗАПАД стават още по-сатанизирани ! Дори движението им е наобратно !!! Сатанисти мръсни, църкви ще ми вдигат на всеки ъгъл  :D
Активен

МИШОК@

• Герой
  • Неактивен Неактивен

Дебеловратогъзия, ако иде у наш Лондон или нейде тъдява, сто на сто ще го мачка я некой дабъл декър, я някой "самосвал", оти ке гледа наопаки.

В това отношение, карането у лево, ще се отрази фатално на един Мишок гледащ у десно.   :D
Там първо са си обърнали мозъците наопаки, после движението и накрая естествено и резбите. Много ясно че ако ида в Англия ще карам кола по нормалният начин на движение - тези изроди ще трябва да се съобразяват с мене, ако не ше ги бия мама им сектанска.
Там вече са супер наобратно и имат и жени свещенички. :D :D :D
Активен

Зевзек

• Гост

Там първо са си обърнали мозъците наопаки, после движението и накрая естествено и резбите. Много ясно че ако ида в Англия ще карам кола по нормалният начин на движение - тези изроди ще трябва да се съобразяват с мене, ако не ше ги бия мама им сектанска.

Aбе много хора така са си мислели, че са по-велики от системата и че системата трябва да се съобразява с тях, ама обикновенно след 20 минути се озовават във Фелтамския пандиз  :D :D :D
Активен

МИШОК@

• Герой
  • Неактивен Неактивен

Aбе много хора така са си мислели, че са по-велики от системата и че системата трябва да се съобразява с тях, ама обикновенно след 20 минути се озовават във Фелтамския пандиз  :D :D :D
Може, ама съм последовател на четници и хайдути и ще си взема оръжие и бомби - да ги видиме как ше ме хванат. Поне 3-ри дена ще го държа Лондон във въздуха. Защото са ненормалници. :D :D :D
Активен

SMF 2.0.6 | SMF © 2011, Simple Machines
Никоя част от този сайт не може да бъде копирана или репродуцирана, освен след писмено съгласие от страна на АТАКА © 2006 - Всички права запазени.