Вестник АТАКА

25 Април 2017, 19:07:32
Добре дошъл/дошла, %1$s. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.

Радио Атака

Автор Тема: Краят на западната цивилизация и култура !!!  (Прочетена 21712 пъти)

Зевзек

• Гост

Там първо са си обърнали мозъците наопаки, после движението и накрая естествено и резбите. Много ясно че ако ида в Англия ще карам кола по нормалният начин на движение - тези изроди ще трябва да се съобразяват с мене, ако не ше ги бия мама им сектанска.

Aбе много хора така са си мислели, че са по-велики от системата и че системата трябва да се съобразява с тях, ама обикновенно след 20 минути се озовават във Фелтамския пандиз  :D :D :D
Може, ама съм последовател на четници и хайдути и ще си взема оръжие и бомби - да ги видиме как ше ме хванат. Поне 3-ри дена ще го държа Лондон във въздуха. Защото са ненормалници. :D :D :D
Бе баш на 3-тата минута ще те разфасоват от Скотланд ЯрдО  :D
Активен

branco

• Герой
  • Популярност: -62
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 3038
  • Хубавата България си отива-казваше прадядо ми

Обаче всички знаеме че еретиците католици и произлизащите от тях секти се кръстят по друг начин. Тоест така се означава и религиозната им принадлежност. Православните се кръстиме по наш си начин и никак не е редно да го правиме по чуждият начин. Бранко , много добре знаеш какво говоря - не се прави че не разбираш. католиците не с начина на кръстене и почитане на статуи вместо икони са нарушили догматиката.
Ама аз ли се правя ,че не разбирам или кой?!Първо казваш,че начина на кръстене не е важен,сега пък,НИКАК НЕ НЕ РЕДНО ДА ГО ПРАВИМЕ ПО ЧУЖДИЯТ НАИЧН..?!
Та за това те попитах конкретно,последно как?!Защото в първия момент ми заприлича на Бойко тиквата..той така прави..сутрин каже едно,на обяд противоположното!?
Активен
Хубавата България си отива-казваше прадядо ми.....дано е сгрешил..

МИШОК@

• Герой
  • Популярност: -441
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 6660

Ама аз ли се правя ,че не разбирам или кой?!Първо казваш,че начина на кръстене не е важен,сега пък,НИКАК НЕ НЕ РЕДНО ДА ГО ПРАВИМЕ ПО ЧУЖДИЯТ НАИЧН..?!
Та за това те попитах конкретно,последно как?!Защото в първия момент ми заприлича на Бойко тиквата..той така прави..сутрин каже едно,на обяд противоположното!?
Аз ти го написах в тази тема, която е за съвсем друго сигурно 5 пъти. Повече няма да го обяснявам - за мене въпроса е приключен.
На тези дето сутрин са едно , а вечер друго приличат т.н. старостилен синод.
Пусни си тема по въпроса и не отклонявай тази в различна посока. Но и да пуснеш тема пак няма да го обясня, понеже ти упорито се правиш че не разбираш. А ми се струва че се и заяждаш.
Активен
Бъди верен до смърт , и ще ти дам венеца на живота (Откр. 2:10)

МИШОК@

• Герой
  • Неактивен Неактивен

[/quote]Глупости тези са обикновени П******ти и то големи - нищо не става от тях.
Активен

Зевзек

• Гост

Глупости тези са обикновени П******ти и то големи - нищо не става от тях.
[/quote]Виж сега - не се дръж като форумните палячовци Щурмана и Авитохола. Тука някой хора сме живяли, живеем и познаваме западната система. Нямаш шанс срещу Кралската гвардия, ако ще и да си опасан с бомби целия  :D :D :D
Активен

МИШОК@

• Герой
  • Неактивен Неактивен

Глупости тези са обикновени П******ти и то големи - нищо не става от тях.
Виж сега - не се дръж като форумните палячовци Щурмана и Авитохола. Тука някой хора сме живяли, живеем и познаваме западната система. Нямаш шанс срещу Кралската гвардия, ако ще и да си опасан с бомби целия  :D :D :D
[/quote]Абе скотланд ярд кралската гвардия ли е ?
Нещо се оплете!!!
Ако трябва и с ракети ше се опаша, ама тези са П******ти.
Активен

Зевзек

• Гост

Ти да не започна да връзваш кънките вече, а  :D Май се оплете какви простотии ръсиш в последнтие няколко поста :) Първо казах за Скотланд Ярд, после споменах и Гвардията като взе да обясняваш как ще ги взривяваш. Да съм казал, че са едно и също не си спомням. Па знам по-добре от теб кое как е у Лондоня, вЕрвай ми  :lol:
Активен

МИШОК@

• Герой
  • Неактивен Неактивен

Пич не ме интересува Лондон или друг западен град и не искам даже да знам как е там.
На запад хората вече не се женят под 35-36г. възраст били млади.
Една жена до тази възраст, смятайте колко са я дупчили и що за боклук е станала, ама така е на запад. Да имаш 1-во дете след 40г. не е особено нормално, но на запада е така.
После стенят че загивали, ми то оставаше и да не загиват.
Активен

Зевзек

• Гост

Пич не ме интересува Лондон или друг западен град и не искам даже да знам как е там.
Една жена до тази възраст, смятайте колко са я дупчили и що за боклук е станала, ама така е на запад. Да имаш 1-во дете след 40г. не е особено нормално, но на запада е така.
Бе ти сигурен ли си, че наистина живееш в Западна Европа бре аланкоолу ???? Моите наблюдения са, че се женят на по 25 години най-много и дори раждат твърде млади.
Активен

МИШОК@

• Герой
  • Неактивен Неактивен

Бе ти сигурен ли си, че наистина живееш в Западна Европа бре аланкоолу ???? Моите наблюдения са, че се женят на по 25 години най-много и дори раждат твърде млади.
От коя страна това ? Цяла западна Европа има проблем с раждаемоста, а ти не си го видял.
Активен

МИШОК@

• Герой
  • Неактивен Неактивен

Снощи ме викнаха за 4 часа да пазя една изложба на половери. Та целият западен елит беше там, ама аз отначалото не разбрах и си помислих че банда клошари напада изложбата та ги спрях веднага. Чак после се досетих че да си: ненормален, като клошар, П******т или магьосник е модерно и тези така са се направили от модернизъм.
От както аристокрацията отстъпи водачеството на цървулите - запада се срива със страшна сила.
Активен

МИШОК@

• Герой
  • Неактивен Неактивен

Много хора си мислят че тези на запад са като нас и ние сме част от тяхната европейска култура.
Медиите и те това ни го набиват в главата. не драги: ние нямаме нищо общо с тях, с тяхната култура и светоглед.
Харесва ви или не сме по-близо до руснаците и дори до турците отколкото до западна Европа.
Само човек живял известно време на запад и наблюдавал ги може да прецени за какво става дума.
Между другото съм бил и доста пъти в Турция , та имам и от там наблюдения.
Под култура не трябва да разбираме натрапените ни от медиите представи, като театър, опера, поезия и подобни, а отношенията на хората, начина им на поведение и начина по който празнуват или тъжат.
Активен

Зевзек

• Гост

Много хора си мислят че тези на запад са като нас и ние сме част от тяхната европейска култура.
Медиите и те това ни го набиват в главата. не драги: ние нямаме нищо общо с тях, с тяхната култура и светоглед.
Харесва ви или не сме по-близо до руснаците и дори до турците отколкото до западна Европа.
Само човек живял известно време на запад и наблюдавал ги може да прецени за какво става дума.
Между другото съм бил и доста пъти в Турция , та имам и от там наблюдения.
Под култура не трябва да разбираме натрапените ни от медиите представи, като театър, опера, поезия и подобни, а отношенията на хората, начина им на поведение и начина по който празнуват или тъжат.
мНогО ТЪПО Мнение бе
Активен

Търпелив

• Шампион
  • Популярност: 319
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 13348
  • в политиката и един мандат им е много

Добре го каза. Културата е в отношенията ни. Другото,че е култура не е сигурно. Може да бъде култура един филм,една постановка и т.н. , но може и да не бъде.Стиховете също.
Операта не съм я разбирал никога,въпреки че има някои големи изпълнения,които съм слушал.
Активен
Плевнелиев и ГЕРБ угодничат на поробителите на България!
И 120 депутати са твърде много в Народното събрание!

МИШОК@

• Герой
  • Неактивен Неактивен

Добре го каза. Културата е в отношенията ни. Другото,че е култура не е сигурно. Може да бъде култура един филм,една постановка и т.н. , но може и да не бъде.Стиховете също.
Операта не съм я разбирал никога,въпреки че има някои големи изпълнения,които съм слушал.
Операта е култура, но не наша българска. Пробутват ния постоянно понеже не я разбираме.
Активен

SMF 2.0.6 | SMF © 2011, Simple Machines
Никоя част от този сайт не може да бъде копирана или репродуцирана, освен след писмено съгласие от страна на АТАКА © 2006 - Всички права запазени.