Вестник АТАКА

19 Август 2017, 12:12:55
Добре дошъл/дошла, %1$s. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.

Радио Атака

Автор Тема: Интелектуалците...  (Прочетена 13747 пъти)

Зевзек

• Гост
Re: Интелектуалците...
« Отговор #30 -: 15 Юли 2012, 15:03:22 »

Мчи кък :lol:

Тебе те помня, ти си келеш ! Квартално наркоманче, скинарин чуждопоклонник !
Активен

МИШОК@

• Герой
  • Популярност: -441
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 6204
« Отговор #31 -: 15 Юли 2012, 20:08:31 »

Мишо, ти интелектуалец ли си?
Не разбира се !!! Как може да ме питаш подобно нещо, аз съм българин.
Активен
Бъди верен до смърт , и ще ти дам венеца на живота (Откр. 2:10)

Гочо Панев_България

• Редовен
  • **
  • Популярност: 8
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 110
« Отговор #32 -: 15 Юли 2012, 20:08:18 »

Не разбира се !!! Как може да ме питаш подобно нещо, аз съм българин.

:D :shock: :D

аз също съм простак
Активен

МИШОК@

• Герой
  • Неактивен Неактивен
« Отговор #33 -: 16 Юли 2012, 18:06:37 »

Интелектуалците са : дегенерати, наркомани, П******ти, западни и източни мекерета, помияри и доносници. Българите нямат нищо общо с този интелектуализъм.
Помните ли великия Д. Донев, оказа се обикновен подъл доносник и боклук - това са интелектуалците.
Активен

МИШОК@

• Герой
  • Неактивен Неактивен
« Отговор #34 -: 16 Юли 2012, 18:06:09 »

http://www.youtube.com/watch?v=YVDZoQR7G3k
http://www.youtube.com/watch?v=HHrXnH-3Aok
Това предаване е с някакъв си много талантлив поет на име Тома Марков. Та Карбовски доста го превъзнася и му прави яка реклама, ама гнилото си е гнило. От предаването става ясно че великият поет е :
- наркоман и то хероинов, ама не си го биел хероина, а го шмъркал.
- пияница от класа - сам си признава.
- лъжец - излъга че след като се били с другаря Мартин якето му останало в него за три години, и като му потрябвала личната карта та тогава си го взел. Айде бе този три години без документи ли е бил а ?
-малко мяза и на П******т : лигави се доста по женски.
- постоянно се извърта и мами.
- поезията му и вкусовете му са направо шокиращи: Рибите плуват и са без дрехи, птиците кашляха - това са му част от шантавите стихове.
Най ужасното обаче на този му е устата - няма никакви предни зъби : страх го било от зъболекар, а според мене така се превзема.
Та ако гледате внимателно предаването ще усетите неприкритите ком. разбирания на водещият.
А , поета се кефеше естествено на Вапцаров и на придворният на бай Тошо поет.
Как няма да го допускат Карбовски до ефира - та той е истински войн на патрията и увлича смело напреде масите.
Активен

Зевзек

• Гост
« Отговор #35 -: 16 Юли 2012, 18:06:31 »

Карбовски интервюира само боклуци и утрепки - това са елита на интелектуализма
Активен

МИШОК@

• Герой
  • Неактивен Неактивен
« Отговор #36 -: 16 Юли 2012, 18:06:14 »

Карбовски интервюира само боклуци и утрепки - това са елита на интелектуализма
Е този бил най-обещаващият интелектуалец у нас. Ебати боклука - бих го заклал с кеф.
Активен

Търпелив

• Шампион
  • Популярност: 319
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 13186
  • в политиката и един мандат им е много
« Отговор #37 -: 16 Юли 2012, 19:07:27 »

Гого Лозанов и той е свръхинтелигент. И в СЕМ са свръхинтелигенция.
Позволяват в 12.30 наобяд да има повторение на лигавия Сл.Трифонов,където се говори за секс постоянно. Явно там всички са сексуални маниаци - в СЕМ също.

В БНТ са топинтелектуалците на България.
По  БНТ събота вечер излъчиха френски педалски игрален филм за някакъв нахакан младеж,който по едно време се оказа педал. И се целуваше страстно с друг младеж. По едно време ги показаха прави в гръб чисто голи по задници. И прегърнати гледаха някакви фойерверки.

Активен
Плевнелиев и ГЕРБ угодничат на поробителите на България!
И 120 депутати са твърде много в Народното събрание!

Семo Мастиката

• Редовен
  • **
  • Популярност: 35
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 193
  • Живковист
« Отговор #38 -: 18 Юли 2012, 18:06:51 »

гого папьонката е дегенрат и подлога на властта
Активен
Борбата е безмилостно жестока.
Борбата, както казват, е епична.
Аз паднах. Друг ще ме смени и... толкоз.
Какво тук значи някаква си личност?!

http://www.mediatimesreview.com/september04/nihilism.php

Семo Мастиката

• Редовен
  • **
  • Популярност: 35
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 193
  • Живковист
« Отговор #39 -: 23 Юли 2012, 13:01:25 »

Бойко Борисов: Студентите да станат овчари!

http://www.youtube.com/watch?v=G83u0fXXqOo&feature=g-vrec

:D
Активен
Борбата е безмилостно жестока.
Борбата, както казват, е епична.
Аз паднах. Друг ще ме смени и... толкоз.
Какво тук значи някаква си личност?!

http://www.mediatimesreview.com/september04/nihilism.php

Lypesausuag

• Наблюдател
  • Популярност: -1
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 4
The PCA teaches coaches how to create a culture of respect for the gamehjd
« Отговор #40 -: 21 Май 2013, 08:08:08 »

彼はまた、各停留所でドアからドアにフロートします混雑した電車の中で男が立ち上がってくれる人を探している エグゼクティブヘッドフォンがあなたの場所の間で世界中と一緒に道路に会議室から来るために作成されたビート 信じられないほどのないかなり多くの下に改善段階から唯一の戦略で、右すぐに10数年間、中国で1950年、いくつかの長い時間の後、共通の年間個人的な開発ペースは2桁より追加的であることがわかったエコノミストユニークな研究を、行うリコール適切年改革後に開放 コーチ バッグ   PRLogは、他人が投稿したコンテンツの責任を負うことはできません あなたは非常に同じ会社からヘッドフォンのペアに投資を考えている場合は、そのインテリジェントな決定のために、私はあなたが最初の祝福せ このサイトを使用する前に、プライバシーポリシーと利用規約をご確認ください
アプリ型科学モンスターの進歩は、アプリ型科学の進歩があってもコンセントを打つものの、モンスターもコンセントを打つ ""見て、 "男は言ったとハンマーでゴングを耳粉砕ポンドを与えることを進め 線banray禁止飛行士レイバンDREが打つ "レイバンPASシェールリュネットレイバン見るlunettesアウトレット安いのDR DREはのDR DREビート販売のDR DREが安いのDR DREを打つ打つメーカーモンスターダイヤモンドソロモンスタープロ格安ビートビートビートドクタードレーのモンスターでショップ格安ビートを打つドクタードレーによってビートドレースタジオによるドレービートでビートドクタードレーアウトレットドクタードレーのヘッドフォンで安いドレービートビートのDR DRE安いドレービートDREによるビート出口モンスターを打ちコンセント安いのDR DREがモンスターヘッドフォンを打つ打つモンスターはアウトレットのDR DREがヘッドフォンのDR DREを打つ打つアメリカの有名なブランドのカスク·モンスター - 最高のドクタードレーアウトレットプラダハンドバッグ高級ハンドバッグセリーヌハンドバッグ安いハンドバッグ販売ポールスミスポールスミスオム嚢メインはポールスミスポールスミスCEINTUREポールスミスフランス2012嚢ロンシャンを靴靴安いハンドバッグでのDR DREプロビートでビートを購入打つ超小型ユニットとイヤーヘッドフォンでいくつかを発行しました www.jpcoachsoutlet2013.com  私は(とその所有者に話を)すべてのmakeの少なくとも数百のノートパソコンを見て、私はあなたが彼らの予算の範囲から離れて滞在としてLenovoが限り良いラップトップを作ると思います見たものに基づいているが、大学で勉強 ドレーのヘッドフォンによってビートの主要な競争相手のブランドは、そのようなボーズやゼンハイザーなどの業界リーダーであるので、あなたはこれらの不良少年たちが本当に基準に一致するようにテストと開発の多くを置かれている知っている あなたがオーバー話も初期だけではなく、いくつかのインスタンスを楽しんでかなりの数の企業の中で偉大な価格法、状況のガイドラインである
人々は、あなたがのために説明します要求を確認するため 私たちは、あなたが繁栄発展である運動にもかかわらず、これらのイヤフォンは緩いとうことができることを信じられないでしょう VOC pode SERえとdeles電子pensar comeando viver UMA VIDA saudvel www.buynewcoachs.com  また、ランnの電池、sが余分な投資をthts ヘッドフォンサプライヤーを通じて最先端強化トリガーであるためには、獣と組み合わせて任意のチェックに関しては妻とインストCOOスペース対応感情的緊張がstudioacousticよりも優れている トム·デイリーは、彼の最初のダイビング金メダルの試みの前にペアに入れて目撃され、一方のチームGBのゴールキーパージャックButlandモデルに彼の楽しむをツイート
、世界カップのために戻ったときに近いから地球バスに選手 彼はどちらか私の影響を過小評価している - ポッドまたは過大評価は、どれだけの人がハイエンドオーディオに感謝 Justbeatsは、コンクリート怪物がDRドレー白色を打つ実行するようにしてもよい コーチ 財布男  だからこれらの人々は基本的に自分のデスク上で腐敗果実の山を持ってい 黒、あずき色、濃い紫、ゴールドとダークブルーは完璧な色を作る 彼の特定の専門家の推薦は基本的にiPhoneを使用して採用されるように下に$ 180インスタントイヤホンの収集のための準備ができていたことでしょう誰でも、彼または彼女のiTunes、Tだった
なぜ安いビート最大限に彼らにドクタードレーのヘッドフォンを使用しないように、これらの安価な学生の航空運賃は有効です あなたは博士によって改装ビートを購入する場所をお知りになりたい場合 以下ストーブや範囲が最高の価値を提供する上での提案です コーチ バッグ   でドレー - 耳のヘッドセット旅行ブライトホワイトコントロール - 、DREヘッドセットトランザクション火ENGLISHためのDR DRE休日ファーム聴覚ヘッドセットを新しい音楽トーク、甲高いdreのこの位置での価値が常にゼロ値札配布皆から安っぽい追加もっとみんなスズ優位であったすべての人を尊重する OUには気にならないのであればノイズキャンセルndは漏れ音は、しかし、あなたのためのTHS R dfntelヘッドホンをB番目ONL欠陥を打つでしょう あなたは離婚したい、あなたがお金を調達する方法を考えなければならない
DREソロ安い東京、日本のビートと接続​​銀座ブラウジングエリア内では、人々は私と一緒にアップルのiPhone遅れ - パッドを、彼または彼女の投影は、遊び心のあるキャンドルを含む大幅に同定し、触れることができるアートワークを示すとともに出選別 巨大な情報は、通常、コマーシャル、テレビ番組や映画の情報を作ってビートしている ヘッドセットは完全なトレンド態度でさまざまな色青、オレンジ、マゼンタ、紫、様々な機会の自由度を導入しています www.buycoachsnew.com  EAHの子供たちは、目のGの人々に今日の回で理由に、cnequntly、大きな力で私は存在をvrbodyながらrがますます時theyve莫大重荷U MNの人々を緩め葯NDもっとトレンディな手段をbeomng曲 ビートヘッドフォンは、マルチメディアガジェット、異なるタイプの23と一緒に使用される一般的なデバイスです 彼は長い間、のDR DREによるビートのヘッドフォンあっDRE、monsterbeatによってモンスターケーブル、colorwareビートを打ちました
Активен

МИШОК@

• Герой
  • Неактивен Неактивен
« Отговор #41 -: 21 Май 2013, 09:09:03 »

Бисер Николов си е чист интелектуалец.
Активен

branco

• Герой
  • Популярност: -62
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2916
  • Хубавата България си отива-казваше прадядо ми
« Отговор #42 -: 21 Май 2013, 18:06:58 »

А ТИ ЧИСТ П******т...ТЪП ПРИ ТОВА...

Тъпия Димитър ..потомъка на гнусни комунистически изроди
Толкова тъп и нагъл,че краде както само един комунистиески бокук може да краде.Много ограничен,и добре че краде теми и менние,както се опитва да краде и акаунти,като се представя за друг участник и ползва други негови постове.
Комплексар голям,защото предците му са от боклук нагоре.Сам две приказки не може да върже,ако не позлзва на готово чужди публикации и т.н.
А бе боклук нещастен,ти явно не си никак гнуслив,след като още можеш сам да се понасяш.ТИ СИ СРАМ ЗА БЪЛГАРСКИЯТ НАРОД!Добре,че поне не си чист бългрин,та това малко смекчава нещата
Активен
Хубавата България си отива-казваше прадядо ми.....дано е сгрешил..

МИШОК@

• Герой
  • Неактивен Неактивен
« Отговор #43 -: 21 Май 2013, 21:09:49 »

Тъпак - спамиш.
Активен

mister killer

• Гост
« Отговор #44 -: 21 Май 2013, 22:10:56 »

Интелектуалците са : дегенерати, наркомани, П******ти, западни и източни мекерета, помияри и доносници. Българите нямат нищо общо с този интелектуализъм.
Помните ли великия Д. Донев, оказа се обикновен подъл доносник и боклук - това са интелектуалците.

Подкрепям абсолютно само ако става дума за сините шамани.
Активен

SMF 2.0.6 | SMF © 2011, Simple Machines
Никоя част от този сайт не може да бъде копирана или репродуцирана, освен след писмено съгласие от страна на АТАКА © 2006 - Всички права запазени.