Вестник АТАКА

24 Юни 2017, 15:03:54
Добре дошъл/дошла, %1$s. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.

Радио Атака

Автор Тема: Православни християни и други.  (Прочетена 24030 пъти)

CHETNIK

• Коментатор
  • Популярност: -57
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 585
Православни християни и други.
« -: 02 Октомври 2012, 18:06:35 »

По молба на уважаваният дегенерат Нелегален пускам тази тема.
На света има само един вид християни: това са православните, само те са запазили истинкото поклонение на истинският Бог.
Останалото е лъжа и измама.
Католиците отпадат от християнството и започват да изтрещяват, тотално. В следствие на това се появява реформацията, която е обаче нещо още по-ненормално от католицизма, след което много от тях се връщат към католиците.
Трябва да се знае че реформистите протестанти са опитали да се смесят с православните и са преговаряли с тях. Искали са промени в православието, защото им било много строго и тежко.
Промени не е имало и те са поели по своя път.
Тези отхвърлят почти всичко: светите отци, светиите, символът на вярата, иконите , тълкуванията на евангелията и каквото там се сетите, на практика имат общо с християнството, колкото ислямистите.
Англиканската църква пък се отделя по политически причини от римо-католиците. Става дума за някакъв брак, който бил недопустим, мисля роднински и отговора на краля на Англия бил - отцепване.
Та да си знаете: няма други християни освен православните, знайте и че цяла Европа с уж християнските си ценности на практика не само не е християнска, ами е и антихристиянска.
Активен

Търпелив

• Шампион
  • Популярност: 319
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 13186
  • в политиката и един мандат им е много
Re: Православни християни и други.
« Отговор #1 -: 09 Октомври 2012, 15:03:28 »

Трябва да се четат житията на светиите.
Там е разказано за голямата им вяра,която в днешно време едва ли я има.
Активен
Плевнелиев и ГЕРБ угодничат на поробителите на България!
И 120 депутати са твърде много в Народното събрание!

CHETNIK

• Коментатор
  • Неактивен Неактивен
« Отговор #2 -: 09 Октомври 2012, 18:06:56 »

Трябва да се четат житията на светиите.
Там е разказано за голямата им вяра,която в днешно време едва ли я има.
Да трябва да се чете, а не да се гледа телевизора и неговите ша-шави оракули.

Духът излизащ от телевизора, със сигурност не е този!!!
  "А кога дойде Оня, Духът на истината, ще ви упъти на всяка истина" (Йоан. 16:13).   
Активен

Търпелив

• Шампион
  • Популярност: 319
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 13186
  • в политиката и един мандат им е много
« Отговор #3 -: 09 Октомври 2012, 19:07:50 »

17 Понеже казваш: Богат съм, забогатях и нямам нужда от нищо, а не знаеш, че ти си окаяният, нещастен, сиромах, сляп и гол,   
18 то съветвам те да купиш от Мене злато, пречистено с огън, за да се обогатиш, и бели дрехи, за да се облечеш, та да се не яви срамотата на твоята голота, и колурий, за да помажеш очите си, та да виждаш
.

Откровение 3 гл
----
Ето какво е пророчество,а не на кого къде му паднала козата или къде се скрила на баба Гинка кокошката,или кой кога ще спечели от тотото:

Тогава аз паднах пред нозете му да му се поклоня; но той ми рече: Недей; аз съм съслужител на тебе и на братята ти, които държат свидетелството за Исуса; поклони се Богу; защото духът на пророчеството е да свидетелствуваме за Исуса.

Откровение 19 гл

« Последна редакция: 09 Октомври 2012, 19:07:57 от Търпелив »
Активен
Плевнелиев и ГЕРБ угодничат на поробителите на България!
И 120 депутати са твърде много в Народното събрание!

CHETNIK

• Коментатор
  • Неактивен Неактивен
« Отговор #4 -: 09 Октомври 2012, 20:08:05 »

Те хората от запада са свирепи еретици, ето как би трябвало да се отнасяме към тях:"Страни от еретик, след като го посъветваш веднъж и дваж, знаейки, че такъв човек се е извратил и греши, като сам осъжда себе си" (Тит 3:10-11). "Бягай от такива" (1Тим. 6:5).  А не да се притесняваме, както някои политикани за изчезващите им "християнски ценности", каквито отдавна на практика нямат. 
Активен

abaji

• Гост
« Отговор #5 -: 11 Октомври 2012, 13:01:46 »

А така свети Четник ,по едно време се бях уплашил че бяха почнали да ни викат  ,,форумът на педерасите ,, но сега съм спокоен вече ни викат,,форумът на набожните педераси,, е има и две мастий -но те си вървят с кервана навсякъде. :D :D :D
Активен

МИШОК@

• Герой
  • Популярност: -441
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 6204
« Отговор #6 -: 11 Октомври 2012, 18:06:57 »

А така свети Четник ,по едно време се бях уплашил че бяха почнали да ни викат  ,,форумът на педерасите ,, но сега съм спокоен вече ни викат,,форумът на набожните педераси,, е има и две мастий -но те си вървят с кервана навсякъде. :D :D :D
  Нелегална чичка със стоте ника тва е баш за тебе - да не се напъваш .
"Ще съградя църквата Си, и портите адови няма да й надделеят" (Мат. 16:18).     
Активен
Бъди верен до смърт , и ще ти дам венеца на живота (Откр. 2:10)

abaji

• Гост
« Отговор #7 -: 11 Октомври 2012, 20:08:23 »

Не съм Нелегалния ,бе кукуригу такова ,толкова ли не различаваш хората по текста.Ибахта в откачения.
Активен

МИШОК@

• Герой
  • Неактивен Неактивен
« Отговор #8 -: 11 Октомври 2012, 20:08:48 »

Не съм Нелегалния ,бе кукуригу такова ,толкова ли не различаваш хората по текста.Ибахта в откачения.
А кой си ? баба му ли - айде хванах ти тарикатлъка чичка нелегална ша-ша-ва  :D :D :D :D
Активен

abaji

• Гост
« Отговор #9 -: 12 Октомври 2012, 18:06:10 »

И аз не ползвам прокси ,не знам какти хрумна че влизам през прокси.Ти въобще я питай гугъла кой туй прокси сървър .Тъпунгер.
    И недей разгръща библията и където си отворил от там да вадиш цитати ,Просто я прочети цялата 2 пъти .
    Виждаш искаме да ти помогнем да съ очовечиш -ама то да е кур да ти са натъпче -за мозък ,трудна работа .Не се отчайвай -прост ще си умреш -поне ти е леко на душата -без багаж :D :D :D
« Последна редакция: 12 Октомври 2012, 18:06:16 от abaji »
Активен

МИШОК@

• Герой
  • Неактивен Неактивен
« Отговор #10 -: 12 Октомври 2012, 18:06:07 »

И аз не ползвам прокси ,не знам какти хрумна че влизам през прокси.Ти въобще я питай гугъла кой туй прокси сървър .Тъпунгер.
    И недей разгръща библията и където си отворил от там да вадиш цитати ,Просто я прочети цялата 2 пъти .
    Виждаш искаме да ти помогнем да съ очовечиш -ама то да е кур да ти са натъпче -за мозък ,трудна работа .Не се отчайвай -прост ще си умреш -поне ти е леко на душата -без багаж :D :D :D
Нелегална чичка : до кога ще разводняваш темите бе боклук?

"Не бойте се и не се страхувайте от това голямо множество, защото войната не е ваша, а Божия" (2Пар. 20:15).   
Активен

abaji

• Гост
« Отговор #11 -: 12 Октомври 2012, 18:06:00 »

:D :D :D
Активен

МИШОК@

• Герой
  • Неактивен Неактивен
« Отговор #12 -: 12 Октомври 2012, 20:08:31 »

По темата : Св. Йоан Златоуст (347-407)

Ние нямаме за цел да повалим нашите противници, а да ги вдигнем, ако те са паднали. Нашето слово към тях не отваря рани, а изцерява рани. Не трябва да говорим гневно с еретиците, а кротко. Защото няма нищо по-силно от кротостта и мекия тон.   
Активен

abaji

• Гост
« Отговор #13 -: 12 Октомври 2012, 22:10:45 »

Кроткоста и мекият  тон, не бе ли присъща за евреите . Мишок в капана си -вече си им в ръцете -ти работиш против ..........    БАН ЗА ТЕБ ОТ ТУК.    И запомни това НА ЧЕТИРИ ПРАВОСЛАВНИдържави сто шестдесет и четири не могат да се опълчат.
« Последна редакция: 13 Октомври 2012, 01:01:54 от abaji »
Активен

abaji

• Гост
« Отговор #14 -: 13 Октомври 2012, 01:01:29 »

На така се пази ЧИСТИЯТ СВЕТИ КРЪСТ.
Активен

SMF 2.0.6 | SMF © 2011, Simple Machines
Никоя част от този сайт не може да бъде копирана или репродуцирана, освен след писмено съгласие от страна на АТАКА © 2006 - Всички права запазени.