Вестник АТАКА

25 Юни 2017, 13:01:43
Добре дошъл/дошла, %1$s. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.

Радио Атака

Автор Тема: Тема за антибългарската същност на другаря Нелегален и неговите никове.  (Прочетена 7737 пъти)

МИШОК@

• Герой
  • Популярност: -441
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 6204

http://vbox7.com/play:625c3affa9&al=2&vid=13000022   това което предстои да видите е топ сикрет и е от личният живот на мишок италиански -представям ви неговия роднина ,но по чия линия са станали рода ,сами преценете
Ей боклук да ти е*** майката - темата е за Нелегалният , циганин мръсен.
Активен
Бъди верен до смърт , и ще ти дам венеца на живота (Откр. 2:10)

Директор ЕРА

• Гост

Мишок@, за да конструираш подобни теми, където се изпраскваш винаги за БАШпатриотин, щяхме да се опитаме да ти повярваме, ако отговаряше на следните условия за НАЦИОНАЛИСТ:

1. Не работеше в Италия.
2. Не получаваше заработки в евро.
3. Не ядеше капиталистически храни.
4. Не се обличаше със западни дрехи.
5. Не живееше в италиански "мансарди".
6. Не ползваше италиански език.
7. Не се возеше в италиански транспортни средства.
8. Не гледаше телевизия на запдни ТВ приемници.
9. Не ползваше западен компютър и компютърни връзки.
10. Не говореше по западняшки телефони и т.н.

Скалъпи набързо някаква далавера или кажи нещо за свое оправдание и то веднагически!  :)
Активен

МИШОК@

• Герой
  • Неактивен Неактивен

Neleгалка веднага ти отговарям.
1. Не работеше в Италия. - какво ми пречи това в коя страна работя. Ако работя в Англия съм патриот ли ?
2. Не получаваше заработки в евро.- в рубли ли да получавам, парите не миришат - ти миришеш на повредено. В долари ли трябва да получавам ?
3. Не ядеше капиталистически храни.- какво общо има капиталистическата храна с национализма ? От С. Корея ли да си купувам хляб - абсурден идиотин си !!!
4. Не се обличаше със западни дрехи. - С китайски дрехи ли да се обличам? Което българско е добро си го купувам!!!
5. Не живееше в италиански "мансарди".- Тука мансардите са добри, ама не живея в мансарда и какво общо има местото в която живея ?
6. Не ползваше италиански език.- Абе говоря им редовно и на български. В Италия не мога да ползвам китайски
7. Не се возеше в италиански транспортни средства.- ами возя се в леката ми кола на български номера.
8. Не гледаше телевизия на запдни ТВ приемници.- Китайски ли телевизор трябва да имам ?
9. Не ползваше западен компютър и компютърни връзки.
10. Не говореше по западняшки телефони и т.н. поредното абсурдно твое творение.
Ху-ха-вел между духовното и материалното има голяма разлика. Едното е за душата, а другото за корема. Схващаш ли какво ти говоря ? Според мене не - комунизма те е пропил до мозъка на костите ти, както и П******тията :D :D :D :D :D
Активен

Търпелив

• Шампион
  • Популярност: 319
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 13186
  • в политиката и един мандат им е много

Където се намира Нелегалния там тревата била най-зелена.
Активен
Плевнелиев и ГЕРБ угодничат на поробителите на България!
И 120 депутати са твърде много в Народното събрание!

МИШОК@

• Герой
  • Неактивен Неактивен

Където се намира Нелегалния там тревата била най-зелена.
Нелегалният е обикновен тъп комунист с мания за величие.
Да го духа заедно с евроатлантиците :D :D :D :D :D :D :D
Активен

МИШОК@

• Герой
  • Неактивен Неактивен

Щеше да ме развълнува, ако ми е жена или годеница, а не някаква снимка. Ти от снимки ли се вълнуваш бе дъртак ненормален?
Активен

Директор ЕРА

• Гост

Щеше да ме развълнува, ако ми е жена или годеница, а не някаква снимка. Ти от снимки ли се вълнуваш бе дъртак ненормален?

Имам всичко каквото пожелая, а с твоите 800 евро на месец, най-много някоя магистрална румънска курва да забършеш.  :D

Бягай бързо, че те чака!  :D

Активен

МИШОК@

• Герой
  • Неактивен Неактивен

Имаш една празна глава и един малък, ама извратен ум. Па викам си и плешифф :D
какъв интелект показваш само на бит П******т :D
Активен

Директор ЕРА

• Гост

Косата ми е светлокестенява и нямам голи места по тикавата, а ако ти имаш, помисли си какво казва народа: "На празна плевня, покрив не й трябва."  :D

Е, и днес те почесахме там, където те сърби постоянно. Давай смело, че и другата седмица идва - пак ще те почешем.
Активен

МИШОК@

• Герой
  • Неактивен Неактивен

Косата ми е светлокестенява и нямам голи места по тикавата, а ако ти имаш, помисли си какво казва народа: "На празна плевня, покрив не й трябва."  :D

Е, и днес те почесахме там, където те сърби постоянно. Давай смело, че и другата седмица идва - пак ще те почешем.
Лъжеш ти си плешивец на 60г. и нямал плешиво ти бем майката циганска лъжлива ти бем.
Активен

Директор ЕРА

• Гост

Лъжеш ти си плешивец на 60г. и нямал плешиво ти бем майката циганска лъжлива ти бем.

Купи ли си памперси и презервативи за Нова Година, че по данни на агенти от Лабораторията Абаджията е пристигнал на миланска територия, за да ти отпраши един новогодишен по-здрав.  :x
Активен

МИШОК@

• Герой
  • Неактивен Неактивен

Купи ли си памперси и презервативи за Нова Година, че по данни на агенти от Лабораторията Абаджията е пристигнал на миланска територия, за да ти отпраши един новогодишен по-здрав.  :x
Той нека дойде, ама да си носи бинтове и здравната осигуровка. Няма да го бавя много дъртият П******т, ще иде на бързо в местният Пирогов.
Активен

abaji

• Гост

оная нощ друго пееше ,мишоче :DЗандано :D :Dти сега пък няма да знаеш какво е туй,, Зандана-дърта мастия,,бел.ред
« Последна редакция: 26 Декември 2012, 15:03:28 от abaji »
Активен

МИШОК@

• Герой
  • Неактивен Неактивен

оная нощ друго пееше ,мишоче :DЗандано :D :Dти сега пък няма да знаеш какво е туй,, Зандана-дърта мастия,,бел.ред
Майкати е свиня!!! Виж се с кого си в една компания бе боклук, с ненормалният нелегалният.
Активен

Директор ЕРА

• Гост

Майкати е свиня!!! Виж се с кого си в една компания бе боклук, с ненормалният нелегалният.

Що, бе? Ти за Нова година няма ли да имаш компания? Сигурен съм, че ще ти дойдат много гости на задната врата.

И един новогодишен по-здрав за теб и мАжа ти.  :x

Активен

SMF 2.0.6 | SMF © 2011, Simple Machines
Никоя част от този сайт не може да бъде копирана или репродуцирана, освен след писмено съгласие от страна на АТАКА © 2006 - Всички права запазени.