Вестник АТАКА

22 Юли 2017, 23:11:48
Добре дошъл/дошла, %1$s. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.

Радио Атака

Автор Тема: Как да направим домът си поне малко по-български.  (Прочетена 26126 пъти)

branco

• Герой
  • Популярност: -62
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2916
  • Хубавата България си отива-казваше прадядо ми

Точно ти ли ще се сравняваш с някой от някое видинско село бре..тези са отишли наистина притиснати от немотия,немотията до която я докараха слугите на твоите предци.Но и до немотията да стигне човек,пак трябва да опита да оправи положението...
Левски,който се опитваш да представиш за своя пътеводна светлина,да не би да е живял в охолство..да не би това да му е била целта..да си оправи живота?!..и...а бе какво да ти говоря...опитваш се да се оправдаваш...знам ти вижданията по този въпрос,нямам  нерви отново да ти ги чета.
Този вашия комунизъм,май наистина смени "чипа"на българина..както казваше един друг ваш човек..!!?
Та така ...червено изтърсаче..със странното ти разбиране за родолюбие..както се казва,чеп за зеле не става от тебе...стой си където си искаш..и...а бе какво да продължавам да ръчкам още акото....ако не друго,поне някоя добра снимка може да изровиш от някъде...та пак, все някоя полза може човек да извлече от тебе.. :)
Активен
Хубавата България си отива-казваше прадядо ми.....дано е сгрешил..

МИШОК@

• Герой
  • Популярност: -441
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 6204

Абе темата за какво е, ти за какво пишеш.
Верно си ненорлмален. Там в БРЗО те направих на нищо преди малко, знам че четеш ама те е страх да пишеш  :D :D :D :D :D
« Последна редакция: 24 Януари 2013, 21:09:40 от МИШОК@ »
Активен
Бъди верен до смърт , и ще ти дам венеца на живота (Откр. 2:10)

branco

• Герой
  • Неактивен Неактивен

Да..четох до преди малко..но не и това за което говориш..ще видя де..но как да пиша,нали трябваше да ме банираш..или не си?!
А страх..абе голям страх ми образуваш ти ..направо няма да мога да заспя :D Въпреки,че не трябва да ходя при такива..май ще се наложи да ми баят от страх бре..страшников.. :D
Активен

branco

• Герой
  • Неактивен Неактивен

Е и какво..чета..ама не мога да пиша..а и с кого да пиша там..като си само ти ..с многото си регистрации?!Само психар може да си пише с такъв..многолик."по-точно.многоник"..потребител :)
А пък и то какво писане ще е?!Признавам няма  мога да ти смогна на оттренираните комунистически простотий и обиди,така че..плюй си там..вЕрвай си,че някой ти се връзва...и дишай спокойно миланският въздух,родозащитнико :D
Активен

МИШОК@

• Герой
  • Неактивен Неактивен

Да се върнеме на темата. Знае ли някой от къде мога да си набавя снимки или копия на портрети на нашите царе, национални герои и известни личности ?
Рамките за портретите ги има в Мосю Бри колаж, ама портретите не знам от къде да си ги намеря.
Като се върна в България ще погледна в книжарницата на ВМРО, може би там да има нещо.
А съм се наканил да отида до Пловдив и там един приятел ми каза че в старият град имало доста типично български неща, та от сега събирам пари.
Активен

branco

• Герой
  • Неактивен Неактивен

Рамките за портретите ги има в Мосю Бри колаж, ама портретите не знам от къде да си ги намеря.

Портретите...казват,че имало някакви си там машини ли..печатници ли..печатарска преса ли ..някакви мастиленострунни..л азерни..такива ..джунджурийки..и казват..избираш си в интернет ,какво искаш да ти излезе на хартия..и пускаш тази дяволска машинка..и хоп..ето ти го вече на хартия :D
Но не знам дали има такива в италия.?!?!Били последна дума на техниката..само професори могли да работят с тях...
Активен

МИШОК@

• Герой
  • Неактивен Неактивен

Портретите...казват,че имало някакви си там машини ли..печатници ли..печатарска преса ли ..някакви мастиленострунни..л азерни..такива ..джунджурийки..и казват..избираш си в интернет ,какво искаш да ти излезе на хартия..и пускаш тази дяволска машинка..и хоп..ето ти го вече на хартия :D
Но не знам дали има такива в италия.?!?!Били последна дума на техниката..само професори могли да работят с тях...

Ей и ти да напишеш нещо смислено. Има такива машинки и не са за професори, ами всеки може да работи с тях. Сега се сетих че нашият поп имаше такава за икони и ги изкарваше доста добри. Същият в момента не работи, та ще го помоля да ми извади такива портрети, ако я пази още машинката и не я е пратил в България.
Активен

branco

• Герой
  • Неактивен Неактивен

Да,в България той ще си носи и "вълшебната машинка",че не може да си купи и тук една за ..има и за 56лв.
http://mallbg.com/%D0%9C%D0%B0%D1%81%D1%82%D0%B8%D0%BB%D0%BE%D1%81%D1%82%D1%80%D1%83%D0%B5%D0%BD-%D0%BF%D1%80%D0%B8%D0%BD%D1%82%D0%B5%D1%80-HP-Deskjet-1000-Printer-CH340B_19242.html
 :D :D :D :D :D :D
Тази глава нали не ти е дадена  само за да те боли?!
Въпреки,че на комунистите гънките са само няколко...за апетит,за равновесие,и за отчет пред партията...все пак е трябвало да те подготвят малко по-добре.Или това си е била в края на краищата,крайната им цел?!С подобни пропагандатори,вместо да привличат повече българи към национализма,те да ги отблъскват..като видят супернационалистите,как  им става течение на горния етаж..и да си казват"Оооо..не,не искам да ставам и аз такъв..едва сега да научавам що е това принтер и за какво се използва"...и т.н. :D
Или ти си се заел,с трудната задача да обориш една от притчите,и спец.тази за лошото дърво и плодовете му...
Искаш да докажеш,как  и от червено-антихристово интернационалистиче ско дърво,може да се роди родолюбив плод.
С трудна задача си се заел.Искаш да промеменяш Светото Писание А?
:D
« Последна редакция: 28 Януари 2013, 13:01:38 от branco »
Активен

МИШОК@

• Герой
  • Неактивен Неактивен

Извинявай но ти ме обвиняваш в това в което сам си затънал. Не аз изменям светото писание, а ти с твърдението си че Иисус е българин.
Колкото до дървото, моето е дало наистина добри плодове във всички насоки, а твоето знам не е дало нищо. :D
Активен

KAMBUR

• Коментатор
  • Популярност: 0
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 848

А бранката ква курва е !
Активен

branco

• Герой
  • Неактивен Неактивен

Колкото до дървото, моето е дало наистина добри плодове във всички насоки, а твоето знам не е дало нищо. :D
А ха..сестра ти е доктор на филологическите науки,братовчед ти е професор по молекулярна биология..ти самият си професор по български език :D :D :D

Активен

KAMBUR

• Коментатор
  • Неактивен Неактивен

А ха..сестра ти е доктор на филологическите науки,братовчед ти е професор по молекулярна биология..ти самият си професор по български език :D :D :D

ЕДИН ТОН ГОВНА ДА ИЗЛАПАШ, БАРАБАР С ЛАЙНАТА :D
Активен

branco

• Герой
  • Неактивен Неактивен

Пръдльо,пиши от един ник де...
Активен

KAMBUR

• Коментатор
  • Неактивен Неактивен

Пръдльо,пиши от един ник де...
От един ник пиша ма курво саката въшко !
Активен

branco

• Герой
  • Неактивен Неактивен

Да ти се осакати шундата :D :D :D :D
Активен

SMF 2.0.6 | SMF © 2011, Simple Machines
Никоя част от този сайт не може да бъде копирана или репродуцирана, освен след писмено съгласие от страна на АТАКА © 2006 - Всички права запазени.