Вестник АТАКА

26 Май 2017, 06:06:13
Добре дошъл/дошла, %1$s. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.

Радио Атака

Автор Тема: За Италия без любов.  (Прочетена 22109 пъти)

МИШОК@

• Герой
  • Популярност: -441
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 6204
Re: За Италия без любов.
« Отговор #30 -: 31 Май 2013, 21:09:57 »

Коя мислите че е мечтата на емигранта ? Мечтата на всички ни тук в чужбина е да се върнеме в България. И понеже , няма как да се върнеме в нищото и тоталната мизерия се радваме на лятните отпуски и чакаме с нетърпение прибирането в България.
Активен
Бъди верен до смърт , и ще ти дам венеца на живота (Откр. 2:10)

МИШОК@

• Герой
  • Неактивен Неактивен
« Отговор #31 -: 13 Юни 2013, 09:09:38 »

Българин обра църква и преби монах в Италия

22-годишен българин е арестуван в Рим за обир на църква в квартал Авентино, съобщават агенция АНСА и изданието Чинкуе куотидиано. Нашенецът е откраднал събраните средства от кутията с даренията в базиликата Санта Сабина. Крадецът бил видян от един от доминиканските братя, които се грижели за храма.

За да се измъкне, той го пребил и избягал. Монахът успял да се обади в полицията, след това бил приет в болница. На лечение ще остане 20 дни.

Българинът бил арестуван в квартал Тестачо по обвинения за грабеж и нанасяне на физически травми.

http://www.trud.bg/Article.asp?ArticleId=2053595
Активен

Директор ЕРА

• Гост
« Отговор #32 -: 17 Юни 2013, 12:12:15 »

Българин обра църква и преби монах в Италия

22-годишен българин е арестуван в Рим за обир на църква в квартал Авентино, съобщават агенция АНСА и изданието Чинкуе куотидиано. Нашенецът е откраднал събраните средства от кутията с даренията в базиликата Санта Сабина. Крадецът бил видян от един от доминиканските братя, които се грижели за храма.

За да се измъкне, той го пребил и избягал. Монахът успял да се обади в полицията, след това бил приет в болница. На лечение ще остане 20 дни.

Българинът бил арестуван в квартал Тестачо по обвинения за грабеж и нанасяне на физически травми.

http://www.trud.bg/Article.asp?ArticleId=2053595

Мишок@, да не би да сте направили кооперация с Бранко за пребиване на монаси-педераси?!  :D

И да сте го напарвили, имате моята подкрепа. Педерите трябва да мрат!!!  8)
Активен

МИШОК@

• Герой
  • Неактивен Неактивен
« Отговор #33 -: 05 Септември 2013, 17:05:04 »

Еха, отпуската свърши и пак съм в чужбина. Днес отидох на един канал с вода за напояване и си направих идеално плуване в него. Работата е че плуването там е забранено, ама на мене не могат ми кажат нищо - аз съм последовател на нашите хайдути.
Та хората ме гледаха облещени от ужас докато си плувах по доста силното течение.
Активен

branco

• Герой
  • Популярност: -62
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2916
  • Хубавата България си отива-казваше прадядо ми
« Отговор #34 -: 05 Септември 2013, 22:10:32 »

Нямаш нищо..ама нищо общо с които и да било хайдути....комплекс ирано комунистче...и спри да излагаш българите..или поне им казвай истината,че не си българин...пък тогава плувай и в канализацията им...дебил с дебил..
Активен
Хубавата България си отива-казваше прадядо ми.....дано е сгрешил..

МИШОК@

• Герой
  • Неактивен Неактивен
« Отговор #35 -: 06 Септември 2013, 12:12:42 »

Нямаш нищо..ама нищо общо с които и да било хайдути....комплекс ирано комунистче...и спри да излагаш българите..или поне им казвай истината,че не си българин...пък тогава плувай и в канализацията им...дебил с дебил..
Хм , не си ти човека дето ще дава определения, кое , кой, и какво. Нямаш народна носия и не искаш да имаш, нямаш реплика на камата на Левски и не искаш да имаш, нямаш нож"каракулак"  и не искаш да имаш, не знаеш нищо за хайдути и четници и не искаш да знаеш и т.н.
Ти си келеме.
Активен

branco

• Герой
  • Неактивен Неактивен
« Отговор #36 -: 06 Септември 2013, 21:09:05 »

:DНе знам нищо за дедите си... :lol: :lol: :lol:Преди да науча да азбуката,вече знаех за хайдутите от родът ми..понеже имаше кой да ми каже....виж,при тен случая е друг..ти нито си имал кой да ти каже..нито пък е имало какво да ти кажат,коменданте..никога не  те е интересувало някога нещо свъзано с тях...това че от известно време се правиш на хайдутин,не е че искаш да си такъв....просто това ти е поръчано днес..утре като ти кажат да се правиш на ескимос..и иглу ще си направиш... :D
А бе,днес е празник..и не ми беше до теб..но..псведобълг арите трябва да се шамарят ежеминутно... :DВиртуално..и реално..
Активен

МИШОК@

• Герой
  • Неактивен Неактивен
« Отговор #37 -: 07 Септември 2013, 12:12:38 »

Бисере   казах  ти какво нямаш, като си ги набавиштези вещи ми се обади.
По темата.
Италия е богата, ама въздуха не е като нашият и културата им и тя е друга.
Активен

branco

• Герой
  • Неактивен Неактивен
« Отговор #38 -: 09 Септември 2013, 19:07:15 »

Вещи се набавят..българска кръв не можеш да придобиеш :D

Иначе ти си и голям неблагодарник.Какво само плюеш Италия...че тя те измъкна от калта..и трябва да я обожаваш...дава ти някакъв хляб..иначе ..тука ако беше останал..както си свикнал да крадеш,щеше да вече да си в зандана.
Така че не бъди неблагодарен..ами кажи едно голямо БЛАГОДАРЯ на Италия.А не както дядо ти е правил в Унгария..настанени по къщите за нощувки...не видял до тогава легло с меки завивки и пухени възглавници..на изпроводяк за благодарност,разрязали възглавници,дюшеци....обръщали всико на кочина..тъй като са били свикнали да живеят в кочини...
Активен

МИШОК@

• Герой
  • Неактивен Неактивен
« Отговор #39 -: 09 Септември 2013, 20:08:20 »

Бисере вещи се набавят, ама тебе тези точно вещи свързани с българщината просто не те интересуват, а уж си голям националист, ма на думи.
От "калта" съм се измъкнал не посредством Италия или друга страна, а със собственият си труд и упоритост.

Да не ме подучваш да благодаря за нещо на други страни а ? Не , не си чуждопоклоник, някой друг е!
Ми не смятам да благодаря на друга страна, освен на България за каквото и да е, аз не се покланям на нищо чуждо.

Дядо ми беше умен и естествено не е бил на война.
Активен

branco

• Герой
  • Неактивен Неактивен
« Отговор #40 -: 10 Септември 2013, 17:05:27 »

Бисере,след като плюеш държавата, която ти дава хляб..значи си неблагодарник..но на теб всичко трябва да се обяснява,нали си малоумен...
Дядо ти на фронта разбира се не е бил..нали се е крил по гората...партизанин ..а е убивал мирните и работливи българи по домовете им..още на 15-6 септември е започнал да убива мирни българи.
Ти не си убивал..но си крал българи...нали крадецо?!.... :o

Активен

МИШОК@

• Герой
  • Неактивен Неактивен
« Отговор #41 -: 10 Септември 2013, 17:05:24 »

Бисере,след като плюеш държавата, която ти дава хляб..значи си неблагодарник..но на теб всичко трябва да се обяснява,нали си малоумен...
Дядо ти на фронта разбира се не е бил..нали се е крил по гората...партизанин ..а е убивал мирните и работливи българи по домовете им..още на 15-6 септември е започнал да убива мирни българи.
Ти не си убивал..но си крал българи...нали крадецо?!.... :o

Хляб ми дава не държавата(както мислите по комунистически) , ами си го искарвам с труд сам самичък.
Дядо ми не е бил и в гората, казах ти беше умен и хитър :D
дядо ми пак ти повтарям беше умен и ето за това не е убивал никого и не е имало нужда да убива.
Аз какво съм правил - правил съм и за това ще отговарям пред Бог, а не пред някакво си л**** от Своге.
Активен

МИШОК@

• Герой
  • Неактивен Неактивен
« Отговор #42 -: 18 Септември 2013, 19:07:54 »

Тука хората са страшно меки. Някакво малко напрежение в работата или на улицата и превъртат и не могат да работят, изпадат в паника, не излизат от тях и подобни. Сега разбрах за един колега жабар че е изтрещял така и повече не може да работи, от най-малкото напрягане и превъртал и се обаждал в агенцията да го сменят.
Активен

Търпелив

• Шампион
  • Популярност: 319
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 13186
  • в политиката и един мандат им е много
« Отговор #43 -: 19 Септември 2013, 07:07:48 »

Това доказва факта,че без вяра в Бога човек е толкова уязвим,че повече няма накъде. И в Италия да живее,и в Америка и на луната да отиде на почивка.......
Вярата е щит и отбрана! Невидим,но несъкрушим. Дяволът може да те нападне,мачка и нарани,но не може да те победи никога,ако имаш вяра в Господа. Смъртно може да те рани,но ще оцелееш и възстановиш.
И във физически и духовен смисъл.
Още в началото на Библията е писано-на 3 страница Бог казва на дявола:
Ще поставя и вражда между тебе и жената и между твоето потомство и нейното потомство; то ще ти нарани главата, а ти ще му нараниш петата.
Дявола най-много да ти нарани петата,петата с която го удряш по главата.
Дявола е изхвърлен от небето
сега му предстои да бъде изхвърлен и от земята
от Бога и вярващите чрез вяра ще бъде изхвърлен в буквалния смисъл
и отива в бездната за 1 000 години
при идването на Спасителя
Коренът на злото е пътник
заминава си
вече е победен
чрез кръста и възкресението на Господа!
Това е основа на Библията
« Последна редакция: 19 Септември 2013, 07:07:40 от Търпелив »
Активен
Плевнелиев и ГЕРБ угодничат на поробителите на България!
И 120 депутати са твърде много в Народното събрание!

МИШОК@

• Герой
  • Неактивен Неактивен
« Отговор #44 -: 19 Септември 2013, 09:09:57 »

Еми тези над 1000г. са яки еретици, а от 100-на са и атеисти и резултата е : психични заболявания и меки колене.
Те и в България хората са тръгнали по пътя на безбожието и ще станат същите.
Обаче италианците са болни от ГОРДОСТ и самопревъзнасяне и то тежко болни.
Активен

SMF 2.0.6 | SMF © 2011, Simple Machines
Никоя част от този сайт не може да бъде копирана или репродуцирана, освен след писмено съгласие от страна на АТАКА © 2006 - Всички права запазени.