Вестник АТАКА

28 Юни 2017, 11:11:41
Добре дошъл/дошла, %1$s. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.

Радио Атака

Автор Тема: За Италия без любов.  (Прочетена 22176 пъти)

Sturmmann Батбаянов

• Герой
  • Популярност: -1278
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2054
Re: За Италия без любов.
« Отговор #60 -: 25 Юни 2014, 13:01:33 »

Развали ми се колата: един маркуч се сцепи и потече бензин. Отидох тука в Италия на майстор, оня ми вика да съм минел след седмица, ама не се знае кога ще ми оправи колата и колко ще ми вземе. Ядосах се и с обадих на сънародника Боби - човека го дава авто-майстор. Дойде и вика сега ше я оправим: няма след седмица, след месец. Веднага се фана на работа. Свали маркуча и отиде да го търси. Обаче оригиналният ем го нямаше на момента ем струваше 80 евро.
Та Боби вика, сега ше я нагласим по български. И хоп приспособи един обикновен маркуч за бензин и нещата се оправиха.
Та да живее " БЪЛГАРСКАТА РАБОТА "  ако за някои това да е нарицателно за тъпота. Българите знаят да пипат по колите добре. Аз една кола не я ли побългаря леко не се чувствам добре.
Гоуем си! :D

Чудно как още не си умрял от глад с тоя твой мозък.
Активен
Капитализъм = диктатура на капитала

Sturmmann Батбаянов

• Герой
  • Популярност: -1278
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2054
« Отговор #61 -: 30 Юни 2014, 14:02:12 »

Банките трябва да печелят. Я разпространи слух, че някоя италианска банка е пред фалит. Немой да се страхуваш, нали си хайдук? :D

Активен
Капитализъм = диктатура на капитала

abaji

• Редовен
  • **
  • Популярност: -56
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 288
« Отговор #62 -: 19 Юли 2014, 23:11:11 »

ТИ НА КЕНЕФИТЕ ЛИ СИ ОЩЕ -ТАМ ,....
Активен

Centurion

• Коментатор
  • Популярност: -77
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1890
« Отговор #63 -: 20 Юли 2014, 16:04:20 »

Мишка,която вечер под юргана си представя,че е хайдут,докато съпруга и Мюмюн я дълбае отзад с мечта да чисти кенефи.Потресаващо. Наистина човек е толкова голям,колкото са големи мечтите му!
Активен

mister killer

• Герой
  • Популярност: -846
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2190
« Отговор #64 -: 22 Юли 2014, 13:01:23 »

Климата.
Тук на север е доста влажно и има много дъждове, понякога прекалено.
 Лятото е горещо и влажно, есента е никаква и дъждовна, но без мирис на есен, зимата и тя е дъждовна и рядко вали сняг, но завали ли стават невероятни задръствания, влаковете спират да вървят и така.
Пролетта рядко мирише на пролет и е доста дъждовна. С една дума климата е далеко-далеко от българският, който определено, много ми липсва.

То и тука вече е така.Орешарски като натисне копчето и вали.
Активен

Centurion

• Коментатор
  • Популярност: -77
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1890
« Отговор #65 -: 22 Юли 2014, 15:03:52 »

Миши,аз си падам малко филантроп.Искаш ли да изпълня мечтата ти?Да те взема при мен на работа?Да чистиш кенефи?М?
Активен

rumito0o

• Шампион
  • Популярност: 305
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 11802
« Отговор #66 -: 14 Октомври 2014, 17:05:12 »

...преди ден комшии се оплакаха - дъщеря им която работила в селското стопанство при чорбаджия  в малко селце в Италия - останала без работа - тя твърдяла - че държавата е загубила от санкциите срещу Русия - близо 800 милиона евро до сега - баща й казал - сега ще разберете къде зимуват гладните !

« Последна редакция: 15 Октомври 2014, 07:07:58 от rumito0o »
Активен

mister killer

• Герой
  • Популярност: -846
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2190
« Отговор #67 -: 29 Октомври 2014, 11:11:06 »

"ИКЕА" и български ХАЙДУТИН.
Леле поръчах си кухня там и тея поради некадърността си и наглостта си се опитаха да ме измамят, принуждавайки ме да плащам едно и също нещо 2 пъти. Става дума за ИКЕА Корсико в Милано.
Като отидох там и като изревах и взех да блъскам по рафтовете и бюрата лошо им стана. Викам им - докато не решиме проблема няма да си тръгна от тука, не и жив и вас ще ви зема с мене в ада гадове мръсни майките ви да е** свински. Онея повикаха карабинери. Викам им - вие какво бе , съучастници на тея измамници ли сте ? И те си тръгнаха. Винкам на педалите от Икеа - искахте да ме плашите с тия лайнари карабинерите ли бе ? Ае да ви видя сега. Или оправяйте нещата или ше ви изтрепам. И те повикаха баш шефа- разбран човек, прегледа документите , направи един разговор и ми се извини за безпокойството и нещата се оправиха. Викам му ей оправяйте си служителите че щеше да свърши зле за всички. Нема да ви плащам по 5 пъти заради некадърността на хората ви. А тоя вика че ще им изпие мозъците и ще го направи. На никого не му е приятно да дойде при него ядосан и побеснял хайдутин и да започне да крещи и троши.
С карабинери ше ме плашат баси лайнарите само.

Прославил си се.Сещам се за една турска комедия-"Реджеп Иведик".
Активен

SMF 2.0.6 | SMF © 2011, Simple Machines
Никоя част от този сайт не може да бъде копирана или репродуцирана, освен след писмено съгласие от страна на АТАКА © 2006 - Всички права запазени.