Вестник АТАКА

23 Август 2014, 00:12:39
Добре дошъл/дошла, %1$s. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгубил си активационния е-мейл?

Радио Атака

Автор Тема: Питане към Г. Първанов?!  (Прочетена 909 пъти)

sdersss

• Наблюдател
  • Популярност: 0
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2
Питане към Г. Първанов?!
« -: 02 Октомври 2006, 04:04:58 »

Нека ми отговорят неговите служители на този въпрос? Как е възможно да допуска такива престъпници в своето обкръжение и то не от скоро , а още от предишното управление, като хора които са престъпници и източили милиони левове от държавата например като г-н Георги Делчев Попниколов изпълнителен директор на "ТИР" - АД, който видите ли размахва карта на съветник на президента пред органите на КАТ и те му козируват!? Как е възможно това! :? 8)
Ако това ни чака още веднъж бедна ни е фантазията какво сте се случи на този наш народ!!! 8) :) 8)

Между другото това не е само питане, а ясен сигнал за вестник Атака, а и не само за него, а и за органите на  държавна власт и правосъдие!!!
    Ако се наложи ще изляза от анонимност и ще дам точни пояснения!!!
    Тя е доста дълга история на източване и на облажване за сметка на фирмата... С две приказки, преди да Ви обясня механизма на престъплението е това, че постъпват пари от някакви дейности във фирмата,които  пари се източват с фактури или по друг начин и във фирмата не остава и лев...Ето това е!
По този начин се прикриват данъци и присвояването на не само г-н Г. Попниколов, но и на брат му Николай Попниколов. Уволняват се хора без да има законно основание за това...Въобще трагедията е пълна, а този човек така наречения бизнесмен Г. Попниколов размахва карта за съветник на Президента!!! Как е възможно това?! Какъв съветник на президента може да бъде въпросното лице,което е завършил Юридическия факултет още в комунистическо време и то от така наречените "работнически факултети" и няма нито един ден трудов стаж по специалността - като юрист?! А съветва кой?! - Президента Георги Първанов! Ето това е върха на мутрищината,която става в нашата родина България! Ако може направете нещо това да се предотврати и ние ще Ви бъдем благодарни! :? :D :P
 А от всичко нагоре претендира, че е личен приятел на Главния прокурор Борис Велчев и, че били съдружници....Колко е вярно не знам!?
« Последна редакция: 02 Октомври 2006, 05:05:52 от sdersss »
Активен

donald

• Гост
Re: Питане към Г. Първанов?!
« Отговор #1 -: 02 Октомври 2006, 11:11:26 »

Не вярвам да ти отговори.Тия хора /СЪВРЕМЕННИТЕ КОМУНИСТИ/имат невероятната дарба много да говорят,и нищо да не казват.
Активен

Stoicho

• Гост
« Отговор #2 -: 08 Октомври 2006, 00:12:56 »

http://www.parvanov.bg/ ЛЪЖИТЕ ПРОДЪЛЖАВАТ!
Активен

Далай_Татар

• Коментатор
  • Популярност: -15
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1867
  • Мир
    • Наука, изкуство, забавление, философия и т.н.
« Отговор #3 -: 08 Октомври 2006, 15:03:30 »

Не вярвам да ти отговори.Тия хора /СЪВРЕМЕННИТЕ КОМУНИСТИ/имат невероятната дарба много да говорят,и нищо да не казват.

Първанов не е съвременен комунист. Той е ревизионист.
Активен
Един международен форум за всичко на български и др.

Stoicho

• Гост
« Отговор #4 -: 08 Октомври 2006, 15:03:47 »

За мене е мекере,или катър.Нищо свястно не може да произведе!
Активен

Далай_Татар

• Коментатор
  • Неактивен Неактивен
  • Мир
« Отговор #5 -: 08 Октомври 2006, 19:07:17 »

За мене е мекере,или катър.Нищо свястно не може да произведе!

Според мен Първанов е добър историк и е редно да си се занимава с история, а не да бъде президент.
Активен

Mitko8

• Коментатор
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 635
« Отговор #6 -: 08 Октомври 2006, 20:08:53 »

На мен госпожата ми по история се фукаше, че е правила някакав проект по история с седефчо, но се изпусна че са им помогнали държавна сигурност, защото това било единствения начин преди време да получиш някакви титли. От тогава сум 100 пр% сигурен, че седефчо наистина е агент на ДС. колкото до госпожата, откакто споменах че седефчо е турско мекере, имам само троики при нея.....
Активен
Бнс-автентичните националисти!

Далай_Татар

• Коментатор
  • Неактивен Неактивен
  • Мир
« Отговор #7 -: 08 Октомври 2006, 20:08:38 »

На мен госпожата ми по история се фукаше, че е правила някакав проект по история с седефчо, но се изпусна че са им помогнали държавна сигурност, защото това било единствения начин преди време да получиш някакви титли. От тогава сум 100 пр% сигурен, че седефчо наистина е агент на ДС. колкото до госпожата, откакто споменах че седефчо е турско мекере, имам само троики при нея.....

Митко, питам всеки, който се окаже, че има госпожа по история, която не обича "АТАКА", та да питам и тебе - тази да не се казва Дора Вълевска?
Активен

Mitko8

• Коментатор
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 635
« Отговор #8 -: 08 Октомври 2006, 20:08:23 »

Казва се КОстадинова, пурвото име не и го знам
Активен
Бнс-автентичните националисти!

Далай_Татар

• Коментатор
  • Неактивен Неактивен
  • Мир
« Отговор #9 -: 08 Октомври 2006, 20:08:04 »

Казва се КОстадинова, пурвото име не и го знам

Значи не е мота "приятелка". Иначе в училище не е хубаво да се говори за политка с даскалите. Моято по история беше разбрана и демократична. Спорили сме за национализъм, за комунизъм за монголци...Ама по география си беше баси изродката - само реклама на НАТО, на Световната банка, на Иван Костов и СДС-то, на Желев...баси изродщината...Та сме си патили там...
Активен

Stoicho

• Гост
« Отговор #10 -: 11 Октомври 2006, 10:10:41 »

http://www.bgradio.net/news/story/7534/ Какво направи президента на България за да се изясни този скандален случай?Направи ли прокурата необходимото,както това бе извършено в Германия и Австралия?Твърденията,че централата на БСП по това време е била без парно и телефони не означават,че афера няма!Фирмите,които са посочени,че са участвали в тези сделки проверени ли са, и какви са резултатите?
Активен

KNV

• Герой
  • Популярност: 9
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2219
« Отговор #11 -: 11 Октомври 2006, 12:12:39 »

Абе  не  го ,, питайте,,  за  нищо , той  няма  да ви  отговори !  Ако имаше  чувство  за  отговорност , днес  нямаше  да  сме  на  този  хал!
Активен

Чъргобиля Мостич

• Гост
« Отговор #12 -: 11 Октомври 2006, 13:01:00 »

Ирник, тогава що си тука? :D
Активен

LillyPink

• Редовен
  • **
  • Популярност: -1
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 263
« Отговор #13 -: 11 Октомври 2006, 13:01:22 »

sdersss - от посланието не разбирам тази случка с Делчев ли Поп-незнам какъв си беше - отразена ли е някъде по медии? Ако да, как? За какво точно става дума?

stoicho - обясни случая. Какво да се разследва?

Пишете за всякакви случаи. Има начин да се въведат реално действащи демократични закони! Тогава лекарите няма да бъдат принуждавани да вземат подкупи, за да могат да нахранят децата си, защото ще имат нормални заплати. Същото се отнася до всички професионалисти и администрацията -от полиция до лелката на гише жалби в общината.

Но, разбира се, тези закони изключват възможността управляващите да търсят лични интереси чрез и от властта.

АТАКА за ДЕМОКРАЦИЯ!!!!!! Пуснете някои от тези разсъждения в някои от форумите на юристи, на лекари, на полицаи - нали има модератори, аз нямам време. Не трябва да оставяме мъглата да ги лъже, че АТАКА са фашисти, които ги заплашват. Точно обратното е истината! 

Активен

Stoicho

• Гост
« Отговор #14 -: 11 Октомври 2006, 14:02:42 »

Защо си мислите,че на някой му пука за вашият мизерен форум?  :shock: :lol:
Това,че не им пука на някои си е тяхна работа,засега!!!Скоро ще се окажат на друго мнение!Първанов е възможно да стане президент,но винаги ще бъде президентът "ГОЦЕ",за българите,за ЕС и ще си остане в историята(той нали е историк) с "благородническото" си име ГОЦЕ.До неговото ще бъде записано това и на "САВА",който е виновен за смъртта и страданията на стотици български турци,репресирани от комунистическия режим в България.Възмездие ще има за виновните,дори сега да не им пука!Потомците ще са наясно с всичко!
Активен

SMF 2.0.6 | SMF © 2011, Simple Machines
Никоя част от този сайт не може да бъде копирана или репродуцирана, освен след писмено съгласие от страна на АТАКА © 2006 - Всички права запазени.турци, турски, турско малцинство