Вестник АТАКА

27 Април 2017, 19:07:59
Добре дошъл/дошла, %1$s. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.

Радио Атака

Автор Тема: Капитализмът наистина убива  (Прочетена 4829 пъти)

Sturmmann Батбаянов

• Герой
  • Популярност: -1274
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2080
Капитализмът наистина убива
« -: 12 Август 2013, 14:02:47 »

Ей това момиче, арийче, след като 200 пъти са отказали да я наемат на работа се е самоубило.

http://www.dailymail.co.uk/news/article-1267953/Job-seeker-Vicky-Harrison-commits-suicide-rejected-200-jobs.html

А някои разправят как наличието на безработица не било лошо нещо, как инфлацията била дори полезна. Не бих се учудил ако кажат, че и някое друго самоубийство е полезно.
« Последна редакция: 13 Август 2013, 12:12:36 от Sturmmann Батбаянов »
Активен
Капитализъм = диктатура на капитала

Търпелив

• Шампион
  • Популярност: 319
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 13348
  • в политиката и един мандат им е много
Re: Капитализма наистина убива
« Отговор #1 -: 12 Август 2013, 16:04:33 »

Капитализма работи за намаляване на населението по света
България е начело на Европа

Че богатите изроди зад кулисите голям страх ги тресе
да не се затоплят глобално прекалено
да не би да свърши питейната вода,че да пият вода от морето или океана
да не би да свърши храната и да не могат да си натъпчат търбусите

голям страх
затова морят наред по света
искат единно управление,за да ни пазят от лошите(от себе си)за нашето добро

сатаната е в дъното на всичкото зло
а хората даже си мислят,че сатана не съществува
Активен
Плевнелиев и ГЕРБ угодничат на поробителите на България!
И 120 депутати са твърде много в Народното събрание!

Nik-13

• Редовен
  • **
  • Популярност: 134
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 143
« Отговор #2 -: 12 Август 2013, 18:06:08 »

Съгласен! Капитализмът винаги убива!  :x
Активен

Sturmmann Батбаянов

• Герой
  • Неактивен Неактивен
« Отговор #3 -: 12 Август 2013, 21:09:36 »

Ей, голям си боклук. Капитализма има своите добри и своите лоши черти. Обаче такива като теб не си и помислят дори да признаят, че капитализма има и лоши страни и да помислят как капитализма може да бъде подобрен. Вие сте абсолютни пещерняци, талибани, гледате изключително едностранчиво на нещата. Ако наистина бяхте толкова умни и образовани, за колкото се представяте щяхте свободно да обсъждате кривините на капитализма. Обаче явно капиталистите и комунистите са хора с тесен кръгозор. Едните забиват в едната крайност, другите забиват в другата крайност. Помислете над тези неща.
Активен

Nik-13

• Редовен
  • **
  • Неактивен Неактивен
« Отговор #4 -: 12 Август 2013, 21:09:45 »

Ей, голям си боклук. Капитализма има своите добри и своите лоши черти. Обаче такива като теб не си и помислят дори да признаят, че капитализма има и лоши страни и да помислят как капитализма може да бъде подобрен. Вие сте абсолютни пещерняци, талибани, гледате изключително едностранчиво на нещата. Ако наистина бяхте толкова умни и образовани, за колкото се представяте щяхте свободно да обсъждате кривините на капитализма. Обаче явно капиталистите и комунистите са хора с тесен кръгозор. Едните забиват в едната крайност, другите забиват в другата крайност. Помислете над тези неща.

ЗАЩО трябва да мисля, че КАПИТАЛИЗМЪТ имал и лоши страни, когато живея сред нормални хора от капиталистическото общество и всякакви лоши страни, които ТИ лично виждаш са ми НЕпонятни, или дори и да ги има НЕ ме интересуват, не ме засягат и не ми влизат в бизнеса...

Толкова ли е трудно да го схванеш? И в София има аристокрация и помияри, но с каквито се събереш такъв ще станеш и подобни хора ще виждаш.  :o
Активен

Sturmmann Батбаянов

• Герой
  • Неактивен Неактивен
« Отговор #5 -: 12 Август 2013, 21:09:19 »

ЗАЩО трябва да мисля, че КАПИТАЛИЗМЪТ имал и лоши страни, или дори и да ги има НЕ ме интересуват, не ме засягат и не ми влизат в бизнеса...

Е това вече е признание. Ти си абсолютен боклук, интернационалист, гледаш, че класата, към която принадлежиш е добре и не ти пука за множеството гладуващи и мизеруващи българи. Аз обаче съм националсоциалист и искам всички българи, без ненормалните разбира се, да живеят добре.
Активен

МИШОК@

• Герой
  • Популярност: -441
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 6660
« Отговор #6 -: 13 Август 2013, 11:11:18 »

Винаги съм харесвал капитализма, до момента в който не го видях от близо.
Това е дяволска работа и е много-много гадна.
Кадърните не успяват, а работливите биват мачкани от завист и злоба.
Активен
Бъди верен до смърт , и ще ти дам венеца на живота (Откр. 2:10)

Nik-13

• Редовен
  • **
  • Неактивен Неактивен
« Отговор #7 -: 13 Август 2013, 19:07:46 »

Съгласен! Капитализмът винаги убива!  :x

ЗАЩО трябва да мисля, че КАПИТАЛИЗМЪТ имал и лоши страни, или дори и да ги има НЕ ме интересуват, не ме засягат и не ми влизат в бизнеса...

Е това вече е признание. Ти си абсолютен боклук, интернационалист, гледаш, че класата, към която принадлежиш е добре и не ти пука за множеството гладуващи и мизеруващи българи. Аз обаче съм националсоциалист и искам всички българи, без ненормалните разбира се, да живеят добре.

1. За тебе всички, които са успели на запад са боклуци. :D

2. Ако ти си представител на подобна класа, се ОТКАЗВАМ от класата.  :x

3. След като искаш всички българи - освен ненормалните - да живеят добре, значи си идеалист и част от упоменатите в твоя текст.

4. Не съм Господ, за да помагам на прошляците, които са такива, защото Бог ги е поставил на това място!!!  :!:

Заб. Българските поговорки ти идват на помощ:

"Каквото си постелеш, на такова ще легнеш."

или

"Каквото си сготвиш, това ще ядаеш."  :lol:

=================================

:D Капитализъм = диктатура на капитала :D
« Последна редакция: 13 Август 2013, 19:07:18 от Nik-13 »
Активен

МИШОК@

• Герой
  • Популярност: -441
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 6660
Re: Капитализмът наистина убива
« Отговор #8 -: 13 Август 2013, 19:07:29 »

Щурмана е тъпак, но тук ще го защитя.
Ник 13 или каквото там си.
- да успелите на запад след 2-та световна насам са боклуци и кръвопийци.
Активен
Бъди верен до смърт , и ще ти дам венеца на живота (Откр. 2:10)

Nik-13

• Редовен
  • **
  • Неактивен Неактивен
« Отговор #9 -: 13 Август 2013, 19:07:12 »

Цитат
Ей, голям си боклук.

Уважаеми триждивеличайши Модераторе, това по-горе има ли някаква връзка с някакви форумни правила или ДА.  :idea:

Ако аз или Мишок@ напишем нещо подобно, ще последва санкция, но нашият "националпосткомунис т" се толерира - нали?

За ДВОЙНИТЕ СТАНДАРТИ, с които мерите става дума!!!
« Последна редакция: 13 Август 2013, 19:07:35 от Nik-13 »
Активен

Sturmmann Батбаянов

• Герой
  • Неактивен Неактивен
« Отговор #10 -: 13 Август 2013, 22:10:53 »

Цитат
Ей, голям си боклук.

Уважаеми триждивеличайши Модераторе, това по-горе има ли някаква връзка с някакви форумни правила или ДА.  :idea:

Ако аз или Мишок@ напишем нещо подобно, ще последва санкция, но нашият "националпосткомунис т" се толерира - нали?

Не спами темата. Има си процедура. Пиши на модератора на лично.

п.п. ти ме нарече "ненормален" в своя постинг, на къф се прайш? Само дето ме нарече така П******тката - заобиколно, интелектуално, а не право куме в очи.
Активен

Nik-13

• Редовен
  • **
  • Неактивен Неактивен
« Отговор #11 -: 14 Август 2013, 21:09:44 »

Цитат
Ей, голям си боклук.

п.п. ти ме нарече "ненормален" в своя постинг, на къф се прайш? Само дето ме нарече така П******тката - заобиколно, интелектуално, а не право куме в очи.

ОффТопик:

Юридическите каузи в Наказателно Процесуалния Кодекс на Република България ЯСНО отразяват подобни "обиди", като ПРЕКИ и КОСВЕНИ, или за първите съдят, а за вторите - НИЩО.

Примери

- Този човек (споменава се името му) е мъжка курва! (има съдебно преследване!!!).

- Този човек се държи КАТО мъжка курва (няма СЪДЕБНА процедура).

По ТЕМАТА

Капиталъзмът е социално зло, кръвопиец и вампир, изпиващ благородническата кръв на гои, балканци, славянци и други предопределени за тази участ и сполучливо орисани.   :D

Активен

Sturmmann Батбаянов

• Герой
  • Неактивен Неактивен
« Отговор #12 -: 15 Август 2013, 00:12:46 »

Цитат
Ей, голям си боклук.

ОффТопик:

Юридическите каузи в Наказателно Процесуалния Кодекс

Какви ли ще да са тези юридически каузи? :o :D

Аре стига с офтопика, иди спами на воля в някой друг форум
Активен

Nik-13

• Редовен
  • **
  • Неактивен Неактивен
« Отговор #13 -: 15 Август 2013, 22:10:59 »

Смърт за КапитализЪма!

Дайте власт на народа и... гледайте сеира!   :lol:
Активен

Sturmmann Батбаянов

• Герой
  • Неактивен Неактивен
« Отговор #14 -: 16 Юли 2014, 16:04:26 »

Пенсионер избра смъртта, вместо да плати подкуп на лекар
Хирург в гръцка болница забавил сърдечна операция с 18 дни, искайки пари на ръка

http://www.blitz.bg/news/article/279404

Нелегален, къде си, да еба твойта вера?
Активен

SMF 2.0.6 | SMF © 2011, Simple Machines
Никоя част от този сайт не може да бъде копирана или репродуцирана, освен след писмено съгласие от страна на АТАКА © 2006 - Всички права запазени.