Вестник АТАКА

23 Август 2017, 14:02:01
Добре дошъл/дошла, %1$s. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.

Радио Атака

Автор Тема: Защо ???  (Прочетена 4900 пъти)

branco

• Герой
  • Популярност: -62
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2916
  • Хубавата България си отива-казваше прадядо ми
Re: Защо ???
« Отговор #15 -: 10 Декември 2013, 22:10:54 »

Като не искате своя си българска култура - яжте на всеки прост чужденец кура!!!!!!!!!
Това е положението.
На теб явно ти хареса това "действие"..натрупа опит в това ядене...ама ядеш ли ги,или само им ближеш дирниците..както правиш на шефа?!..как му викаш на галено...може би Стефания?!
Активен
Хубавата България си отива-казваше прадядо ми.....дано е сгрешил..

МИШОК@

• Герой
  • Популярност: -441
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 6204
« Отговор #16 -: 11 Декември 2013, 12:12:05 »

Като не искате своя си българска култура - яжте на всеки прост чужденец кура!!!!!!!!!
Това е положението.
На теб явно ти хареса това "действие"..натрупа опит в това ядене...ама ядеш ли ги,или само им ближеш дирниците..както правиш на шефа?!..как му викаш на галено...може би Стефания?!
Кой е този - не го познавам. Бисере ти също си крано зле в културно отношение. Самото ти поведение не е българско - циганска ти работа.
Активен
Бъди верен до смърт , и ще ти дам венеца на живота (Откр. 2:10)

branco

• Герой
  • Популярност: -62
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2916
  • Хубавата България си отива-казваше прадядо ми
« Отговор #17 -: 10 Февруари 2014, 17:05:19 »

Да,така ще кажеш..не го познаваш..може би защото си го гледал само от към задника,като го лижеш..малка, долна гадна ,комунистическа гнидо:0 :)
Активен
Хубавата България си отива-казваше прадядо ми.....дано е сгрешил..

SMF 2.0.6 | SMF © 2011, Simple Machines
Никоя част от този сайт не може да бъде копирана или репродуцирана, освен след писмено съгласие от страна на АТАКА © 2006 - Всички права запазени.