Вестник АТАКА

20 Август 2017, 12:12:57
Добре дошъл/дошла, %1$s. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.

Радио Атака

Автор Тема: Пожелание за Коледа!  (Прочетена 2622 пъти)

iwan_georgiew

• Модератори
  • Герой
  • Популярност: 194
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2819
Пожелание за Коледа!
« -: 24 Декември 2013, 16:04:50 »

Поне за малко да забравим за различията! Нали сме българи и православни!  Пожелавам на  всички  весело прекарване на Коледните празници!  И  на всеки късмет!
Активен

ioanivan

• Коментатор
  • Популярност: -24
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 581
  • За ходещите мъртъвци земята отсега е тяхна !
Re: Пожелание за Коледа!
« Отговор #1 -: 24 Декември 2013, 18:06:23 »

Нека всички българи и православни да са живи и здрави, да ме прощават тези съфорумци, които съм оскърбил волно или неволно, да си спомнят за и ако могат да участват в българската традиция за Бъдни Вечер, да почетат и посрещнат подобаващо празника  Рождество Христово!
Активен
Христос възкръсна от мъртвите,
със смъртта Си - смъртта разруши
и на седящите в гробовете
- живот дарува.
Къде ти е Смърте, жилото и къде ти е Аде, победата ?!

swetozar1

• Редовен
  • **
  • Популярност: 31
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 234
« Отговор #2 -: 25 Декември 2013, 10:10:53 »

Честита Коледа !

(Темата е много  хубава. Именно това е национализма - ОБЕДИНЕНИЕ на нацията.
А не класовата борба, която е разединение на нацията, т.е. антинационализъм.)
Активен

Sturmmann Батбаянов

• Герой
  • Популярност: -1278
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2054
« Отговор #3 -: 25 Декември 2013, 16:04:03 »

Нещо класовата борба ти в влязла в мозъка и само за нея говориш. Кажи какво те е провокирало да го правиш? Предполагам за какво става въпрос, но да чуем.
Активен
Капитализъм = диктатура на капитала

Нелегален

• Редовен
  • **
  • Популярност: 51
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 122
« Отговор #4 -: 01 Януари 2014, 20:08:50 »

Честит Празник с едно нашенско хоро по време на сватбено тържество. ;)

Нашенско хоро

Активен
Четете НЕЛЕГАЛЕН, за да си легализирате мненията!

Тодор Нацев

• Новобранец
  • *
  • Популярност: 26
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 23
« Отговор #5 -: 07 Януари 2014, 20:08:12 »

Ч Е С Т И Т А    Н О В А    Г О Д И Н А  на всички българи, без значение къде се намират !
Активен
"Никой в тази държава, обаче не спазва законите и ние не сме длъжни да ги спазваме”
Волен Сидеров, законодател

abaji

• Редовен
  • **
  • Популярност: -56
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 288
« Отговор #6 -: 27 Септември 2014, 10:10:49 »

Ми честита и на теб
Активен

Буревестник

• Редовен
  • **
  • Популярност: 77
  • Активен Активен
  • Публикации: 263
« Отговор #7 -: 19 Август 2017, 00:12:59 »

“Светът Хари Потър е религия, защото прави твоя собствен свят вълшебен. Хората от този свят нямат ореоли или криле, но имат сърца и души. Това магическо царство ти дава всичко, което твоят свят дори не може да ти предложи. То ти показва истината и грешките ти, без дори да го забележиш…
Хари Потър е най-добрият ми приятел… Той спасява хората, както Исус, той е изкупител на греховете.”
Това са думи от есето на 14-годишната Дафинка, което тя е написала през миналото лято. Три месеца по-късно бедното девойче си отиде в автомобилна катастрофа. Защо? Защото кирливият бог Саваот мрази Хари Потър, както и всички деца, които изрисуват най-красивите си мечти пред страниците на тази необикновена книга. Нейната цел е да върне романтиката сред мъгълщината, материализма и атеизма на днешния свят. Затова Господ вижда в нея заплаха за устоите на своя Небесен трон. Та какво са неговата армия от ангели и 10-те му заповеди отправени сякаш към недостийни и греховни създания, пред великолепието на магическия свят, в който “човек” наистина звучи гордо.
Светата Троица е машина на тиранията, целяща пълно господство над Земната автономия. Когато Исус казва: “Който се опита да съблазни някои от по-малките, които вярват в мен, да му надянат воденичен камък и да го хварлят в морската дълбочина” виждаме, че неговата хуманност се изразява в една ласкава борба за умовете и душите на хората, стремяща се да ги спечели за Троицата по лъжовен и коварен начин. Той създава представи за добро и зло, които са угодни за тях с баща му, защото налагат неусетно бремето на срам, грях и чувство за вина.
Защо така ревниво се грижи за “по-малките, които вярват” в него? Та нали децата имат пословична интуиция и магически способности, подарени им от техните приятели от Лявата част. И те са най-силни на 11 – 14 годишна възраст. И както се казва в “Хари Потър и Ордена на Феникса”: “Рядката дарба, с която сте се родили може да се притъпи и да закърнее, ако не бъде подхранвана и направлявана с вещи напътствия.”
Хари Потър ще ни помогне. Той е спасителя, който ще възкреси изкуството на Магията като феникс от пепелта! Митичните зверове, заклинанията на латински и старогръцки, дори имената в “Хари Потър” ни връщат към древните цивилизации, където окултизмът е бил развит до невероятни висоти. Защо в Библията е предъвкана истината за нападението на Йехова над Вавилон…? “Всевишният” е претърпял крах в този приказен град, спасен от децата, магията и греха! Колко вълшебно красиво е да си представиш как тези юначни момчета се борят до последна капка кръв срещу един бог-поробител, как любовта между деца ражда толкова силна магия, достатъчна да впечатли дори богиня Астарте, как изпаднали в транс малките магьоснички се отдават всецяло на съпротивата, за да съхранят прелестта на една легендарна цивилизация. “Развратът” във Вавилон е бил двигател на прогреса. Жив е бил споменът за мъката на Содом, не е била простена погубената чрез коварство Атлантида и сякаш там звучно са ехтяли писъците на египетските младенци в нощта на Пасхата, премазани под ръката на Йехова, така благосклонна към еврейските протежета.
Да, нашият Господ-бог мрази децата. Красноречиво е какво се случи в “Индиго” преди Коледа и в Лим в навечерието на този Великден… И докато Вежди Рашидов и група свещеници разсъждават колко големи са греховете на българите, Саваот ще продължава да потъпква цветовете на днешното време, защото не иска да признае, че идва краят на Царството Небесно.
В България се практикуват най-различни форми на сатанизъм. Особено силна е пропагандата на т. нар. "праведна” или “окултна” музика – Блек метъла. Вероятно знаете, че Църквата на Сатаната, основана от Антон Ла Вей забранява жертвоприношенията на животни, както и други актове на насилоие. Но така или иначе не съм почитател на тази религия. Известно ми е, че думата “сатана” идва от староеврейски и означава “обвинител”, “противник’ и “прокурор”. Така е бил наречен най-прелестният от всички богове, римският носител на светлината и просвещението – Луцифер, защото е повел опълчението срещу неправдините на Саваот и е изпаднал в немилост, за да помага на човечеството. Негов брат е Прометей, а негова любима – Артемида. От тяхната любов се е  родил Кай. Той се спасил от гнева на Саваот до 11-та си година в стеблото на един мистичен бряст, както и Хари Потър 11 години е бил предпазван от Волдемор, благодарение на покровителна магия. След това Кай тръгнал на черен кон по белия свят и срещнал Герда в училището на вещицата Кехайота. От там нататък историята ни е разказал Андерсен.
Аз вярвам във Второто пришествие и очаквам битката, в която Исус ще срещне Антихриста. 666 е “число на човек” и то на свръхчовек.. Антихристът не е червен звяр. Той е красив като Луцифер, като принца, който престанал да бъде звяр, след като красавицата повярвала във него. Той е юначен приказен герой, покорил сърцата на самодиви и горски феи. Трябва да е наследник на Луцифер и Артемида или пък чистокръвен потомък на благородни магьосници, паднали в жертва на кладите… Не е ли той порасналия Кай, който призовава хората на борба от своя жребец. А не може ли да бъде… - самия Хари Потър.
Той ще разгроми Христос и ще подари на Земята не Страшен съд, а свят на благоденствие и правда, без разлика между “искам”, “трябва” и “давам”. Тогава човешкото желание ще се превърне в нещо възвишено и ще залегне в бъдещото логико-магично развитие на света.
Искрено Ви благодаря, че ми обърнахте внимание. Аз се казвам Алеко, на 16 години съм, от София.
Активен
"Nolite dare sanctum canibus, neque mittatis margaritas vestras ante porcos, ne forte conculcent eas pedibus suis, et conversi dirumpant vos."

Буревестник

• Редовен
  • **
  • Активен Активен
« Отговор #8 -: 19 Август 2017, 00:12:54 »

Српски филм не е от РС, а от Окинава, Обещай ми (2007), Това е.....
Активен
"Nolite dare sanctum canibus, neque mittatis margaritas vestras ante porcos, ne forte conculcent eas pedibus suis, et conversi dirumpant vos."

Буревестник

• Редовен
  • **
  • Активен Активен
« Отговор #9 -: 19 Август 2017, 00:12:37 »

Српски филм не е от РС, а от Окинава, Обещай ми (2007), Това е.....

Плус купон на Копаоник 8 без Джини, с 1 и 2, а двамата 3-ти искат да ги запознаеш с 7-я но само Временно -->8

4ист съм като Момина сълза, как е... Момина суза
« Последна редакция: 19 Август 2017, 00:12:32 от Буревестник »
Активен

SMF 2.0.6 | SMF © 2011, Simple Machines
Никоя част от този сайт не може да бъде копирана или репродуцирана, освен след писмено съгласие от страна на АТАКА © 2006 - Всички права запазени.