Вестник АТАКА

27 Април 2017, 19:07:29
Добре дошъл/дошла, %1$s. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.

Радио Атака

Автор Тема: crusader и подобните му.  (Прочетена 4923 пъти)

МИШОК@

• Герой
  • Популярност: -441
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 6660
crusader и подобните му.
« -: 16 Февруари 2014, 14:02:35 »

Уж са десни, а те леви отсекъде. Досадни, злобни и продажни, искат да ни продадат на запада и извратеноста ни за своя собствен кеф.
Помня комунистите и са за предпочитане пред тези фанатици на : нихилизма, поклонението на чуждото и злобата им към българското.
На този и подобният му Бисер ще заявя: не ви верваме и нема да ви мине номера другари западни мекерета.
Активен
Бъди верен до смърт , и ще ти дам венеца на живота (Откр. 2:10)

Sturmmann Батбаянов

• Герой
  • Популярност: -1274
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2080
Re: crusader и подобните му.
« Отговор #1 -: 16 Февруари 2014, 15:03:12 »

Crusader си е десен. Даже съм сигурен, че е фен на Костов, макар и може би прикрит фен. :D
Активен
Капитализъм = диктатура на капитала

МИШОК@

• Герой
  • Неактивен Неактивен
« Отговор #2 -: 16 Февруари 2014, 18:06:34 »

Crusader си е десен. Даже съм сигурен, че е фен на Костов, макар и може би прикрит фен. :D

Стига бе десен. Направо си е болшевик, както и господаря му Костов.
Активен

branco

• Герой
  • Популярност: -62
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 3038
  • Хубавата България си отива-казваше прадядо ми
« Отговор #3 -: 16 Февруари 2014, 23:11:05 »

Той Лостов е син колкото и Дришока е български патриот..комунисти от класа.Че Дришока е на всичкото отгоре и мръсен българомразец...кой то се опитва да се представя за патриот..обаче..вто рия му майчин език е турски...

Булгаристан а..?Аз като казвах,че си турлак..не съм си го измислял..
Активен
Хубавата България си отива-казваше прадядо ми.....дано е сгрешил..

МИШОК@

• Герой
  • Неактивен Неактивен
« Отговор #4 -: 17 Февруари 2014, 10:10:10 »

Той Лостов е син колкото и Дришока е български патриот..комунисти от класа.Че Дришока е на всичкото отгоре и мръсен българомразец...кой то се опитва да се представя за патриот..обаче..вто рия му майчин език е турски...

Булгаристан а..?Аз като казвах,че си турлак..не съм си го измислял..
Dришок си ти Бисере, стига си лъгал.
Позна - не съм патриот, това е чуждица.
Темата е обаче за новият ти приятел Костовиста-лостовист Крусадер.
Активен

branco

• Герой
  • Популярност: -62
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 3038
  • Хубавата България си отива-казваше прадядо ми
« Отговор #5 -: 19 Февруари 2014, 20:08:58 »

Турлак :D...тихо,че хайдутите се зараждат и да не те чуят...че ..нали си знаеш..!?
Активен
Хубавата България си отива-казваше прадядо ми.....дано е сгрешил..

МИШОК@

• Герой
  • Неактивен Неактивен
« Отговор #6 -: 20 Февруари 2014, 13:01:16 »

Турлак :D...тихо,че хайдутите се зараждат и да не те чуят...че ..нали си знаеш..!?
Глупако не знаеш ли ``че аз съм в основата на това възраждане с моите теми. Същите теми дето ти три прасе червено.
Активен

МИШОК@

• Герой
  • Неактивен Неактивен
« Отговор #7 -: 02 Март 2014, 13:01:39 »

Я, виж! Не знаех, че Бранко е модератор във форума???!!!

Значи, трябва много да се ФнимаФа, дори и когато пишем от Италия. :)
Беше модератор в друг един националистически форум, а не тука.
Активен

crusader

• Коментатор
  • Популярност: 243
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1849
  • антикомунистъ
« Отговор #8 -: 02 Март 2014, 18:06:13 »

Уж са десни, а те леви отсекъде. Досадни, злобни и продажни, искат да ни продадат на запада и извратеноста ни за своя собствен кеф.
Помня комунистите и са за предпочитане пред тези фанатици на : нихилизма, поклонението на чуждото и злобата им към българското.
На този и подобният му Бисер ще заявя: не ви верваме и нема да ви мине номера другари западни мекерета.
То е ясно, че предпочиташ комунисти, та нали тиси комунист. При това, трето поколение комунист. Айде лапай и с епотапяй, палячо!
Активен
За Бог и България

crusader

• Коментатор
  • Неактивен Неактивен
  • антикомунистъ
« Отговор #9 -: 02 Март 2014, 19:07:59 »

Отново греда, тавариш. Костов има толкова общо с дясното, колкото мишкавия с каквото и да е българско! Костовата партийка подкрепя гейпаради и е ЗА република, тук даже няма да коментирам, че Костов е циганин и агент на ГРУ.
П.С. в България не съществува истинска дясна партия. Може би само с изключение на монархо-консервативния съюз, но той няма реална политическа тежест.
Активен
За Бог и България

МИШОК@

• Герой
  • Неактивен Неактивен
« Отговор #10 -: 02 Март 2014, 21:09:30 »

То е ясно, че предпочиташ комунисти, та нали тиси комунист. При това, трето поколение комунист. Айде лапай и с епотапяй, палячо!
Лъжеш като американски гей-П******т ха-ха.

Отново греда, тавариш. Костов има толкова общо с дясното, колкото мишкавия с каквото и да е българско! Костовата партийка подкрепя гейпаради и е ЗА република, тук даже няма да коментирам, че Костов е циганин и агент на ГРУ.
П.С. в България не съществува истинска дясна партия. Може би само с изключение на монархо-консервативния съюз, но той няма реална политическа тежест.
Не лъжи бе костовист. Смърдиш на ДСБ, свиня долна.
Активен

crusader

• Коментатор
  • Неактивен Неактивен
  • антикомунистъ
« Отговор #11 -: 02 Март 2014, 21:09:37 »

Лъжеш като американски гей-П******т ха-ха.

Не лъжи бе костовист. Смърдиш на ДСБ, свиня долна.
Свиня е дядо ти комуниста-антибългарина, българоубиеца и слуга на СССР; свиня е майка ти-червената прашка; свиня е баща ти-червения, комунистически цървул; свиня си и ти - комунистическият отпадък и ратай. Айде в ляво, комунистически отпадък.
Активен
За Бог и България

МИШОК@

• Герой
  • Неактивен Неактивен
« Отговор #12 -: 02 Март 2014, 21:09:48 »

Ето го човека от западната култура: цинизъм простотия и самопревъзнасяне.
Не бе келеш, не ме интересуваш и това е.
Активен

crusader

• Коментатор
  • Неактивен Неактивен
  • антикомунистъ
« Отговор #13 -: 02 Март 2014, 21:09:47 »

Ето го човека от западната култура: цинизъм простотия и самопревъзнасяне.
Не бе келеш, не ме интересуваш и това е.
Е, келеша си ти, щот си от комунистически произход и си курва, освен това си и долен слуга. И като не те интересувм, шизофренично помиярче защо отваряш теми по мой адрес? Отново не си наясно със  себе си... за кой ли път! Отрепка!
Активен
За Бог и България

МИШОК@

• Герой
  • Неактивен Неактивен
« Отговор #14 -: 03 Март 2014, 09:09:44 »

Мишок, някой ми беше казал, че в Италия било пълно с криминални от България. Мислиш ли, че е вярно или се опитват да ме премятат? :(
Излъгали са те.
Има много малко криминални, повечето са от провинцията и са бачкатори.
Криминалните до преди кризата ходеха в Испания и Унгария.
Сега някои ходят и по Чехия, но от години криминалните си бачкат в самата България.
Тука даже не идват и от нашите цигани.
Активен

SMF 2.0.6 | SMF © 2011, Simple Machines
Никоя част от този сайт не може да бъде копирана или репродуцирана, освен след писмено съгласие от страна на АТАКА © 2006 - Всички права запазени.