Вестник АТАКА

27 Април 2017, 10:10:11
Добре дошъл/дошла, %1$s. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.

Радио Атака

Автор Тема: Публикуване на статиите от вестника във форума  (Прочетена 9650 пъти)

друг самотен войн

• Герой
  • Популярност: -85
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2871
  • победата ще бъде наша

Предлагам статиите от електронното издание на в-к „Атака“ да започнат да се прехвърлят във форума за да може да се дават коментари по въпросите които засягат.
Какво мислят останалите участници във форума?
« Последна редакция: 26 Ноември 2008, 02:02:46 от друг самотен войн »
Активен

„Не, цялата тази пасмина използва едни и същи способи. Те (б.р. евреите) даже нищо не опровергават, а просто докрай твърдят точно противоположното.“

SK_SHaDoW

• Редовен
  • **
  • Популярност: -15
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 261

Ами те са много и няма смисъл. Най-удачно е да могат да се правят коментари направо в сайта. Там да си има място за коментар.
Активен
С изпънати напред ръце, обляно в кръв, едно сърце, пулсира и крещи без глас - БЪЛГАРИЯ Е ЖИВА В НАС!БЪЛГАРИЯ над всичко!

alepou

• Редовен
  • **
  • Популярност: 0
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 137

Цитат на: SK_SHaDoW
Ами те са много и няма смисъл. Най-удачно е да могат да се правят коментари направо в сайта. Там да си има място за коментар.

аха като на ниулс бг отдолу да има коментари - щот е много занимавка и няма кои да ги прехвирля още веднъж... :)
Активен

Tiesto

• Гост

Това е глупаво предложение !
Активен

Marto

• Коментатор
  • Популярност: 1
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 694

Няма смисъл - който иска да чете простко цъква върху знака и готово  :wink:
Активен

Гатака

• Новобранец
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 17

Трябва да ги има тук,за да можем да коментираме!
Активен

Anonymous

• Гост

Кое му е глупавото на предложението? Изказването ти е глупаво, Тиесто!
Да може да се дава мнение директно под статиите също става, но мисля, че това е по-неудачния вариант.
Марто, ти май си искал да сложиш това съобщение в друга тема, но си се пообъркал.
Активен

друг самотен войн

• Герой
  • Популярност: -85
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2871
  • победата ще бъде наша

*горният съм аз
Активен

„Не, цялата тази пасмина използва едни и същи способи. Те (б.р. евреите) даже нищо не опровергават, а просто докрай твърдят точно противоположното.“

psychomind

• Наблюдател
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2

Напълно съм съгласен.
Активен
"Българио, за тебе те умряха,

една бе ти достойна зарад тях,

и те за теб достойни, майко, бяха

И твойто име само кат мълвяха,

умираха без страх."

rectifier

• Новобранец
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 68

Според мен ней добре форума да е прикрепен към статиите във вестника. Както например е направен форума на СЕГА. Лично на мен така ми се струва най-удобно.
Активен

ВойВода

• Редовен
  • **
  • Популярност: -2
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 108

и аз мисля че така ще е най-удачно :)
Активен
БЪЛГАРИЯ НАД ВСИЧКО!!!

Чъргобиля Мостич

• Гост

Може да се отвори отделна рубрика за това, и който желае, да постне тема с линк към статията.
Активен

SMF 2.0.6 | SMF © 2011, Simple Machines
Никоя част от този сайт не може да бъде копирана или репродуцирана, освен след писмено съгласие от страна на АТАКА © 2006 - Всички права запазени.