Вестник АТАКА

22 Юли 2017, 23:11:55
Добре дошъл/дошла, %1$s. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.

Радио Атака

Автор Тема: мистър Бийн  (Прочетена 520 пъти)

Dragunov

• Новобранец
  • *
  • Популярност: -143
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 49
мистър Бийн
« -: 15 Септември 2015, 17:05:33 »

По времето на Царя Ъпсурт пееха "Защо ни управлява Гостенин, следващия път избери мистър Бийн..."
И народа ги послуша и избра Росен Плевнелиев за президент.
Сега въпроса е, дали мистър Бийн е по-скоро смешен или по-скоро опасен за България?
Активен

KNV

• Герой
  • Популярност: 136
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2219
Re: мистър Бийн
« Отговор #1 -: 05 Март 2016, 15:03:04 »

Въпрос със ,,много повишена трудност,,!Толкова е приятен .....и далновиден ....особено пък когато говори каква опастност за България е Русия !!!!!!И колко непрекъснато и силно трябва да обичаме нашите евроатлантически партньори...ами че как иначе ....нали толкова драпахме.....даже си спомням ,когато ни приеха...ах какво щастие ...та по улиците се задаваше въпроса ..е , как се чувстваш като европеец....на който лично аз отговарях ,,да ти еба майката , аз винаги съм бил европец.,,А иначе за Пинокио......опасен е разбира се , дори много ...тя жена му не може да го понася ...такъв евроатлантически идиот , ама ето стои си президент и това е ..абе обича си го народа ...какво да говорим.
Активен

SMF 2.0.6 | SMF © 2011, Simple Machines
Никоя част от този сайт не може да бъде копирана или репродуцирана, освен след писмено съгласие от страна на АТАКА © 2006 - Всички права запазени.