Вестник АТАКА

28 Юни 2017, 11:11:44
Добре дошъл/дошла, %1$s. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.

Радио Атака

Автор Тема: БРЕxit  (Прочетена 565 пъти)

mister killer

• Герой
  • Популярност: -846
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2190
БРЕxit
« -: 24 Юни 2016, 13:01:39 »

Вежливье люди на Даунинг Стрийт номер 10.Нахлули са тази сутрин в зелени униформи без обозначителни знаци.Дейвид Камерън е арестуван а резултатите от референдума са броени под дулото на Калашников.
По същото време Асен Генов троши мебели в явочната си квартира из софийските потайности.Всичко червено лети през терасата.Съседите са в шок-чули са как проклина Путин обвинявАйки го в заговор с Бате Дейвид.Заговор  срещу София срещу Бойко срещу НАТО.Бедни бедни Асен Генов защо не се гръмна?
Плюете против "червените" ама не сте ги чели.Маркс е вярвал че комунизма първо ще победи в най-развитата капиталистическа страна.Защо не е станало така е друга тема.Но е логично нали?Отвращението от ЕС надделя в най-либералната страна където пропастта между Лондон и останалите е огромна.Където бедността расте не сред новите "британци" а сред местните.Да забраниш на една Империя продавала сняг на ескимосите да търгува свободно с когото си иска означава само едно-да получиш евросолидарен шут в задника.Е ПОЛУЧИХТЕ СИ ГО.А СЕГА СЕ ЦУНЕТЕ ОТЗАД!

Когато Сталин/Путин/танцува ПО-ДОБРЕ да ТАНЦУВАШ и ТИ!!
Активен

mister killer

• Герой
  • Популярност: -846
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2190
Re: БРЕxit
« Отговор #1 -: 25 Юни 2016, 11:11:46 »

Две жени на пенсионна възраст в унил лондонски автобус 205 обсъждат с пискливо доволство какъв триумф за британското достойнство над самозабравилите се европейци е ‪#‎Brexit‬. След четири мъчително дълги спирки младеж със средиземноморски вид, стърчащ прав до тях, вади айфона си, влиза в YouTube и надува на максимум, без слушалки, Ода на радостта. С мощен немски хор.

*

В ливанско кафене в Южен Кенсингтън на съседната маса сядат двама синеоки господа и се опитват да рационализират #Brexit . Сервитьорът ги заварва с менюто точно, когато мистър А заявява на мистър Б: "... просто в един момент трябваше да спрем да хрантутим южноевропейците, разбираш ли?"
Сервитьорът хвърля менютата на земята и изревава:
- Ти ли ме хрантутиш мене, бе, ееей! Отказвам да ви обслужвам, оправяйте се!
Човекът се оказа грък от Коринт. Господата се оттеглят в ням смут.
Коринтянинът се извръща люто към мен.
- Ти нещо имаш ли да ми кажеш?!
- Мир, братко, от България съм.
-А. Миличката ми. Ето ти един портокалов сок. Мога и бяло вино да ти дам?
Активен

SMF 2.0.6 | SMF © 2011, Simple Machines
Никоя част от този сайт не може да бъде копирана или репродуцирана, освен след писмено съгласие от страна на АТАКА © 2006 - Всички права запазени.