Вестник АТАКА

27 Април 2017, 10:10:44
Добре дошъл/дошла, %1$s. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.

Радио Атака

Автор Тема: Писма от Карлуково и назад. ОБРАЗ теория на относителната конспирация.  (Прочетена 158 пъти)

Haidut

• Коментатор
  • Популярност: -162
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 552

Групата ОБРАЗ
Са да ви кажа какво стана тези дни. Та аз си имам двама приятели : Зигифрид л****ф и Мокабар П******тов. Тях ги виждам само аз , като дойде друг човек и те се крият. Така се скриха пред жена ми, пред лекаря при който отидохме, и са след като ме вкараха в психиатрията се крият и пред професора дето е там. Приятели са ми ама мръсници и са ненормални и заради тях стигнах до лудницата.
Обаче попадна в затвора на хора и стана човек. Аз попаднах в лудницата на хора и станах човек. Та тука на отчет са ивовците Беров и Инджев, екс президента Стоянов, сегашният Плевналиев, И. Костов, Методи Андреев, ген. А. Атанасов и още куп известни велики русофоби, които обаче незнайно защо лекарите смятат за ненормални и са ги затворили.
Та те са ми разказаха истината за руснаците , путин и комунизма. Ето каква била работата. Паднали сме под турско робство защото вратичката на Търново отворил някакъв руснак и пуснал вътре турците, но те даже не били турци, а червеноармейци.
Казаха ми още че някои от руските комунисти са почти безсмертни, като на филма и живеели по няколкостотин години. Ленин например е всъщност турският султан дето ни е завладял. А и сега Ленин е съживен , а в мавзолея има на негово место восъчна фигура. Та Ленин са командва света задкулисно с Путин. И така от турското приятелско присъствие, което ни е харесвало не са ни освободили никаквии руснаци. Освободени сме от Американската армия и на Шипка не е бил никакъв Столетов, а генерал Пършинг. Тогава естествено руснаците са се били заедно с турците срещу нас. Относно Граф Игнатиев тия пичове ме осведомиха че не само е осъдил Левски, но го е подвел да се видят и лично го е заловил. Оказа се че и Пушкин е участвал в тази работа. Достоевски пък е застрелял Ботев , като се е облекъл, като черкезин. Толстой пък предава на едро цялото априлско възстание и върши заедно с Путин баташкото клане.
Мръсните руснаци само с това се занимават - да ни вредят. След 09.09. 1944 г. Путин лично избива над 30хил. българина, а после вместо да е на училище и пионерски лагери седи в лагерите в Белене и Ловече да убива бг-интелигенцията. Голям мръсник, голямо нещо.
Пичовете след като ми разказаха тези истини решиха че трябва спешно да се създаде отряд за борба руската азиатска зган ОБРАЗ. Речено стотено. Обаче нямахме знаме, ама тук в Карлуково има една дебела дърта циганка, та за да е евро-атлантическо взехме старите и гащи за знаме , закачихме ги на една пръчка и написахме Сорос и колониална западна зависимост или смеръ. После сички се заклехме и те целунаха знамето. Аз не го целунах не защото съм агент на руските, азиатски комунисти, ами защото бехме забравили да изпереме гащите на дъртата циганка, за да е по модерно и американско. И така ОБРАЗ, тоест ние се заемаме с борбата със злото и ще спасим България и света. Който иска да се присъедини да заповяда в Карлуково, там ше го закълнат веднага.
« Последна редакция: 21 Септември 2016, 18:06:54 от Haidut »
Активен

Haidut

• Коментатор
  • Неактивен Неактивен

ЛУДИТЕ, ДЕМЕК, ЕВРОАТЛАНТИЦИТЕ СЕ ................... ...... абе четете и ше видите.
Ако не друго, поне лудите да се подкрепяме. Не знам защо, но вече ме наляга носталгия по Плевнелиев, та се чудя не може ли тука в Италия да го направят президент или зам. президент поне, човека е готин и сериозно ненормален, демек от нашите си е. Открит, честен психо-стабилен, тоест напълно изтрещял абе за чудо и приказ си е. Вече на всяко готвене свикнах да търся колко евроценности да турям и манджата става мноо добра. Яд ме е на производителите, че никъде в указанията не пише колко евроценности съдържа продукта, въпреки че уж е безвредна добавка амо мое и лекарства с евроценности да пуснат да се лекуваме по-успешно. Явно не му стигна време на човека Плевналие да покори Италия и да им покаже как стават нещата, да предложи да го вкарат в пленарна зала където публично да му направят електрошок с което да докаже че е нормален и си е баш за хотел Карлуково. Класика е, от мен да знаете, ще правят фил за него и успехите му в Холивуд. Сега кой знае какъв ще ни монтират да ни изтрови. Ее, да му се не види ... майката, мразя резките промени в яденето.
Мъчно ми е верно, не се бъзикам. За това писах на Ренци да помисли по въпроса и да го докара тука да ервроатлантизира и Италия.
Активен

Haidut

• Коментатор
  • Неактивен Неактивен

Братя ненормалници, психично болни, педераси, дебили,психясали модернисти и обикновени зомбита. Още един път ще Ви замола, да се обединим , напрегнете си мозъчните озверели и оскотели клетки от русофилство и комунизъм , за да изметем това съветско , азиатско и комунистическо чудовище от земята на Велика България която е на поне 40хил. г.. Докато неговата руска леш ще трови тия ширини, надеждата че ще оживеем, става безмислена. Тия сами няма да се махне, да знаете. Слава на съдбата че имаме другатите Иво Инджев и Иво Беров да ни поведат, както и другарят президент Плевналиев и другарката Кунева. Ако не започнем веднага да избираме за президенти американци, каубои или негри, или поне турци и ислямисти , които са различни от демона на рускиият комунизъм и путинизъм, единствено остава надеждата, че някога американският народ ще дойде и ще ни освободи. До тогава, бъдете сигурни, че ще сме се споминали всички без изключение. Отнася се и до брадатите П******ти дето се представят за мъже но са жени, които ги чака същата участ на поробени от руският азиатски путинизъм- оскотяване и психясване. Непременно трябва да се постигне победа и в нашата родина да се добива великият демократичен шистов газ, да се изнесе златото ни в Америка, за да не го земат руснаците, да се вкарат американски ядрени ракети и да влезнем във война със злата Русия до последният български: войник, заптие, евро-атлантик и педерас.
Из обръщението на Отряда за Борба с Руските Античовешки Злодеи ОБРАЗ. Отряда действа за сега тайно на територията на Град Карлуково , Курило и психиятричните им болници. Скоро се надяваме да падне и 4-ти километър.
Активен

Haidut

• Коментатор
  • Неактивен Неактивен

Изявление на ОБРАЗ от главната квартира в карлуково.
Тука е много добре и хапчетата са с вкус на шоколад, болните са позитивни и ................... . леле отплеснахме се ........
Кандидат за депутат от партията на Путин „Единна Русия“ Пьотр Толстой мръсният червеноармеец, дивак, ленинист, каратист и азиатец нагло обяви директно пред репортер на БНТ: „България ще я купим цялата.Да ама тя не се продава на руснаци, а само на американци и турци и ислямисти - така че да си е**мамата както каза Джаро в "Под Прикритие" Половината от крайбрежието й вече купихме каза мръсника, ама ще бъде консфискувано в името на новите ни приятели от ДАЕШ , които от години въпоръжаваме. Така е, защото сме конституционна република и имаме партийна система на управление. Партийците купени от руснаците са тези, които позволяват на други чужденци освен турци и американци да купуват българска земя: дали ще бъдат руснаци или евреи владелците, ппа евреите са добрите, както и немските нацисти, ама е без значение. Само с издигане на власт на ОБРАЗ мога да анулирам веднага всички злини, включително рускатаи покупко- продажбите на недвижими имоти от руснаци, извършени досега чрез партийната система. Защото всеки от нас от ОБРАЗ взема само по 30% подкуп и до тука и не налагаме най- правилното решение, поправка или закон за своите сънародници, тъй- като носи лична отговорност (ОБРАЗ е баща на народа) и историческа отговорност, която не му позволява да взема грешни решения за ОБРАцарството. А партиеца е мандатен, скрит и русофил . Крие се зад колективната отговорност на неговата партия и неговите избиратели, върши злини безнаказано в името на Путин. Партиеца е фурнаджийска лопата, лек форд- както жаргонно се изразява народа: той днес е срещу Русия и Путин/ и утре пак трябва да е срещу тях и други ден също. Ама ето внезапно се превръща във фанатичен и кумичен русофил а, че Русия и Турция се обединиха срещу нас? Това него не го тревожи. Накрая да ви кажа : важни са правата на гейовете и възможноста да се женят и мажат по между си. Да живее Америка и свободата и соросоизма и исляма.
п.п. ОБРАЗ - Отряд за Борба с Руската Античовешка Зган. Съдадени сме в Карлуково и започнахме безмилостна борба.
Активен

Haidut

• Коментатор
  • Неактивен Неактивен

Най-обичам русофоби маскирани като националисти, секи истински националист, трябва да е русофоб и американист и член на ОБРАЗ и да се лекува в Карлуково! Да ви припомням ли отношението на Дизраели и Чърчил към България и българите? Велики наши приятели , мислили ни само и единствено доброто! Автентичния националист се вкарва задължително в амеркано-ционистки игрички,интриги и борби особено когато същите ни докараха до небивал свръх възход, огромни пенсии и свръх добро психично здравеопазване . А руските тролове са лажат че имало разпад на държавата и за капак на българска земя има американска армия и бойна техника! Аз и ние трябва да са борим за докарването на великите братски мамерикански ядрени ракети, за генно-модифицираните храни и обявяване на незабано-немедлена война на Русия и Путин.
Активен

SMF 2.0.6 | SMF © 2011, Simple Machines
Никоя част от този сайт не може да бъде копирана или репродуцирана, освен след писмено съгласие от страна на АТАКА © 2006 - Всички права запазени.