Вестник АТАКА

25 Юни 2017, 13:01:45
Добре дошъл/дошла, %1$s. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.

Радио Атака

Автор Тема: ПРОЧЕТЕТЕ ТАЗИ ТЪЖНА ИСТОРИЯ  (Прочетена 14874 пъти)

asen milanov

• Коментатор
  • Популярност: -7
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1427
  • ARTstr8
    • http://www.youtube.com/user/artstr8#g/u
Re: ПРОЧЕТЕТЕ ТАЗИ ТЪЖНА ИСТОРИЯ
« Отговор #15 -: 12 Януари 2009, 14:02:51 »

Докато мъл4им Бойко продължава да се прави на майстор по телевизията, и да вика по правителството, а всъщото време приятелката му върти парите на самото правителството с търговскатаси  си банка ( СИ БАНК ) това е демагогията на демагогиите...
Активен
Чл. 69.
Народните представители не носят наказателна отговорност за изказаните от тях мнения и за гласуванията си в Народното събрание.

manja

• Новобранец
  • *
  • Популярност: 8
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 53
« Отговор #16 -: 28 Юни 2010, 01:01:20 »

НЕ ОТДАВНА ВИДЯХ ПО НТ, ЧЕ СА  ЗАПАЛИЛИ КЪЩАТА  НА  19 г.МОМЧЕ, СИРАЧЕ, УЧИ  СЕ  ДОБРЕ.
ИЗПИСАХА  САМО МАЛКОТО  МУ  ИМЕ И СЕЛОТО. ОТ АФИША,КОЙТО РАЗЛЕПИЛИ В СЕЛОТО, ЗА ПОМОЩ,
ВИДЯХ  ВТОРОТО МУ ИМЕ, П.КОД НА СЕЛОТО  НАМЕРИХ  САМА. ОТИВАМ  В ПОЩАТА ДА  ИЗПРАТЯ ПАРИ — НЕМОЖЕ, ТРЯБВАТ  ТРИТЕ  ИМЕНА. НЕ  ИСКАТ  ДА МИ ПРИЕМАТ ПАРИТЕ, НЕ  ГИ ИНТЕРЕСУВА.
ТОГАВА  СПРЕТНАХ  СКАНДАЛ, РАЗМЪРДАХА СЕ, ЕДНАТА  СЛУЖИТЕЛКА  ОТИДЕ  НЯКЪДЕ  ДА  ЗВЪНИ  НА НТ  И  СЕ  ВЪРНА  С ДВЕТЕ ИМЕНА. ПРИЕХА МИ  ПАРИТЕ —20лв., ЗА ТРЕТО ИМЕ ПИСАХ  ЗА  ЗАПАЛЕНАТА
КЪЩА. АКО  СЕ  ВЪРНАТ ПАРИТЕ, АЗ ТРЯБВА ДА ПЛАТЯ— 2 лв.ЗА ДА СИ ГИ ПОЛУЧА  ОБРАТНО. НИКОЙ НЕ ИСКА ДА МИ НАПРАВИ СПРАВКА ДАЛИ МОМЧЕТО СИ ПОЛУЧИ ПАРИТЕ.

МАНЯ
Активен

manja

• Новобранец
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 53
« Отговор #17 -: 29 Юни 2010, 07:07:08 »

НЕ ОТДАВНА ВИДЯХ ПО НТ, ЧЕ СА  ЗАПАЛИЛИ КЪЩАТА  НА  19 г.МОМЧЕ, СИРАЧЕ, УЧИ  СЕ  ДОБРЕ.
ИЗПИСАХА  САМО МАЛКОТО  МУ  ИМЕ И СЕЛОТО. ОТ АФИША,КОЙТО РАЗЛЕПИЛИ В СЕЛОТО, ЗА ПОМОЩ,
ВИДЯХ  ВТОРОТО МУ ИМЕ, П.КОД НА СЕЛОТО  НАМЕРИХ  САМА. ОТИВАМ  В ПОЩАТА ДА  ИЗПРАТЯ ПАРИ — НЕМОЖЕ, ТРЯБВАТ  ТРИТЕ  ИМЕНА. НЕ  ИСКАТ  ДА МИ ПРИЕМАТ ПАРИТЕ, НЕ  ГИ ИНТЕРЕСУВА.
ТОГАВА  СПРЕТНАХ  СКАНДАЛ, РАЗМЪРДАХА СЕ, ЕДНАТА  СЛУЖИТЕЛКА  ОТИДЕ  НЯКЪДЕ  ДА  ЗВЪНИ  НА НТ  И  СЕ  ВЪРНА  С ДВЕТЕ ИМЕНА. ПРИЕХА МИ  ПАРИТЕ —20лв., ЗА ТРЕТО ИМЕ ПИСАХ  ЗА  ЗАПАЛЕНАТА
КЪЩА. АКО  СЕ  ВЪРНАТ ПАРИТЕ, АЗ ТРЯБВА ДА ПЛАТЯ— 2 лв.ЗА ДА СИ ГИ ПОЛУЧА  ОБРАТНО. НИКОЙ НЕ ИСКА ДА МИ НАПРАВИ СПРАВКА ДАЛИ МОМЧЕТО СИ ПОЛУЧИ ПАРИТЕ.

МАНЯ
Активен

Stormbringer

• Гост
« Отговор #18 -: 20 Юни 2011, 20:08:26 »

А, ние, последователите на въпросния екс-директор на агенцията ще ви помолим да ни предоставите същият текст на английски, а не на руский или болгарский языков, а ако не можете да намерите английския му вариант, то това означава, че има нещо което би трябвало сам да си обясните.
Активен

Stormbringer

• Гост
« Отговор #19 -: 20 Юни 2011, 21:09:28 »

ние, последователите на въпросния зам-директор на агенцията ще ви помолим да ни предоставите същият текст на английски, а не на руский или болгарский языков, а ако не можете да намерите английския му вариант, то това означава, че има нещо което би трябвало сам да си обясните.
Активен

Гочо Панев_България

• Редовен
  • **
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 110
« Отговор #20 -: 21 Януари 2012, 09:09:43 »

Аз си падам по веселите работи,животът ни така или иначе е утежнен от жени и шеф.
Активен

SMF 2.0.6 | SMF © 2011, Simple Machines
Никоя част от този сайт не може да бъде копирана или репродуцирана, освен след писмено съгласие от страна на АТАКА © 2006 - Всички права запазени.