Вестник АТАКА

24 Май 2017, 14:02:51
Добре дошъл/дошла, %1$s. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.

Радио Атака

Автор Тема: Музикални поздрави  (Прочетена 148614 пъти)

FELDMARSHAL

• Герой
  • Популярност: -23
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 5342
Re: Музикални поздрави
« Отговор #15 -: 12 Юни 2007, 02:02:02 »

Ако те чуе Павел Шопов би ти зашлевил 2-3 шамара, комунистически
дебил! Явно не си го гледал тая вечер!!! :lol: :lol: :lol:
Активен
АТАКА! ПОБЕДА!

разведчик

• Коментатор
  • Популярност: -16
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 599
    • Народно дело
« Отговор #16 -: 12 Юни 2007, 02:02:53 »

Ако те чуе Павел Шопов би ти зашлевил 2-3 шамара, комунистически
дебил! Явно не си го гледал тая вечер!!! :lol: :lol: :lol:
че от къде на къде  Павел Шопов ще  има думата? Не съм го пратил в парламента за това. Аз, човека от народа съм му поставил конкретна задача там.

Депутата е слуга на народа!
Й.В.Сталин

впрочем какво е казал,че не съм го гледал? По принцип не глеам телевизия. Изобщо народа няма време да гледа как се отразяват събитията. Народът прави събития!
« Последна редакция: 12 Юни 2007, 02:02:31 от разведчик »
Активен

FELDMARSHAL

• Герой
  • Неактивен Неактивен
« Отговор #17 -: 12 Юни 2007, 02:02:30 »

Каза, че такива комунистчета като тебе пречат на Атака!! :x
Активен
АТАКА! ПОБЕДА!

FELDMARSHAL

• Герой
  • Неактивен Неактивен
« Отговор #18 -: 12 Юни 2007, 02:02:17 »

Ти сега какво ? Против зам.-председателя на Атака ли
вдигаш ръка, гиди комунистическа маймуно ? :lol: :lol: :lol:
Ти си същия като Справедливеца, който пък много го дразнел
факта, че Антон Сираков всяка вечер разобличава Бойко Борисов(Бехаров)!!! :shock:
Активен
АТАКА! ПОБЕДА!

Investigator

• Гост
« Отговор #19 -: 12 Юни 2007, 04:04:51 »

А сега за закуска едно парче на "сатанистите", "изгнилите", "неморалните", "фашистите" от групата, която има типичното фашистко име "Kiss", (както всички знаете, но все пак за други, "Целувка").

А някои тъпи комунисти намериха в това наименование прилика с "SS". Ами, комунисти, какво да ги правиш. Те убиваха Българският Народ, но други бяха "фашисти и убийци".[/b]

И така, "фашистката" песен, която повечето от вас знаят. С типичното фашистко заглавие "Създаден съм за да те обичам."

Такива "фашисти" да имахме......

http://www.youtube.com/watch?v=ed7EsmLb6XY
Активен

ничо_

• Герой
  • Популярност: 12
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 4394
  • СОФИЯ-БЕРЛИН-РИМ
« Отговор #20 -: 12 Юни 2007, 08:08:33 »

Явно Сталин е бил по голям лицемер от колкото си представях. Да се изкаже така гадината му мръсна. Него дето нито един етнически руснак не го е избирал и дето изби милиони руснаци. А те последните се молеха тайно ден и нощ Сталин да пукне и Русия да бъде освободена от еврейско робство.

Нека се изхрачим с мълчание върху руското еврейче и не петним темата със странични неща.

Ето нещо жестоко:
http://video.google.ca/videoplay?docid=5076184631193217946&q=leni+rammstein
Активен
БЪЛГАРИЯ НАД ВСИЧКО    

naomak

• Гост
« Отговор #21 -: 12 Юни 2007, 20:08:31 »

Да "РАМЩАЙН" са неверортни!

А да припомня на онези които присъстваха на митинга на 3.03.2007г. в София,че там "звучеше" и група "ЕПИЗОД".
Активен

Investigator

• Гост
« Отговор #22 -: 12 Юни 2007, 23:11:55 »

А да припомня на онези които присъстваха на митинга на 3.03.2007г. в София,че там "звучеше" и група "ЕПИЗОД".

Да, доколкото видях по СКАТ дори и възрастни мъже и жени слушаха. А разведчика иска да ги праща в Белене, както и всички други. Какво искаш от бетонов комунистически мозък. Каквото са правели родителите му комунисти и умствено ограничените му баба и дядо - партизански подлоги, това иска да прави и той. Дано не е член на АТАКА. Позор.
Активен

Владо

• Наблюдател
  • Популярност: 0
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 0
« Отговор #23 -: 13 Юни 2007, 15:03:09 »

естественно че рок и метала разграждат човека. Псевдо-музика за  подражатели -чуждопоклонници, снобари и парвенюта. Западно влияние , упадък и П******тизъм. Трябва да бъде забранена, а слушателите - в Белене, както правиха нашите деди от славното комунистическо минало.

Друго си е да си пуснеш Белоруската гара ,а?Или Свещенная война?Е тва трябва да се слуша,нали разведчик?
Активен
Владко Лалов се оказа един жалък предател... И ПЕДАЛ

http://www.youtube.com/watch?v=ypMED_j5wVY

Чъргобиля Мостич

• Гост
« Отговор #24 -: 13 Юни 2007, 15:03:26 »

Айде бе, деца, стига сме се разделяли пред лицето на врага.
Някой да е видял, чул или разбрал някакво деление при българските турци? Аз не съм. Те, сунити, шиити, атеисти или квито и да са - са единодушно срещу нас, българите в България. И завземат земята ни.
Нека първо победим общия ни враг, а вече след това да се делим на сини/червени, радикали/консерватори, леви/десни, зачалга/противчалга и т.н. Щото ако не го направим, всичките тези вътрешни български противоречия ще загубят смисъл, понеже и българинът ще загуби смисъл, победен от турци и цигани.
Активен

Николай

• Новобранец
  • *
  • Популярност: 2
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 66
« Отговор #25 -: 13 Юни 2007, 16:04:28 »

http://www.youtube.com/watch?v=DUlwXAjbd2k
Ахат първи показаха как се свири тежък рок в България. Жалко ,че Божидар Главев ги напусна -той беше мозъка на групата. Сега е монах :!:
От тогава останалите само правят кавъри на неговите песни ...с пълнеж бози като ... "Розов кадилак" -срам!

П.П. Не намерих "Монолог" на клип...

« Последна редакция: 13 Юни 2007, 16:04:46 от Николай »
Активен
С НАМИ БОГ!

Investigator

• Гост
« Отговор #26 -: 14 Юни 2007, 00:12:41 »

Да, доколкото видях по СКАТ дори и възрастни мъже и жени слушаха. А разведчика иска да ги праща в Белене, както и всички други. Какво искаш от бетонов комунистически мозък. Каквото са правели родителите му комунисти и умствено ограничените му баба и дядо - партизански подлоги, това иска да прави и той. Дано не е член на АТАКА. Позор.
Не е член на АТАКА. :DИзключен е преди време.Ако искате да разберете защо-попитайте го!Аз вече го питам сума пъти,ама той все не иска да отговаря.

Ахааааа, сега всичко си идва на мястото. Е, поздрави на АТАКА. Така трябва! Всички кърлежи вън!!!

Няма какво да го питате защо са го изритали, няма да ви отговори. За отговор на такъв въпрос човек трябва да има достойнство. А такива като него дори не знаят какво е това.
Жалък продукт на болшевици.

Лоша работа е болшевизма (комунизма), това е патологично заболяване на мозъка и се предава генетично. (Все някога, някой учен ще го докаже като неизлечима болест). Има логични доказателства за това и вие ги виждате и чувате всеки ден. Надявам се скоро да дойдат и научните, ако някои учени най-после се решат да поработят по този въпрос.

Просто трябва да изследват мозъка на определени хора. Струва ми се, че разведчик е най-подходящ. Но няма да стигне материала за изследване, 2 грама са малко дори и за днешната техника. Ще трябва да се ползва и материал поне от президент, премиер, всички министри и около 20о депутати. Ще се събере необходимият материал от около 300 грама. При положение, че в мозъците на тия има мозъчни гънки, а не мозъчни бръчки.

Активен

разведчик

• Коментатор
  • Популярност: -16
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 599
    • Народно дело
« Отговор #27 -: 14 Юни 2007, 01:01:46 »

Не е член на АТАКА. :DИзключен е преди време.Ако искате да разберете защо-попитайте го!Аз вече го питам сума пъти,ама той все не иска да отговаря.

Ахааааа, сега всичко си идва на мястото. Е, поздрави на АТАКА. Така трябва! Всички кърлежи вън!!!

Няма какво да го питате защо са го изритали, няма да ви отговори. За отговор на такъв въпрос човек трябва да има достойнство. А такива като него дори не знаят какво е това.

Лоша работа е болшевизма (комунизма), това е патологично заболяване на мозъка и се предава генетично. (Все някога, някой учен ще го докаже като неизлечима болест). Има логични доказателства за това и вие ги виждате и чувате всеки ден. Надявам се скоро да дойдат и научните, ако някои учени най-после се решат да поработят по този въпрос.

Просто трябва да изследват мозъка на определени хора. Струва ми се, че разведчик е най-подходящ. Но няма да стигне материала за изследване, 2 грама са малко дори и за днешната техника. Ще трябва да се ползва и материал поне от президент, премиер, всички министри и около 20о депутати. Ще се събере необходимият материал от около 300 грама. При положение, че в мозъците на тия има мозъчни гънки, а не мозъчни бръчки.

жалко металско педалче, глей  какви безсмилици ръсиш. Даже не ги дочетох, нищо  не се разбира от сбърканите ти рокаджийски писания.
Нека това псевдо-ръководство на псевдо-атака ви кажат за какво са ме  "изключили". Щом те не знаят защо са направили нещо , аз от къде да знам?
Дори не знаят, че не могат да ме изключват. Жалки и смешни натегачи :)   

Investigator

• Гост
« Отговор #28 -: 14 Юни 2007, 01:01:59 »

А това е моят поздрав към болшевика:

http://www.vbox7.com/play:838b506a

Направих подробен анализ на съчетанията в клипа, но го изтрих. Защото се усетих, че може да се обидите. Достатъчно сте интелигентни (освен един-двама) за да разберете, че толкова много съчетания от различни елементи в историческо и музикално отношение НЯМА В НИТО ЕДИН КЛИП В СВЕТА, ОСВЕН В ТОЗИ.

Боли ме, че тази група вече не се чува.

Активен

Investigator

• Гост
« Отговор #29 -: 14 Юни 2007, 03:03:33 »

жалко металско педалче, глей  какви безсмилици ръсиш. Даже не ги дочетох, нищо  не се разбира от сбърканите ти рокаджийски писания.
Нека това псевдо-ръководство на псевдо-атака ви кажат за какво са ме  "изключили". Щом те не знаят защо са направили нещо , аз от къде да знам?
Дори не знаят, че не могат да ме изключват. Жалки и смешни натегачи :)   

Слушай, болшевишка отрепка, естествено е, че не си дочел написаното докрая. Няма как да го разбереш с бетонният си "мозък", затова не си го прочел. Много ми се иска да ми кажеш в очите "металско педалче", онанист! Ако ти си тая медуза от снимката, която си пуснал като аватар под болшевишкият си псевдоним, няма да е нужно дори да разговарям с теб. Ще помоля дъщеря ми да разговаря с теб (ако има желание да говори с болшевики), тя е на 16 и е по-умна от цялото ти семейство взето заедно. И знаеш ли защо? Защото никой в рода й не е бил болшевик (комунист), не заради друго.

А ако й кажеш обидна дума за мен, жена ми, рокаджии, България, АТАКА и т.н. си за две секунди нокаут. Или в кома. Това ти го гарантирам, болшевик.

Да си поговорим за "интелигентността" ти, доколкото болшевик има интелигентност!!!:

"глей  какви безсмилици ръсиш".

- Пише се: ГлеДай какви безсмислици, а не "безсмилици..."

"Дори не знаят, че не могат да ме изключват."

- Не знаят, ама си изключен! Смешно, а? Оплачи се в Хага или на азис, гейчето рокер, гоце, доган, храсталака, на кварталния.... А от АТАКА наистина не могат да те изключВат. Могат да те изклюЧат. ИзключВа се нещо, което може пак да се включи.

"Нека това псевдо-ръководство на псевдо-атака ви кажат за какво са ме  "изключили". "

На кой му дреме за болшевишки изчадия като теб? Ти за какъв се смяташ? АТАКА ще ни дава обяснения за теб! Ти нормален ли си? 

Нито са длъжни, нито искаме обяснения от АТАКА защо изритват плъхове от Партията. Това си е логично, плъховете да бъдат гонени! Кой се интересува от плъхове? Екогласност, Green Peace, WWF?

Ще ти дам идея, болшевишко плъхче, изчадие на болшевишките плъхове:

Събери се с тия като теб, които АТАКА изрита като мръсни талибани, направете си една партийка, съберете необходимите подписи и членове за учредяването, регистрирайте се, участвайте в избори и т.н. и т.н.  И току виж, гласуват за вас роднини и приятели. Ама веселба ще падне, а? Пък и ще гушнете някой лев от данъкоплатците! Кирия, нали?

И после с гордост ще кажете: НИЕ, ВЕЛИКИТЕ ПЛЪХОВЕ УЧАСТВАХМЕ В ИЗБОРИ ЗА ПАРЛАМЕНТ И СЪБРАХМЕ 74 ГЛАСА. ТОВА Е ОГРОМЕН УСПЕХ, ИМАЙКИ ПРЕДВИД, ЧЕ НИЕ СМЕ САМО ПЛЪХОВЕ! НА СЛЕДВАЩИТЕ ИЗБОРИ ЩЕ СЕ ОБЕДИНИМ С МИШКИТЕ И ЧЕРВЕИТЕ, С КОТКИТЕ И КУЧЕТАТА И ЩЕ СПЕЧЕЛИМ.
------------------------------------------

А сега сериозно: Мамицата ви мръсни болшевишки гниди, няма ли да свършите вече!!! Няма ли най-после България да се освободи от вас, изроди! Писна ми да ме питат съседите ми: "В България още ли са на власт комунистите? Кога ще имате най-после демокрация, за да отидем да видим твоята Страна?"

Болшевик гаден, заради такива като теб ме проверяват на границите в западна Европа, тъпак. Защото на документите ми пише "ов" в края на името. Останалото е без значение за граничния контрол! "ов" им стига!!! Заради такива като болшевишката ти рода, мръсен комунистистически червей.

Тежка нощ, дано някой не те смачка, червей болшевишки.

Активен

SMF 2.0.6 | SMF © 2011, Simple Machines
Никоя част от този сайт не може да бъде копирана или репродуцирана, освен след писмено съгласие от страна на АТАКА © 2006 - Всички права запазени.