Вестник АТАКА

21 Август 2017, 02:02:06
Добре дошъл/дошла, %1$s. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.

Радио Атака

Автор Тема: Музикални поздрави  (Прочетена 150138 пъти)

FELDMARSHAL

• Герой
  • Популярност: -23
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 5342
Re: Музикални поздрави
« Отговор #30 -: 14 Юни 2007, 03:03:59 »

Да "РАМЩАЙН" са неверортни!

А да припомня на онези които присъстваха на митинга на 3.03.2007г. в София,че там "звучеше" и група "ЕПИЗОД".

Да, доколкото видях по СКАТ дори и възрастни мъже и жени слушаха. А разведчика иска да ги праща в Белене, както и всички други. Какво искаш от бетонов комунистически мозък. Каквото са правели родителите му комунисти и умствено ограничените му баба и дядо - партизански подлоги, това иска да прави и той. Дано не е член на АТАКА. Позор.
Не е член на АТАКА. :DИзключен е преди време.Ако искате да разберете защо-попитайте го!Аз вече го питам сума пъти,ама той все не иска да отговаря.

Ахааааа, сега всичко си идва на мястото. Е, поздрави на АТАКА. Така трябва! Всички кърлежи вън!!!

Няма какво да го питате защо са го изритали, няма да ви отговори. За отговор на такъв въпрос човек трябва да има достойнство. А такива като него дори не знаят какво е това.
Жалък продукт на болшевици.

Лоша работа е болшевизма (комунизма), това е патологично заболяване на мозъка и се предава генетично. (Все някога, някой учен ще го докаже като неизлечима болест). Има логични доказателства за това и вие ги виждате и чувате всеки ден. Надявам се скоро да дойдат и научните, ако някои учени най-после се решат да поработят по този въпрос.

Просто трябва да изследват мозъка на определени хора. Струва ми се, че разведчик е най-подходящ. Но няма да стигне материала за изследване, 2 грама са малко дори и за днешната техника. Ще трябва да се ползва и материал поне от президент, премиер, всички министри и около 20о депутати. Ще се събере необходимият материал от около 300 грама. При положение, че в мозъците на тия има мозъчни гънки, а не мозъчни бръчки.

жалко металско педалче, глей  какви безсмилици ръсиш. Даже не ги дочетох, нищо  не се разбира от сбърканите ти рокаджийски писания.
Нека това псевдо-ръководство на псевдо-атака ви кажат за какво са ме  "изключили". Щом те не знаят защо са направили нещо , аз от къде да знам?
Дори не знаят, че не могат да ме изключват. Жалки и смешни натегачи :)   

Слушай, болшевишка отрепка, естествено е, че не си дочел написаното докрая. Няма как да го разбереш с бетонният си "мозък", затова не си го прочел. Много ми се иска да ми кажеш в очите "металско педалче", онанист! Ако ти си тая медуза от снимката, която си пуснал като аватар под болшевишкият си псевдоним, няма да е нужно дори да разговарям с теб. Ще помоля дъщеря ми да разговаря с теб (ако има желание да говори с болшевики), тя е на 16 и е по-умна от цялото ти семейство взето заедно. И знаеш ли защо? Защото никой в рода й не е бил болшевик (комунист), не заради друго.

А ако й кажеш обидна дума за мен, жена ми, рокаджии, България, АТАКА и т.н. си за две секунди нокаут. Или в кома. Това ти го гарантирам, болшевик.

Да си поговорим за "интелигентността" ти, доколкото болшевик има интелигентност!!!:

"глей  какви безсмилици ръсиш".

- Пише се: ГлеДай какви безсмислици, а не "безсмилици..."

"Дори не знаят, че не могат да ме изключват."

- Не знаят, ама си изключен! Смешно, а? Оплачи се в Хага или на азис, гейчето рокер, гоце, доган, храсталака, на кварталния.... А от АТАКА наистина не могат да те изключВат. Могат да те изклюЧат. ИзключВа се нещо, което може пак да се включи.

"Нека това псевдо-ръководство на псевдо-атака ви кажат за какво са ме  "изключили". "

На кой му дреме за болшевишки изчадия като теб? Ти за какъв се смяташ? АТАКА ще ни дава обяснения за теб! Ти нормален ли си? 

Нито са длъжни, нито искаме обяснения от АТАКА защо изритват плъхове от Партията. Това си е логично, плъховете да бъдат гонени! Кой се интересува от плъхове? Екогласност, Green Peace, WWF?

Ще ти дам идея, болшевишко плъхче, изчадие на болшевишките плъхове:

Събери се с тия като теб, които АТАКА изрита като мръсни талибани, направете си една партийка, съберете необходимите подписи и членове за учредяването, регистрирайте се, участвайте в избори и т.н. и т.н.  И току виж, гласуват за вас роднини и приятели. Ама веселба ще падне, а? Пък и ще гушнете някой лев от данъкоплатците! Кирия, нали?

И после с гордост ще кажете: НИЕ, ВЕЛИКИТЕ ПЛЪХОВЕ УЧАСТВАХМЕ В ИЗБОРИ ЗА ПАРЛАМЕНТ И СЪБРАХМЕ 74 ГЛАСА. ТОВА Е ОГРОМЕН УСПЕХ, ИМАЙКИ ПРЕДВИД, ЧЕ НИЕ СМЕ САМО ПЛЪХОВЕ! НА СЛЕДВАЩИТЕ ИЗБОРИ ЩЕ СЕ ОБЕДИНИМ С МИШКИТЕ И ЧЕРВЕИТЕ, С КОТКИТЕ И КУЧЕТАТА И ЩЕ СПЕЧЕЛИМ.
------------------------------------------

А сега сериозно: Мамицата ви мръсни болшевишки гниди, няма ли да свършите вече!!! Няма ли най-после България да се освободи от вас, изроди! Писна ми да ме питат съседите ми: "В България още ли са на власт комунистите? Кога ще имате най-после демокрация, за да отидем да видим твоята Страна?"

Болшевик гаден, заради такива като теб ме проверяват на границите в западна Европа, тъпак. Защото на документите ми пише "ов" в края на името. Останалото е без значение за граничния контрол! "ов" им стига!!! Заради такива като болшевишката ти рода, мръсен комунистистически червей.

Тежка нощ, дано някой не те смачка, червей болшевишки.

Браво! Направо размаза отвсякъде болшевишко-чифутската подчовешка
пачавра  -разведчик!!! :lol: :lol: :lol:
Активен
АТАКА! ПОБЕДА!

Investigator

• Гост
« Отговор #31 -: 14 Юни 2007, 05:05:16 »

Това е само началото!!!
Активен

Investigator

• Гост
« Отговор #32 -: 14 Юни 2007, 06:06:30 »

Слушайте текста, приятели, дори и да не ви харесва музиката!!!

http://www.vbox7.com/play:80eeff80

Това е и моят поздрав към Orthodox.

Активен

Investigator

• Гост
« Отговор #33 -: 14 Юни 2007, 06:06:32 »

Добро утро, България!!! При мен е 05.15 сутринта на 14.06.2007. Имам правото да спя.

Здраве и щастие на всички Българи!!!
Активен

ничо_

• Герой
  • Популярност: 12
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 4394
  • СОФИЯ-БЕРЛИН-РИМ
« Отговор #34 -: 14 Юни 2007, 08:08:18 »

ПОЗДРАВЯВАМ ВСИЧКИ С ПЕСЕНТА "МОЙ СТИХ" В ИЗПЪЛНЕНИЕ НА НЕВЕНА 8)

Стига с тази Невена! Тя добре поздрави хората на УНГАРСКИ.
Активен
БЪЛГАРИЯ НАД ВСИЧКО    

ничо_

• Герой
  • Неактивен Неактивен
  • СОФИЯ-БЕРЛИН-РИМ
« Отговор #35 -: 14 Юни 2007, 09:09:36 »

НЯМА СТИГА
АКО ТРЯБВА С ОЩЕ 20 ПЕСНИ ИЗПЯТИ ОТ НЕЯ ЩЕ ПОЗДРАВЯВАМ НА ЛЯВО И НА ДЯСНО
НЕВЕНА ЗАВИНАГИ 8)

ЗНАЧИ СИ ГЛЕДАЛ ШОУТО ДЕ
ТО ВСЕКИ ГО ГЛЕДАШЕ ВСЕКИ 4-ТИ БЪЛГАРИН ГО ГЛЕДАШЕ ,КОЕТО Е ГОЛЯМ УСПЕХ
ЖАЛКО САМО ЧЕ СВЪРШИ,НО ЗА НЕВЕНА ТЕ ПЪРВА ЗАПОЧВА ВСИЧКО 8)

Изобщо не съм го гледал. Това шоу не мога да го понасям. Някой беше пуснал тук наскоро връзка с клипа на тая Невена и докато го гледах умрях от срам.
Активен
БЪЛГАРИЯ НАД ВСИЧКО    

Nevena_nad_Vsichko

• Наблюдател
  • Популярност: 0
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1
« Отговор #36 -: 14 Юни 2007, 09:09:55 »

НЕВЕНА :P
Активен

ничо_

• Герой
  • Неактивен Неактивен
  • СОФИЯ-БЕРЛИН-РИМ
« Отговор #37 -: 14 Юни 2007, 10:10:50 »

Последният български цар е Александър. Ако не смятаме за такъв Срацимир. Шишман е евреин и следователно не може да бъде престолонаследник. Още повече че е бил трети син. Но първия е убит точно за това и точно затова втория е запратен към Видим. Всичко е дело на курвата Сара и подмогащият я еврейски Синедрион от Генуа.
Активен
БЪЛГАРИЯ НАД ВСИЧКО    

Misleshtiq

• Гост
« Отговор #38 -: 14 Юни 2007, 10:10:00 »

Поздрави за психично болните хора във форума с песента - http://youtube.com/watch?v=m1SVKUiu_aM

Приятно гледане!  8) :lol:
Активен

ничо_

• Герой
  • Неактивен Неактивен
  • СОФИЯ-БЕРЛИН-РИМ
« Отговор #39 -: 14 Юни 2007, 10:10:22 »

Как се превежда това небо славун? Песента не звучи лошо, но предполагам възхваляват Троцки и болшевишкия терор.

А този рок не е ли една форма на руско преклонение пред запада?
Активен
БЪЛГАРИЯ НАД ВСИЧКО    

Artileria

• Редовен
  • **
  • Популярност: 28
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 396
  • България е нашата Родина, Апостолът е нашият Баща
    • Един по-различен сайт, посветен на Волен Сидеров
« Отговор #40 -: 14 Юни 2007, 11:11:34 »

Ето тук ще звучат страшни музикални поздрави:
http://novini.dir.bg/2007/06/14/news1781096.html
Фелдмаршала да измисли как ще ги посрещне!  :evil:

Активен
СПАЗВАЙТЕ ПРАВИЛАТА!!!

FELDMARSHAL

• Герой
  • Популярност: -23
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 5342
« Отговор #41 -: 14 Юни 2007, 15:03:14 »

Абе май отдавна не си ебал женско, Венци... :lol: :lol: :lol:
« Последна редакция: 14 Юни 2007, 16:04:13 от FELDMARSHAL »
Активен
АТАКА! ПОБЕДА!

Стефи

• Гост
« Отговор #42 -: 14 Юни 2007, 17:05:17 »

А какво ще кажете за това?

http://www.youtube.com/watch?v=vTEYD1u8G4Y&mode=related&search=

Ако имаш друго на Ингуи Малмстийн, дай линк. Обожавам го. Невероятен китарист, страхотна музика.
Активен

Стефи

• Гост
« Отговор #43 -: 14 Юни 2007, 17:05:32 »

А аз ви поздравявам с тази песен на Металика

http://www.youtube.com/watch?v=JwW9L_qzqp8

Невероятна е, за мен е най доброто им парче.
Активен

Стефи

• Гост
« Отговор #44 -: 14 Юни 2007, 17:05:23 »

ПОЗДРАВЯВАМ ВИ С ПЕСЕНТА ИЗЛЕЛ Е ДЕЛЬО ХАЙДУТИН В ИЗПЪЛНЕНИЕ НА БОГИНЯТА-НЕВЕНА :P

Дай линк да я чуем, де. :D
Активен

SMF 2.0.6 | SMF © 2011, Simple Machines
Никоя част от този сайт не може да бъде копирана или репродуцирана, освен след писмено съгласие от страна на АТАКА © 2006 - Всички права запазени.