Вестник АТАКА

19 Август 2017, 12:12:49
Добре дошъл/дошла, %1$s. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.

Радио Атака

Автор Тема: Има ли начин този форум да се изчисти от идиоти и провокатори?  (Прочетена 13668 пъти)

Orthodox

• Герой
  • Популярност: 147
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 4434

Защо да не стане? Контактувай с Владо или Десислав на ЛС, представи човека и посочи качествата му, и може да ги убедиш - ще е за доброто на целия форум още един човек с опит и способности да следи за реда в него. Само дано не се окаже не съвсем лъжовно мнението за шуро-баджанашкия подход при кадруването в Атака, защото в такъв случай това неизбежно ще важи и за форума и действително идеята ти няма да се осъществи, Ринке! Но опитай все пак - да видим... :roll:
Активен
За Вяра и Отечество!

Rina

• Герой
  • Популярност: 9
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 3266
  • Хубава си, татковино, име сладко , земя рай..

Защо да не стане? Контактувай с Владо или Десислав на ЛС, представи човека и посочи качествата му, и може да ги убедиш - ще е за доброто на целия форум още един човек с опит и способности да следи за реда в него. Само дано не се окаже не съвсем лъжовно мнението за шуро-баджанашкия подход при кадруването в Атака, защото в такъв случай това неизбежно ще важи и за форума и действително идеята ти няма да се осъществи, Ринке! Но опитай все пак - да видим... :roll:

Ами ще опитам. Аз човека не го познавам лично, така че въпроса за шуро-баджанащината е излишен.

Rina

• Герой
  • Неактивен Неактивен

Това е автора на стиховете в сайта:
http://www.atak.hit.bg/

ничо_

• Герой
  • Популярност: 12
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 4394
  • СОФИЯ-БЕРЛИН-РИМ

Върти се , сучи се и пак до издигане в йерархията опира всичко :lol: :lol:

Кое? Това към мен ли беше? Надявам се, че не, защото моето предложение няма нищо общо с йерархията, а беше с цел подобряване атмосферата тук. Просто предложих човек, за който мисля, че знае как и може. Но явно няма да стане.. :(

Браво, браво!
Наивноста ти не признава граници. Просто покоряваш върхове на идиотизма. Не се съмнявам в безкористните ти намерения-но слез на земятя.
Активен
БЪЛГАРИЯ НАД ВСИЧКО    

Rina

• Герой
  • Неактивен Неактивен

Върти се , сучи се и пак до издигане в йерархията опира всичко :lol: :lol:

Кое? Това към мен ли беше? Надявам се, че не, защото моето предложение няма нищо общо с йерархията, а беше с цел подобряване атмосферата тук. Просто предложих човек, за който мисля, че знае как и може. Но явно няма да стане.. :(

Браво, браво!
Наивноста ти не признава граници. Просто покоряваш върхове на идиотизма. Не се съмнявам в безкористните ти намерения-но слез на земятя.

Защо? Моля те, обясни ми какво имаш предвид!
       Радвам се все пак, че не се съмняваш в безкористните ми намерения, защото те наистина са такива.

Венелин

• Гост

Владо ти отговори - тая работа се върши само от техни хора :!:
Активен

Rina

• Герой
  • Неактивен Неактивен

Добре, де. Съгласна съм, че не може просто така, но..  Какво значи "техни"? И този си е "наш", в смисъл на Атака!

Rina

• Герой
  • Неактивен Неактивен

Добре, де. Съгласна съм, че не може просто така, но..  Какво значи "техни"? И този си е "наш", в смисъл на Атака!
Ти членуваш ли в Партията? :shock:

Не. :oops: Затова и не предлагам за нея, а за форума, където "членувам".

Orthodox

• Герой
  • Популярност: 147
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 4434

Ами може пък и в Атака има "по-техни" и "по-наши"...
Активен
За Вяра и Отечество!

Венелин

• Гост

Нормално е, да се иска за целта да е партиен член и може би даже така наречен "активист"  :idea: Но пък тези хора нямат толкова време за губене тук (и правилно) Има и други начини, но за всяко нещо, първо се иска желание за да се направи :!:
Активен

Rina

• Герой
  • Неактивен Неактивен

Ти членуваш ли в Партията? :shock:

Не. :oops: Затова и не предлагам за нея, а за форума, където "членувам".
На изборите от 2005 та до сега за кой си гласувала???
P.S.Надявам се да ми отговориш честно! :shock:

Честно - нямам причина да не е, откак съществува Атака, За Атака!

Венелин

• Гост

Точно тези, дето ги описваш, едва ли са се засилили за форума на АТАКА :lol: :lol:
В интернет има много, и много интересни занимания. Не, че всички тук са привърженици на "Атака", предполагам, умишлено или не, има и доста врагове :shock:
Активен

Rina

• Герой
  • Неактивен Неактивен

Винаги е било трудно, но особено напоследък, във форума човек не може да открие нищо смислено (защото дори и да го има е затрупано с камари от глупости) :!: Оформи се една група от регистрирани потребители, които освен да се псуват и заяждат помежду си (независимо от темата), от друго не се интересуват. Модераторите не предприемат спрямо тях предвидените в правилата мерки :shock:

Мисля си.. дали няма да е невъзможно, просто такива "мнения" да бъдат игнорирани? Трудно е, защото човек, като го подразни нещо, гледа да си го върне, най-малкото под формата на едно сопване.. Но може би и това е начин. Въпреки, че прилича малко на "Плюят го, а той вика - дъжд вали". Не знам, но докато и ако се предприеме нещо друго, може би трябва да опитаме така? Май Далай Татар бях виждала да казва не рядко - "Игнор", "Игнор!"..

asen milanov

• Коментатор
  • Популярност: -7
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1427
  • ARTstr8
    • http://www.youtube.com/user/artstr8#g/u
Активен
Чл. 69.
Народните представители не носят наказателна отговорност за изказаните от тях мнения и за гласуванията си в Народното събрание.

Centurion

• Коментатор
  • Популярност: -77
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1890

Има.Като се изплющят сърбоманите във форума.Макар че си мисля,че е достатъчно да баннат само един по Ай-Пи,и ще млъкнат всички.Защото поне 4 ника са на едно и също лице/гъз/.Пробвайте с урода ебан,и гледайте колко сърбоманчета ще изчезнат за отрицателно време... :oops: :oops: :oops:
Активен

SMF 2.0.6 | SMF © 2011, Simple Machines
Никоя част от този сайт не може да бъде копирана или репродуцирана, освен след писмено съгласие от страна на АТАКА © 2006 - Всички права запазени.